wtorek, 23 sierpnia 2022

Większą premia w Citi od dziś 450 zł za otwarcie konta bez zmian warunków

Niespodzianka ze strony Citi. Od tego tygodnia bank podrasowuje swoją ofertę konta, które do tej pory w każdej edycji oferowało tylko 270 zł. Bank chyba zauważył, że taka oferta wygląda mniej ciekawie przy ofercie innych banków, które dają więcej i ruszył śladem opisanego w poprzednim artykule Paribasa dając także 450 zł na start.


Ofertę z 270 zł opisywałem w pierwszej dekadzie sierpnia i z ciekawości zajrzałem co się stało z linkami w tamtym artykule. Jak się okazuje zostały one z automatu podmienione, chociaż oferta miała potrwać do końca wakacji. Nie ma zatem już oferty z 270 zł, jest za to nowa z wyższą premią.


Skoro nowa promocja jest nakładką na poprzednią, nie należy się spodziewać zmiany karencji. Podobnie robi zresztą Getin z ofertami swojego KO. I tak jest faktycznie, tak jak w przypadku premii 270 zł tak i teraz data graniczna to 31 grudnia 2020, więc jeśli nie miałeś konta od 2021 w Citi możesz wracać by zgarnąć kasę.

Tutaj zgarniesz więcej bo 450 zł na start za Citi Konto

Podrasowana oferta konta została przedłużona o kolejny miesiąc, więc potrwa do 30 września. Chyba że wcześniej wyczerpie się limit promocyjnych kont, który wynosi 3000 sztuk. Jak widać Citi podpatruje Paribasa, szkoda tylko, że nie kopiuje przy tym definicji nowego klienta.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 450 zł?

 


1) 50 zł za... wyrażenie zgód

Pierwsza zmiana jest widoczna już na etapie wyrażania zgód. To jest normą z każdej promocji we wszystkich bankach, przy czym Citi daje za taką zgodę kasę. Poprzednia premia za zgody wynosiła 20 zł, teraz podwyższono ją do 50 zł. Miły gest

 


2) 150 zł za aktywność do wyboru

Podrasowano nam także drugi punkt. Teraz nie 100 zł a 150 zł można zgarnąć za wykonanie minimum 3 płatności Blikiem na kwotę 300 zł. Mamy na to czas do końca września. Warunek zatem jest bez zmian a premia wyższa.

Ale uwaga: według regulaminu banku uznaje także... przelew na telefon BLIK. To znacznie ułatwia sprawę, bo w zasadzie nie trzeba robić płatności. Wszak prościej jest przelać kasę niż płacić w dowolny sposób za zakupione towary.

 


3) 150 zł za jedną z dwóch czynności do wyboru

Trzeci punkt też podrasowano o 50 zł, bez zmiany warunków. W kolejnym miesiącu czyli w październiku robi się już trudniej. Ponownie bank daje nam do wyboru 

 • przelanie 2000 zł z tytułu wynagrodzenia LUB
 • wykonać zlecenie walutowe na kwotę 2000 w CitiKantor

W przypadku drugiego warunku nie musi to być zlecenie w naszej walucie. Bank dopuszcza dowolną walutę, wystarczy że będzie to równoważność kwoty dwóch tysięcy. 

Moim zdaniem opcja pierwsza jest zdecydowanie ciekawsza. Do walut najlepiej korzystać z melonika, tutaj zaś możemy skorzystać z przelewu wynagrodzenia. Innymi słowy za jeden podpis dostajemy 100 zł czyli lepiej niż za czasów BGŻ, tyle że jednorazowo.


4) 100 zł na deser w ramach podziękowania

Za ostatnią premię nie trzeba robić nic ekstra. Jeśli spełnimy warunki z punktów poprzednich to bank w podzięce da nam dodatkowe 100 zł. 50 zł więcej niż w poprzednich dekadach sierpnia i wszystkich wcześniejszych edycjach tej promocji

Tutaj zgarniesz 450 zł na start za konto w Citi 

Rzadko się zdarza by bank w taki sposób podrasowywał swoją sztandarową promocję. Robimy dokładnie to samo co poprzednio, ale od teraz każda czynność premiowana jest lepiej. Nie pamiętam takiej akcji, która byłaby z taką korzyścią dla klienta. 

