środa, 10 sierpnia 2022

270 zł do zgarnięcia w nowej promocji konta w Citi

Pozostał nam do omówienia jeszcze jeden bank, który lubi promować swoje konto w miesięcznym cyklu. Na sierpień przypada szósta już edycja w której można zgarnąć jak zwykle 270 zł za założenie CitiKonta. Oczywiście posiadanie popularnej w tym banku karty kredytowej nie wyklucza brania udziału w tej promocji.

Jak wygląda karencja w tym banku? W przeciwieństwie do omówionego wczoraj Santandera, Citi nie bije rekordów, tutaj karencję ustalono na 31 grudnia 2020 czyli jak nie posiadasz konta od początku 2021 możesz wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz 270 zł na start za Citi Konto

Oferta konta potrwa jak zwykle do końca miesiąca czyli do 31 sierpnia. Chyba że wcześniej wyczerpie się limit promocyjnych kont, który wynosi 3000 sztuk.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 270 zł?

 


1) 20 zł za... wyrażenie zgód

To jest dalej w ofercie. Konieczność wyrażenia zgód obowiązuje w każdej promocji i ich brak wyklucza z automatu wypłatę promocji. Tutaj w dalszym ciągu za ich zaznaczenie dostajemy 20 zł, niewiele, ale lepiej je mieć niż nic jak w innych bankach.

 


2) 100 zł za aktywność do wyboru

Aby zgarnąć pierwszą stówkę trzeba wykonać minimum 3 płatności Blikiem na kwotę 300 zł. Mamy na to czas do końca sierpnia. Ten warunek też jest bez zmian w stosunku do poprzedniej edycji.

Ale uwaga: według regulaminu banku uznaje także... przelew na telefon BLIK. To znacznie ułatwia sprawę, bo w zasadzie nie trzeba robić płatności. Wszak prościej jest przelać kasę niż płacić w dowolny sposób za zakupione towary.

 


3) 100 zł za jedną z dwóch czynności do wyboru

W kolejnym miesiącu czyli w wrześniu robi się już trudniej. To też jest bez zmian, ponownie bank daje nam do wyboru 

 • przelanie 2000 zł z tytułu wynagrodzenia LUB
 • wykonać zlecenie walutowe na kwotę 2000 w CitiKantor

W przypadku drugiego warunku nie musi to być zlecenie w naszej walucie. Bank dopuszcza dowolną walutę, wystarczy że będzie to równoważność kwoty dwóch tysięcy. 

Moim zdaniem opcja pierwsza jest zdecydowanie ciekawsza. Do walut najlepiej korzystać z melonika, tutaj zaś możemy skorzystać z przelewu wynagrodzenia. Innymi słowy za jeden podpis dostajemy 100 zł czyli lepiej niż za czasów BGŻ, tyle że jednorazowo.

4) 50 zł na deser w ramach podziękowania

Za ostatnią premię nie trzeba robić nic ekstra. Jeśli spełnimy warunki z punktów poprzednich to bank w podzięce da nam dodatkowe 50 zł.

Tutaj zgarniesz 270 zł na start za konto w Citi 

Poza podstawową promocją konta Citi daje możliwość zgarniania dodatkowych premii. Podstawowa to opcja z kartą za którą można zdobyć dodatkowe 600 zł, ta oferta powoli jednak już się kończy potrwa bowiem jeszcze tylko niecały tydzień do 16 sierpnia, szczegółowo opisywałem ją tutaj.

 


Mając kartę kredytową łatwiej o dodatkowe bonusy widoczne wyżej. W sumie do zgarnięcia jest 1320 zł, a przecież do tego dochodzą jeszcze premię za chęć anulowania karty, która trwa tutaj już od dobrych kilku lat, co jest wciąż dalej aktualne. Sam korzystam z n-tej promocji tej samej karty. Mało który bank daje tak sowite premię.

