piątek, 22 maja 2020

Lokata na 3% + do 150 zł z kontem w Pekao oraz do 1500 zł za polecenia konta

Ruszyła nowa promocja konta Pekao, w którym zyskać można do 150 zł. Dodatkowo nadal można brać udział w akcji polegającej na polecaniu konta, gdzie można zyskać kolejną stówę za osobę. Kto ma ochotę na darmową kasę, niech zajrzy w szczegóły.


Tutaj założysz konto, by zyskać do 150 zł oraz założysz lokatę na 3% 

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie miały konta, ani lokat w okresie od 1 września 2019 r. od 20 maja 2020 r. Oferta będzie ważna do 30 czerwca 2020 r.

Co zrobić, aby otrzymać bonus? 100 zł otrzymamy jeśli od dnia przystąpienia do promocji do ostatniego dnia następnego miesiąca oraz przez kolejne trzy miesiące spełnimy proste warunki (łącznie przez 4 miesiące):
 • wpływ min. 500 zł 
 • transakcje bezgotówkową ( może być kartą lub przez apke mobilną)
 • logowanie do apki mobilnej PeoPay
Pamiętajmy, że do wpływów na konto nie zostaną zaliczone wpłaty gotówkowe, wpływy z rozliczeń depozytów lub pożyczek, ani przelewy własne w banku.
Nagroda zostanie wypłacona na konto do 30.11.2020 r.

Kolejne 50 zł otrzymamy w postaci punktów powitalnych za zapisanie się do programu MasterCard Bezcenne Chwile.Punty można wymieniać na nagrody.

Oczywiście konto założymy zdalnie, bez wychodzenia z domu. Po kliknięciu w link, wybieramy weryfikację za pomocą selfie. Konto jest darmowe dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia. Ale bez obaw, osoby mające więcej niż 26 lat, będą miały darmowe konto jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym będą miały wpływ min. 500 zł oraz wykonają jedną płatność kartą lub apką. A przecież to żadne warunki, skoro takie same trzeba spełnić by zdobyć bonusową kasę więc i tak to zrobimy.

Oprócz darmowego konta oraz bonusu do 150 zł, bank oferuje także lokatę na 3%.
Lokatę będzie można założyć za pomocą bankowości mobilnej. Oprocentowanie 3,00% będzie obowiązywało na 3 miesiące do 10 tysięcy złotych. Lokata będzie udostępniona do 3 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto

A jeśli już jesteśmy posiadaczami konta, możemy zacząć polecać je znajomym. Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki, bank wypłaci nam 100 zł. Łącznie możemy zyskać do 1500 zł, bo możemy polecić max. 15 osobom.

Jeśli chcesz zostać moim poleconym napisz na marszr1@gmail.com, aby otrzymać kod. A później polecaj dalej ;)Regulamin promocji 100 zł
Regulamin promocji produkty na start
Regulamin programu poleceń

33 komentarze:

 1. rozumiem, że są chętni na takie oferty banków.
  jednak mnie osobiście w żaden sposób one nie bawią.
  strata czasu i zawracanie głowy pierdołami.
  pirx

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście promocja "o dupę rozbić". I na tą nędzną stówkę trzeba czekać pół roku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że i mnie przestały bawić te marchewki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mizerna ta promocja. Ostatnia oferowała 200zł i KO na 2,5% do 30k i to przez 4 miesiące

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie marudźcie ludzie, wiadomo, że to zabawa dla zabawy.
  Nie ma co sie irytować, zawsze śmiech jest że Pekało wydumało w "marketingowym zespole eksperckim" takie bzdury, wszak za coś pensje biorą. Za miesiąc to dadzą 1,5 proc na 5 tysięcy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,pytanie z innej beczki. Jak wyglądają teraz przelewy natychmiastowe z Idei? Czy są darmowe? Bo muszę przelać na szybko parę groszy na konto brokerskie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idea już nie ma darmowych dwóch przelewów w miesiącu.

   Usuń
  2. Kiedyś takie 2 do 50k zł były darmowe, ale dobre czasy już się skończyły. Górny limit przelewu to dalej 50k, ale każdy kosztuje chyba 3,50zł.

   Usuń
 7. 3,50/sztuka przelew natychmiastowy.
  Ja wyjeżdżam z Idei do GB. Żadnej zawrotnej nie otrzymałem przy 20tyś. Jutro 100K out i zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wg TOiP :) leniu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzisiaj skończyły mi się 2 lokaty na kwotę 115 tysięcy w idea banku. Zrobiłem symulację przelewu tej kwoty do millenium brak oferty. Pieniądze, poszły do ing i alior banku, też brak oferty.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja pewnie też wyjadę,z tym,że większość do Getinu na (jeszcze) 2,7%,a odrobinę na konto maklerskie,bo teraz spółki z branży COVID-19 są w modzie :-).

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzisiaj kontakt z mBanku, oferta na KO 2,3 % do 400k dla kończącej sie 2,7%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kiedy kończy Ci się poprzednie promocyjne 2,7%? Moje 27 maja, a na skorzystanie z tej samej oferty mam czas do 28 maja - tylko z mniejszym limitem. Zobacz - bo na pewno masz tą ofertę w ST mBanku w wiadomościach. Moja wiadomość była już od 18 maja.

