niedziela, 7 sierpnia 2022

Nowa promocja z 360 zł w Millennium oraz KO na 6%

Od najnowszej promocji Millennium reklamuje już nie tylko 360 zł na start co jest standardem już od dość dawna. Teraz także zaznacza, że ma konto oszczędnościowe na 6% czyli dużo lepsze aniżeli Alior. Czy coś się zmieniło w premii za otwarcie konta?


Zaczynamy rzecz jasna od karencji. Millennium to trudny orzech do zgryzienia i nie da się namówić do zmiany w tej kwestii. Nie przesuwa dynamicznie daty dla nowego klienta twardo obstając od dawna od początku 2019. Czyli karencja trwa już ponad 3,5 roku...

Tutaj łatwo zgarniesz 360 zł na start z Millennium

Od niedawna bordowi przeszli na miesięczny system promocji, więc jak się łatwo można domyślić jej koniec przypadnie na 31 sierpnia. Przez tak długą odsiadkę nie sądzę by promocja miała skończyć się przed czasem eliminuje to bowiem wielu potencjalnie wracających klientów.

Co trzeba zrobić by zgarnąć kasę?


O dziwo warunki się trochę zmieniły, premię podzielono bowiem na dwa etapy

1) 90 zł za dwie banalne czynności we wrześniu

Pierwszą premię wynosząca 1/4 całości dostaniemy za:

 • aktywację apki do 30 września
 • jedną płatność na dowolną kwotę kartą/Blikiem

pomijam tu fakt wyrażenie zgód przy otwieraniu konta, bo to jest norma we wszystkich bankach.


2) 270 zł za aktywność w 3 kolejnych miesiącach

W kolejnych 3 miesiącach czyli w praktyce w ostatnim kwartale tego roku, mamy do wykonania klasykę.

 • wpływ na konto na 500 zł
 • 5 płatności na dowolną kwotę kartą/Blikiem

jak widać warunki nie są jakoś trudne zważywszy na fakt że za takie banalne czynności dostajemy po 90 zł za każdy miesiąc.

 


3) 6% na KO na okres 2 miesięcy 

Na deser dostajemy jedyne w Polsce konto oszczędnościowe nieograniczające nas czasowo. Mam tu na myśli fakt, że jeśli wpłacimy kasę na KO w dowolnym banku, to tym samym uruchamiamy promocję, która będzie trwać tyle ile bank deklaruje czyli np, 4 miesiące w Aliorze czy 6 miesięcy w Pekao.

W Millennium trwa ono 2 miesiące, ale w dowolnym momencie można z tego zrezygnować i wziąć udział w kolejnej jeśli zaoferuje wyższe oprocentowanie. Przykładowo uruchamiając teraz KO dostajemy 6%, pod koniec sierpnia startuje jednak kolejna edycja być może z wyższą stawką. 


Jeśli zrezygnujemy przed jej startem i wyzerujemy sobie konto, można wrócić po wyższą stawkę, jeśli takowa będzie, a po ruchu Pekao z 7% można się tego spodziewać. Trzeba jednak wyczuć kiedy będzie data badania salda, bo to jest rzecz którą trudno przewidzieć.

Tutaj łatwo zgarniesz 360 zł na start z Millennium

Podsumowując mamy kolejną odsłonę fajnego konta, do którego trudno wrócić po zamknięciu konta. Dlatego też sam nie zamykam tego konta, bo też często korzystam z KO oferującego jedne z najlepszych stawek na rynku od wielu wielu lat.Regulamin sierpniowej promocji z 360 zł w Millennium

Regulamin KO na 6%

Regulamin do 25% zwrotu za zakupy z Millennium

5 komentarzy:

 1. Czaję się na nową edycję z wyzerowanym kontem SCB w którym mam nieograniczoną ilość wypłat za friko. Millennium trzyma z opłatami za twarz i to mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli wiekszosc nie lapie sie na bonus za otwarcie (dlugi okres karencji), a 6% na KO nie jest juz rewelacyjna oferta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Działa wam logowanie do Getina? Od 2 godzin próbuję i nic - strona chwilowo niedostępna. na stronie żadnego komunikatu o przerwie technicznej. Wracaja problemy znane z Idei. Żeby tylko raachunkow nie zresetowali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaskółki głoszą ze w ten weekend kaput z getinem a jak bedzie to zobaczymy

   Usuń
  2. do Anonimowy8 sierpnia 2022 06:47 Czasami trzeba wyczyścić cookies. Ten zabieg bywa też potrzebny do odczytania nowej edycji EKO (zwłaszcza przeglądarka chrome).

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...