Regulamin promocji 270 zł z Citi - edycja VI

Regulamin promocji 600 zł do Biedronki z kartą w Citi

31 komentarzy:

 1. W Neobanku po aptekarsku. Podwyżka na 3 miesiące o 0,1%: z 6,6 do 6,7%.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak nie w temacie, ale: Chcę założyć oszczędnościowe na 7% w Pekao. Nie łapie się na 200 złotych nagrody bo zamykałem u nich konto w połowie 2020 roku. Ale muszę załozyc to przekorzystne żeby mieć promocyjne oszczędnościowe. Na promocję 7% się łapię bo nie miałem konta w 2021 i później. I teraz moje pytanie. Czy muszę brać debetówke do konta żeby skorzystać z promocji 7% na oszczędnościowym? Bo nie ma nic w regulaminie. A uniknąłbym kombinowania z bezpłatnością karty, bo sam ROR jest bezpłatny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kod do Biedry 100zł od Santandera - też ktoś dziś dostał, podobnie jak ja? Zakładałem konto w lutym, spełniłem warunki czyli tam chyba m.in. odłożenie 50zł na cel, i gotowe, dziś SMS przyszedł. Szybko, bo dawali sobie czas do końca sierpnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego przelewy expresowe na KO Santander Consumer z Santander Bank są niedostępne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Consumerem to dziś jakieś szopki się działy. Zleciłem przelew o 6 rano. Doczekałem się w okolicy 14 w docelowym banku. Normalnie pojawiał się dokładnie o 10.45 w Getinie

   Usuń
  2. Natomiast ja mam tak: zlecam np. bladym świtem z Consumer do Santander i już przed 9 rano mam forsę na koncie. Następnym razem przyuważę czy aby akcja nie odbyła się wcześniej.

   Usuń
  3. Owe szopki, jak byłeś uprzejmy nazwać, to kupa szmalu dla bankowych krwiopijców.

   Jakbyś był łaskaw co to za miliardy w ten sposób się tworzą? Wszak kasa po zleceniu przelewu i tak wędruje najpierw do KIR na zeszyt i to KIR puszcza ją dalej i to on zarządza elixirem a nie banki

   Usuń
  4. Kto w Getinie pieniądz trzyma tego bieda się nie ima. Czarnkoś daje procent duży, sobie ujmie, innym ulży !

   Usuń
  5. Czarnkoś dobry jest i basta ! Każda przyzna to niewiasta. Trzos ma pełny i ubity, w banku braki, straty, triki.

   Usuń
 5. Sobie kawior od ust ujmie żeby klient miał podwójnie !

  OdpowiedzUsuń
 6. O Millennium - może ktoś mi wyjaśni. Wczoraj i dzisiaj zlecałam przelewy z ROR z datą przyszłą (na ten sam dzień we wrześniu), jutro chcę to zrobić po raz trzeci. Wczoraj ok, natomiast dziś cały czas mi ustawiało datę przelewu dzień wcześniej (tak było w podsumowaniu), niż podawałam. Dopiero kiedy wpisałam datę o jeden dzień "do przodu" zadziałało, czyli pokazało znowu dzień wstecz, ale już właściwy dla mnie. Czy ktoś rozumie, o co chodzi?
  Od razu uprzedzam ewentualne komentarze - nie, nie posiadam aplikacji ani sprzętu do jej wgrania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może przekraczasz dzienny limit kwot przelewów?

   Usuń
  2. Robię to w kolejnych dniach, więc nie przekraczam. Poza tym w takiej sytuacji pojawia się "na czerwono" informacja o tym, a tu nic, tylko po prostu w podsumowaniu widać datę przyszłego przelewu o dzień wcześniej, niż zlecałam.

   Usuń
  3. Znowu to samo. Musiałam (po kilku próbach różnych wariantów) wpisać np. datę przelewu 13 września, żeby mi zatrwierdziło jako 12 września. Nadal nic nie rozumiem... 1 września będę jescze robiła przelew z datą przyszłą z KO na ROR - ciekawe, co wtedy pokaże.

