czwartek, 4 sierpnia 2022

450 zł do zgarnięcia w nowej promocji Mega Okazja u Paribasa

Z nową promocją konta wyszedł znów Paribas czyli bank od zgarniania premii i natychmiastowego zamykania konta. W najnowszej propozycji do zgarnięcia jest 450 zł co stało się już praktycznie normą, ale tym razem jest to kasa przelewem na konto, a nie do wybranego przez bank sklepu.

Kto może z tego skorzystać? W żadnym innym banku nie jest to tak regularne jak tutaj. Paribas ma liczne promocje i w każdym z nich obowiązuje ta sama ruchoma karencja wynosząca 12 miesięcy. Więc jeśli nie miałeś tutaj konta od roku możesz wracać po premię.

Tutaj zgarniesz 450 zł w promocji Mega okazja w Paribas

O dziwo tym razem pula wniosków jest dwa razy większa niż zwykle, wynosi bowiem aż 6000 wniosków. To pozwala przypuszczać, że niniejsza promocja nie skończy się przed czasem czyli 25 września 2022.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 450 zł?

1) 50 zł za nadanie PIN do karty

Początki zawsze są najłatwiejsze i nie inaczej jest tym razem. Za samo otwarcie konta i nadanie PIN do karty w terminie do 9 października dostajemy już 50 zł. Jeżeli jednak nadamy PIN jeszcze w sierpniu, to nagrodę dostaniemy we wrześniu, staje się to bowiem w następnym miesiącu.


2) 300 zł za dwie aktywność w kolejnych dwóch miesiącach

W kolejnym miesiącu należy wykonać dwie czynności:

 • wpływ na 1000 zł
 • transakcje kartą na 300 zł

czyli jak widać powrót do klasyki, ale tym razem ta klasyka wydaje się nieco łatwiejsza, bo wydać dziś 300 zł jest dużo łatwiej aniżeli jeszcze kilka lat temu, kiedy też wymagano od nas wydawania tej samej kwoty.

Powyższe dwie czynności mamy wykonać w kolejnych dwóch miesiącach po miesiącu w którym nadaliśmy PIN do karty. Za każdy miesiąc dostajemy po 150 zł.


3) 100 zł za jedną aktywność w ostatnim czwartym miesiącu

W ostatnim miesiącu, czwartym już z kolei mamy do spełnienia tylko jedną czynność

 • transakcje kartą na 300 zł

jest ona premiowana 33% cashbackiem bo z powrotem dostaniemy 1/3 tej kwoty w kolejnym miesiącu. Używam tutaj wszędzie słowa w 'kolejnym' miesiącu, wszystko bowiem zależy od tego w którym miesiącu zaczniemy udział w sierpniu, wrześniu czy w październiku. Im wcześniej weźmiemy udział, tym szybciej będziemy mogli wrócić po kolejną premię.

Tutaj zgarniesz 450 zł w promocji Mega okazja w Paribas

Podsumowując typowa akcja dla Paribasa, ale wreszcie z gotówką, a nie z e-kodami Allegro, biedronką czy jakimś mniej znanym sklepem. Gotówkę wszak możemy wpakować na kolejne, dziś już fajne oprocentowane konto by pracowała dla nas jeszcze bardziej, a płacić za zakupy możemy kredytówką tak by zyski były jeszcze większe.


Regulamin promocji Mega okazja w Paribas

27 komentarzy:

 1. Dziś po raz pierwszy w życiu nie jestem w stanie zrobić przelewu z zagranicy za pomocą Santandera. Smsy autoryzacyjne przychodzą średnio po 5 minutach, zaś czas na autoryzację wynosi 3 minuty. Sprawdzałem kilka razy i za każdym razem jest to samo.
  Do tej pory robiłem bez problemu z dowolnego zakątku świata i smsy przychodziły od razu czy to była inna półkula czy daleki wschód. Teraz przelewu próbuję dokonać z niedalekiej Gruzji i zaskoczenie - raty pożyczki nie zapłacę...
  Czy mieliście kiedyś podobną sytuację, a jeśli tak to z jakiego kraju?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego chyba lepiej uruchomić autoryzację mobilną.

   Usuń
  2. Zrobiłem przed momentem testowo przelew z Getina i smsy dochodzą natychmiast. To samo ponowione z Santandera niestety, nie wiec nie jest to wina kraju lecz ewidentnie banku.
   Będę to miał na uwadze, bo apek nie instaluje na komórkę jak nie muszę. Na szczęście ten przelew jest bezkarny, więc może poczekać do mojego powrotu. Ale sam fakt, że są u nas banki, które nie realizują przelewów za pomocą smsa jest warty odnotowania.

   Usuń
  3. A jak tam w Gruzji ? Warto tam pojechać ? Jakie warunki pobytu ? napisz, proszę, chociaż parę słów bo sama chciałabym a trochę boję się...

   Usuń
  4. Dlaczego aptek bankowych nie instalujesz na komórce?

   Usuń
  5. @zeby zainstalować apke musi być jakaś korzyść, której w przypadku Santanda nie ma. Nie lubię zaśmiecać komórki pierdołami bo każdy sklep,każdy bank a nawet kazde muzeum chce by instalować apke. Instaluje tylko to, co jest mi absolutnie potrzebne. Od banków jest komputer, który zawsze zabieram ze sobą w podróż z oczywistych powodów.