5) 600 zł do Allegro za kartę Citi

Poza podstawową promocją konta Citi daje możliwość zgarniania dodatkowych premii. Podstawowa to opcja z kartą za którą można zdobyć dodatkowe 600 zł. Tę promocję omawiałem w poprzednim tygodniu, więc zainteresowanych odsyłam do wpisu na ten temat.


6) Podrasowanie premii o kolejne stówki

Jak widzimy na powyższym screenie posiadając kartę kredytową oraz konto można podrasować premię o kolejne 100 zł, dzięki cashbackowi na poziomie 1%. 

To nie wszystko. Warto tutaj przypomnieć o sztuczce która od lat działa w Citi w przypadku kredytówek, co wykorzystuję notorycznie. Po zgarnięciu premii za kartę można zadzwonić do banku i udać rezygnację z karty. Za każdym razem bank proponuje zostanie na dłużej za co dostajemy ekstra 100 zł. We wrześniu spodziewam się ntej wypłaty tego typu:)

Regulamin promocji do 450 zł z Citi

Regulamin promocji 600 zł do Allegro z kartą - edycja IV

40 komentarzy:

 1. czy ktoś może udostępnić kod polecający do promocji 50 zł do banku ING ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam kod do wniosku o konto ING w promocji to za mało, potrzebne są dane osoby polecającej, imię i nazwisko, ulica, kod, miejscowość.

   Usuń
 2. Dzisiaj w kantorach 1$US lekko powyżej 1EUR, a CHF o 5% powyżej USD/EUR. Wszystkie trzy waluty zmierzają w kierunku 5PLN. A politycy chcą oprzeć wygraną w wyborach o 500+ co stanowi 100$/E i 14tej jednorazowej emeryturze za 200$/E. Bieda dociśnie Polaków najbliższej zimy z prawicy i lewicy, to nieuniknione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapowiedzi kolejnych podwyzek moze nawet o 75 pb rozgrzewaja rynek i kapital z calego swiata plynie do bezpiecznej przystani, czyli USA. Na razie prognozy mowia o 0,95 EUR za 1 USD, ale zobaczymy jak bedzie. Do czasu silnego USD, PLN nie ma najmniejszych szans na wieksze odbicie, ale trzeba pamietac, ze kazdy trend kiedys sie skonczy, wystarczy zapowiedz braku podwyzek i kapital z USA zacznie odplywac i poszukiwac wyzszych stop zwrotu, ale to na razie dalsza przyszlosc, jeszcze nie w tym roku.

   Usuń
  2. Raczej chyba 1,05EUR za 1USD????

   Usuń
  3. Raczej dobrze napisalem, ale matematycznie jednoznacznie 1 USD=0,95 EUR

   Usuń
 3. No cóż, mamy taką, a nie inną sytuację. Dziękować Opatrzności, że bomby nie lecą nam na głowy.

  OdpowiedzUsuń
 4. I bez bomb złotówka leci na ryj... to jest ponad 25% w ciągu 12M. To konsekwencja braku EUR w PL.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sa to skutki "bawienia sie" NBP w czolowe banki swiata, czyli FED, EBC czy BoE, czyli dodruk "bez konsekwencji". EUR nie jest lekiem, gdyz EUR stracilo do USD tez 20-30%, w okresie 1-2lat. Silniejsza waluta to nie wszystko, trzeba patrzec tez na konsekwencje gospodarcze, patrz problemy krajow z grupy PIGS majace EUR. Jak bedziemy na poziomie gospodarczym tych najsilniejszych gospodarek w EU, to mozemy brac EUR bez zastanawiania, ale mamy jeszcze dlugi dystans do pokonania.

   Usuń
  2. Nie chcemy EUR w Polsce !!!!!

   Usuń
  3. Jak stracisz życie, to inflacja i wartość złotówki nie będzie miała żadnego znaczenia. Bez emocji!!!

   Usuń
  4. A co Euro ma wspólnego z życiem ? Euro zapewni ci życie, bezpieczeństwo ? Idiotyczny pogląd !

   Usuń
  5. Złotówka leci, bo Glapiński drukował a Morawiecki rozdawał. Euro nic by nie pomogło, bo mamy inne tempo rozwoju gospodarczego niż gospodarki europejskie.