   Usuń
 7. Czy po wypowiedzeniu umowy w Alior, klienci otrzymują z tego banku propozycję pozostania (zatrzymaniową) - np. 5% za transakcje kartą lub BLIK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej w to watpie, nie slyszalem do tej pory o czyms takim w Alior. Alior ustawiajac KO na 5% "odstrasza" klientow i chyba o to chodzi.
   PS
   Jestem w Aliorze od samego poczatku, ale jakosc obslugo oraz atrakcyjnosc oferty jest nieporownywalna obecnie a np. 10- lat temu. Trzyma mne jedynie KWJ, gdzie za jedno "wlanie" otrzymuja darmowe uslugi wlacznie z sorbnetem. Reszta ogolnie jest beznadziejna i nie wiele juz odbiega od molochow typu Pekao i PKOBP.

   Usuń
  2. Skończyła mi się lokata w Getin na 7%. Testy ofert zatrzymaniowych do wielu banków: 0d 5 poprzez 5.7 do 6.0%. banki bez znaczenia ale kilka ich było boś pekao SA nest ING Alior aion. Nie znalazłem generatora dla banku nowego. Wniosek - TW Ernest nie daje nic rozsądnego. Środki zostały więc do wtorku na eko na 6.5%.

   Usuń
  3. Rzeczywiście mało. Jutro dla mnie ten sam problem. Trudno, odżałuję ewentualnie jeden dzień bez odsetek i po transferze założę w neo na 6,7% lub 6,9%. Jednak raczej nie dba (Getin) o zatrzymanie klienta).

   Usuń
  4. do Anonimowy 13 sierpnia 2022 12:31 Jakość obsługi klienta w Alior (w porównaniu do Millennium, która jest bez zarzutu) jest na niskim poziomie. Czasami niekompetencja konsultantów Alior jest porażająca.

   Usuń
 8. Załóżmy, że chcę je sprzedać przed upływem pierwszego roku oszczędzania, opłata za przedterminowy wykup to 0,70zł, a narosłe odsetki 1zł. Czy otrzymam 0,30zł? Czy jako że sprzedaje przed upływem pierwszego okresu kapitalizacji nie dostanę żadnych odsetek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz 0,30.
   Jeśli narosloby mniej niż 0,70 to nie dostaniesz nic.
   W kolejnych latach jesli wycofasz się to zostanie pomniejszone o 0,70 nawet jeśli w danym roku urosloby mniej.

   Usuń
 9. A nie lepiej do Bank Nowy na 7,1%? W poniedziałek nie wykonasz przelewu do neo bo to święto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niekoniecznie, expresselixir dziala i w swieta, chyba, ze jest jakas zapowiedziana przerwa.
   Zalezy z jakiego banku chcesz puscic i jakie sa w nim limity dla express'a

   Usuń
 10. A kiedy nowe oferty na KO i lokaty w Getin i w Alior ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziś skończyła mi się lokata w Banku Nowym. Małe zaskoczenie to oferta zatrzymaniowa na 6,7 na 3 miesiące. Zostawiłem. Tym bardziej że co tydzień kończą mi się u nich trzy następne lokaty, więc zobaczę co przyniosą następne dni w innych bankach. Dziś nie mam lepszej alternatywy. Na 7% w Pekao się nie łapię, 6,7 daje tylko Neobank. Reszta maksimum 6,5. Pojawił się jeszcze mBank z ofertą 6,8, ale musiałbym zakładać u nich ROR. Nie chce mi się bo nie łapię się na wisienki za założenie konta, więc na dziś pieniądze zostały w Nowym. Zobaczymy co zaoferuje ING 18-tego na OKO. Alior odszedł w niebyt, Millenium na razie tylko 6%. Pożyjemy, zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło z ich strony - ja będę miał ten "problem" za tydzień i pewnie skorzystam z tych 6,7%, choć wczoraj uruchomiłem KO w mBanku na 7% z dzienną kapitalizacją odsetek na okres 3M . Tylko, że tu trzeba pilnować salda aby było zawsze powyżej dnia badania z początku sierpnia

   Usuń
 12. A co to za rarytas ten Bank Nowy ? jest taki ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są banki stare i nowe. Nie wiedziałeś? :)

   Usuń
 13. Myślałam, że są banki dobre i kiepskie...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...