   Usuń
  2. O to widzę że podnieśli z 250k na 400k... Szkoda bo by się teraz przydało dodatkowe 150k... na 2,3%

   Usuń
  3. To nie tak Arku. Wydaje mi się, że kwota max, która jest proponowana zależy od tego ile się u nich trzymało na KO. Ja miałem trochę ponad 200k i zaproponowali 200, mój brat ponad 150k i oferta na 150k. Pisałem wcześniej z Anonimowym, który miał ok 450k i taką otrzymał propozycję. To chyba pewien schemat.

   Usuń
  4. W moim przypadku zjechali z 400k na 250k...także reguła się nie potwierdziła u mnie.
   Z innej beczki - dziś po południu padł cały system Mille i od kilku godzin nie ma możliwości logowania ...

   Usuń
  5. A jak nie miałem tam KO to mogę wskoczyć? Mam jakieś stare emax i emax plus jedynie sprzed nastu lat ;)

   Po skończeniu 2.7% w getin chętnie przygarnę 2,3% u nich.

   Usuń
  6. "A jak nie miałem tam KO to mogę wskoczyć?"

   Niestety nie. Promocja dotyczy tylko osób, którym się kończy promocyjne oprocentowanie na KO 2,7 lub 2,3%.

   Usuń
  7. A ja nie dostałem żadnej propozycji w wiadomościa na kończące się 2,7 29.05. czy jest to związane z tym że nie mam odhaczonej zgody mokazje?

   Usuń
  8. A jeśli w ogóle nie mam tego KO, to na ile mogę otworzyć?

   Usuń
  9. "...czy jest to związane z tym że nie mam odhaczonej zgody mokazje?"

   Ja też nie mam nic odhaczone. Wręcz przeciwnie, w mBanku mam zablokowane wszelkie zgody marketingowe. 18 maja pojawiła mi się informacja w zakładce wiadomości i tam są szczegóły tej oferty. Jest tylko pytanie - czy trzymałeś u nich przynajmniej 50k zł? Tak jak pisałem już wcześniej, przynajmniej w naszej rodzinie występowała pewna prawidłowość w kwocie maksymalnej tej oferty - zależna od tego ile trzymało się na KO. Wszystko w przedziałach po 50k. Osobiście się spotkałem z takimi stawkami:
   ponad 450k - oferta 450k zł
   200k - -//- 200k
   157k - -//- 150k
   70k - -//- 50k
   Tylko ktoś w komentarzach pisał, że u niego ta reguła nie zadziałała.

   Usuń
  10. "A jeśli w ogóle nie mam tego KO, to na ile mogę otworzyć?"

   Poza promocją to 0,4% do końca maja, a potem 0,2%, więc nie ma co zawracać sobie tym głowy.

   Usuń
  11. A jest jakiś regulamin do tej promocji przedłużeniowej ? Ja do tej pory takiej oferty nie otrzymałem ale 2,7 kończy mi się od 4 czerwca

   Usuń
  12. Odnośnik do regulaminu - prowadzi tylko do jakiś ogólnych frazesów z 2019r. Każdy ma tak jakby indywidualny opis tej promocji podany podczas przekształcania KO - bo można jeszcze zakładać zupełnie nowe (i nie wiem wtedy jak to wygląda) PS Wydaje mi się, że trzeba u nich wcześniej deponować min. 50k zł - bo propozycje promocji są wielokrotnością tej kwoty.

   Usuń
  13. TomTom ale ja trzymałem prawie 300 tys do pojawienia się 3,2 w idei i 19 maja wróciło tyle samo do nich,a propozycji brak jak na razie.Fakt tylko jest taki że przez te dwa m-ce miałem tylko jakieś grosze. Ktoś wcześniej pisał że też nie dostał propozycji

   Usuń
  14. Ja też miałem dużo, ale przez większość czasu ponad 200k. Jak wróciłem 18 maja do mBanku z zakończonej lokaty na 3,2% w IB zrobiło się tam ponad 400k, ale to już nic nie dało. Propozycja pozostała u mnie na 200k :(

   Usuń
 12. Przepraszam ale z innej beczki, jak najwygodniej zamknąć konta i kartę w Citi handlowy, ewentualnie z opcją jednak pozostawienia karty za jakiś bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez bankowość elektryczną. W dyspozycjach wybierasz karty kredytowe zamknięcie karty- prześlij. Tak samo konto tylko w dyspozycjach wybierasz rachunki osobiste- zamknięcie konta głównego w PLN. Konta nie zamykałem, ale jak złożysz dyspozycję na zamknięcie karty to po kilku dniach do ciebie przedzwonią z propozycją cashbacku 10% do 100 zł na 3 miesiące. Czyli trzeba wydać 1000 zł. Podobno można wynegocjować zamiast 100 zł to 200 zł, czyli 10% z 2000 zł

   Usuń
  2. Dzięki, konto do zamknięcia bo trzeba przerzucać 5000 co miesiąc, a jak bym pozostawił tylko kartę kred. to ciekawe czy miałbym dostęp do bankowości internetowej ewentualnie na podgląd karty?

   Usuń
  3. Oczywiście, ja tak mam.

   Usuń
 13. Otwierasz swoje konto, wchodzisz na: kontakt i wybierasz opcje jakie Cię interesują. Jeśli chcesz skorzystać z 10% cashbacku do kk to złóż wypowiedzenie pisząc wiadomość. Za ok. tydzień powinieneś dostać telefoniczna propozycję. Chyba, że nie chcesz.

  OdpowiedzUsuń
 14. pekao – premie 100zl za otwarcie wyplacili dzisja a dostal ktos premie 50zl za polecenie konta??

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...