   Usuń
  6. @Anonimowy 9:20
   Rozumiem obawy, siostra zabukowała sobie zimą wyjazd na czerwiec, ale spanikowani potencjalni wczasowicze zrezygnowali z wycieczki i ta została odwołana ze względu na to co dzieje się po drugiej stronie morza Czarnego.
   Jest tu jednak spokojnie, a turystów od groma. To czy warto, zależy od tego czego szukasz i oczekujesz. Jeżeli objazdówki to jak najbardziej bo widoki super (ale trzeba lubić objazdówki) jak stacjonarnie to różnie. Na duży minus brak znajomości angielskiego u miejscowych (nawet w lokalnych biurach podróży) oraz notoryczny brak internetu w hotelu, by cokolwiek pisać muszę iść na recepcję, co zdarza mi się po raz pierwszy od lat.
   Na plus pogoda, u nas podawali, że w terminach mojego pobytu będzie 22-23 stopnie, termometry pokazują 27-28, a jest odczuwalnie 33-34, więc rozbieżność duża i to co zabrałem ze sobą nie za bardzo się przydaje. Na bardzo duży plus woda w morzu, jest idealna.
   Na minus żarcie, tak mocno reklamowane. To oczywiście sprawa subiektywna, ale na pewno nie jest to coś co zjadłbym z własnego wyboru. Ale doceniam zawsze fakt, że to jest coś typowe dla lokalnych ludzi, a to jeden z faktów po które jeździ się po świecie.

   Usuń
  7. Polcan czy płacisz może kartą debetową z Aliora z uruchomioną korzyścią przewalutowania po średnim kursie NBP ? Ciekawi mnie jak wygląda w porównaniu do tych które korzystają z kursów Visy/Mastercarda.

   Usuń
  8. Niestety nie, kartę mam, ale tutaj wszędzie preferują gotówkę, więc wymieniłem zapasowe dolary kurs tutaj w kantorze jest dziś 2,75 lar za euro (przed tygodniem było 2,85)

   Usuń
  9. A jak tam z owocami w słonecznej Gruzji ? Słyszałam, że mają praktycznie wszystko z owoców i dobrej jakości (smaku). No i wina, chyba gruzińskie i woda mineralna Borżomi. Czy smaczna ?

   Usuń
  10. Te pytania raczej wykraczają już poza granice bloga. Piszę tutaj o wyjazdach zawsze w kontekście finansów, jak z obecnym problemem z przelewami co jest bardzo istotne i przede wszystkim obiektywne. Pytania jakie zadajesz są już subiektywne i można je zadawać raczej w mailu, a nie na forum, bowiem jak sądzę mało kogo interesują. Mail jest ogólnodostępny, tam postaram się odpowiedzieć.

   Usuń
  11. Nie należę do kategorii "mało kogo interesują" a przerywniki o wojażach są u mnie mile widziane.

   Usuń
  12. U mnie też. Czasem nawet bardziej niż sprawy bankowe.

   Usuń
  13. @Anonimowy 11:40 Był tutaj taki co chwalił się ile ma planów na wyjazdy, w sumie podobne do moich tylko do innych destynacji. Nie został tu dobrze przyjęty na tym między innymi opieram ten wniosek.
   Mało kto zresztą tutaj pisze o wojażach, stąd też nie poruszam tego tematu, a skoro są tylko pojedyncze zapytania, to tak jak pisałem wyżej można pisać na maila.
   Kiedyś nawet myślałem, by założyć bloga podróżniczego, bo często wyjeżdżam (ten jest piątym w tym roku) ale zaniechałem tego, bo już niniejszy blog zabiera mi zbyt dużo czasu.

   Usuń
  14. Marcinie - ja od ponad tygodnia siedzę w Słowenii i nie mam żadnych problemów z przelewami czy autoryzacjami mobilnymi. Wszystko załatwiłam bez problemu no może raz biletów online katą Millenium kupić nie mogłem bo autoryzacja 3dsecure nie działała. Ale z mbanku poszło. A Słowenia - 15xmniejsza od Polski, 2/3 to góry a szlaków maja 7k km :)
   Fajny kraj na urlop z rodziną i ceny rozsądne są.

   Usuń
  15. Bałkany zostawiam sobie na sam koniec, więc jeszcze nieprędko. Jak już pisałem wyżej wszędzie przelewy działają, ale jak wiadomo każda reguła ma swój wyjątek. Jest nim Santander, który z Gruzji nie robi przelewów, inne banki działają. Jutro zresztą będę robić kolejne z innych banków Aliora i Millennium i jak sądzę nie będzie z tym problemu. Przelew spłaty pożyczki z Santandera zostawiłem sobie do powrotu do Polski.

   Usuń
 2. Co z getinem? Dzis powinna byc kowa oferta, a wyswietla mi stara do 04.08.

  OdpowiedzUsuń
 3. Getin: KO na 6,5 % na 2 miesiace do kwoty 400.000,00 PLN !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. W ailor bank nie otworzyli lokaty na nowe środki bo chcą umowę ramowa a mam dwa konta osobiste które płacę za nie 22 zl

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba wszyscy rzucą się do Getina .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie masz rację, zwłaszcza, że Getin będzie do końca walczył, ale i tak zostanie przejęty (uporządkowana likwidacja)

   Usuń
  2. Dobrze, że uporządkowana. Łagodne lądowanie dla Czarnkosia !

   Usuń
 6. Gdzie uciec z getina? Mam te 6.5, ale to malo. Pekao widzialem nawet 7 daje. Tylko ja mam juz konto w Pekao, wiec chyba sie nie lapie. To jedynie dla nowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie uciec z Getina ? Oto jest pytanie...

   Usuń
  2. Kiedyś odpowiedziałbym: do IdeaBanku.
   Wkrótce jednak nie będzie już dokąd (ani skąd) uciekać. Będziemy zdani na "standardowe" oprocentowania...

   Usuń
 7. No, można jeszcze uciec w Bieszczady albo w Tatry !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...