   Usuń
 5. Z polskim złotym będziemy rozwijać się i bogacić dwa razy szybciej. […]. Po wejściu do strefy euro tempo wzrostu będziemy mieli średnio dwa razy niższe. Mniej więcej takie, jak w krajach Europy Zachodniej. Zwolnimy, przestaniemy gonić bogate kraje Unii, zostaniemy już na zawsze ubogim krewnym. Dla każdego, kto choćby w niewielkim stopniu czuje się patriotą, jest jasne, że złoty jest związany z istnieniem państwa polskiego. Mamy swoją rodzinę, miasto, region i mamy swój kraj – język, historię, kulturę, literaturę, hymn, flagę i… własną polską walutę. Mniejsze kraje nie mają często możliwości utrzymania tej odrębności. Polska jest na tyle dużym krajem, że możemy nie być podlegli. Nie jesteśmy jednak tak wielcy, żebyśmy nie byli zagrożeni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mądry komentarz. Brawo!!!

   Usuń
  2. Więcej takich dobrych, mądrych komentarzy.

   Usuń
 6. Brawo! Dokładnie TAK

  OdpowiedzUsuń
 7. Również jestem tego samego zdania. Mądrze napisane. No chyba że ktoś jest zwolennikiem poglądu " polskość to nienormalność".

  OdpowiedzUsuń
 8. A są tacy, niestety. Znam wielu takich i Wy je znacie...

  OdpowiedzUsuń
 9. Nest przesłał nowy regułom, od 11.2022 KO WIBOR 3m - 1.5% marzy i więcej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wiadomość, zawsze o zmianach w bankach dowiaduję się komentarzy jak o koncie w BOŚ że darmowe jak przelew 1500

   Usuń
 10. W Millennium podczas przelewu oferta specjalna: 5% na 6 miesięcy do 200 tys. (niektórym pojawia się na krótszy okres - 3 miesiące). W Getin zaś przelew do Millennium - propozycja - 5,8% na 2 miesiące, 6,1% na 4 miesiące lub EKO 5,8% na 3 miesiące. Do innych banków - tak jak pisano na Blogu 2 dni temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanów się jaka jest inflacja i teraz policz ile klient jest w plery.

   Usuń
 11. Jak narazie to nikt nie przebija oferty Inbanku. A ta edycja nowa City bez sensu z powodu idiotycznych warunków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No juz tak nie zachwalaj, w Banku Nowym, jako nowy klient zalozylem na 7,1% na 3-m, czyli przebija Inbank.

   Usuń
  2. Inbank dla wybranych daje 7,25%

   Usuń
  3. ja jestem w inbanku i nie dostałem tej oferty. Natomiast w banku nowym mam 7,1%, więc niech inbank spada na drzewo. Oferta widmo. Tak jak wirusy na linuksie. Każdy o nich słyszał, ale nikt nie widział.

   Usuń
  4. do Alan Roig25 sierpnia 2022 01:06 Podaj, choć początek, numeru rachunku w InBank. Na potrzeby przelewu symulowanego w Mille i Getin. Nie można samodzielnie wykreować numeru. Wyszukiwarka nie pomaga.

   Usuń
  5. Troche "pogrzebac " po sieci i wychodzi Nr rozl. 27200007. Reszte znakow mozesz sobie wymyslic samemu a generator obliczy cyfry kontrolne.

   Usuń
 12. Czy warto za 0,15% po Estonii się włóczyć?

  OdpowiedzUsuń
 13. Dla 0,15 % nawet z domu nie warto wychodzić. Chyba, że na spacer.

  OdpowiedzUsuń
 14. Millennium od 29.08 7% do 200 tys. na 60 dni.

  OdpowiedzUsuń
 15. W millenium na proficie od 29 sierpnia 7%. Do 200 tyś zł

  OdpowiedzUsuń
 16. Od 29 sierpnia konto oszczędnościowe w Mille 7% na 60 dni. Wiadomość przyszła SMS-em z banku.

  OdpowiedzUsuń
 17. Inflacja co najmniej 2x tyle a ludziska jarają się marnymi procentami. Ale paranoja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci co mają pieniądze jarają się procentami bo chcą minimalizować straty. A "golasom" nigdy nic nie pasuje. Koniecznie muszą zamieścić jakiś komentarz, który nic nie wnosi.

   Usuń
  2. Pieniądze są po to aby z nich korzystać i uprzyjemniać sobie życie a nie kisić na pieprzonych kontach. Zacznij żyć.

   Usuń
 18. Neo rzeczywiście po aptekarsku - na siedem miesięcy 6,9%.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...