wtorek, 16 sierpnia 2022

Do 250 zł na start oraz kolejna lojalnościówka z 200 zł do Allegro w PKO

PKO w tym roku jest dla mnie prawdziwym ewenementem. Idzie całkowicie pod prąd w stosunku do innych banków nagradzając cyklicznie stałego klienta. Nie trzeba tutaj zamykać konta by wrócić po nową premię jak to robimy w innych bankach. A nowi jak zawsze też mogą zgarnąć premię na start.

Co ciekawe nowy klient ma do wyboru całą gamę kont i promocji, ale z mojego punktu widzenia najciekawsza staje się oferta z 200 zł. O tym jednak w drugiej części artykułu, bo być może już jako klient banku będziesz dostawać cyklicznie oferty w kuluarach.


Chociaż klientem PKO jestem od wielu lat, to dopiero od tego roku widać kolosalną zmianę. W latach ubiegłych bank nie nagradzał stałego klienta, był to dla mnie tylko zwykły bank do przelewów i do niczego więcej, zresztą dla darmowości konta wystarczył tylko jeden zwykły przelew.

Tymczasem nieoczekiwanie wiosną pojawiła się pierwsza oferta w kuluarach czyli tyko dla zaproszonych klientów. Za wykonanie 10 płatności w miesiącu na dowolną kwotę bank dawał bony do empiku i działo się to przez dwa miesiące.


Drugą niespodzianką była lokata mobilna na 1M z fajną stawką, którą można było odnawiać. Rzecz niespotykana w żadnym innym banku, gdzie królują dłuższe terminy, te jednak w czasach wzrostów nie były preferowane.

Teraz mamy trzecią niespodziankę: 200 zł do Allegro. Jeśli macie konto w PKO sprawdźcie sobie powiadomienia, a być może dostaliście coś takiego. Bank przewidział bowiem 5000 zgłoszeń, a nie każdy zwraca uwagę na reklamy od banku. O przystąpieniu decyduje rzecz jasna kolejność zgłoszeń, więc oferta może skończyć się przed deadline ustawionym na 31 sierpnia 2022.

 

Warunki są tym razem trudniejsze, trzeba bowiem zlecić dwa przelewy wynagrodzenia we wrześniu oraz październiku. Jestem świeżo po wizycie u księgowej, gdzie zleciłem zmianę konta do przelewu. Zawsze miło jak za przelew od pracodawcy jest dodatkowa premia, wszak zwykle to jeden kit do jakiego banku taki przelew przychodzi. I tak w dniu przelewu środki z wypłaty lądują od razu w innym banku.

Jest tutaj jeszcze jeden warunek, wydania 300 zł w obu wyżej wymienionych miesiącach, ale przy obecnej inflacji ten warunek nie jest straszny. Tym bardziej, że przez inflację właśnie robienie zapasów ma sens, gdy wiemy że i tak ceny będą rosnąć dalej.


 

A nowi? Na start mają do wyboru kilka premii, która zależy od wyboru konta. Do zgarnięcia jest od 

  • 50 zł za konto dla Młodych
  • 100 zł za konto za Zero
  • 150 zł za konto bez Granic
  • 200 zł za konto Aurum
  • 250 zł za konto Platinum

Warunki oczywiście do spełnienie będą różne, ale warunkiem podstawowym jest skorzystanie z polecenie osoby, która ma już konto w PKO i bierze w tym udział.

Tutaj zgarniesz 150 zł za założenie konta bez Granic

 Jeśli chciałbyś dostać taki kod polecający a nie masz skąd go zdobyć, możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30 września, więc jeszcze trochę czasu do namysłu.

Tutaj zgarniesz 100 zł za założenie konta za Zero

Oczywiście można zrobić stary trick i założyć sobie konto z polecenia i potem dalej go polecać choćby i swojemu dziecku, krewnemu czy znajomemu. Zarobi na tym każdy, polecający oraz polecony, a być może potem każdy będzie dostawać oferty w kuluarach

Tutaj zgarniesz 50 zł za założenie konta dla Młodych

Co trzeba zrobić by zgarnąć od 50 zł do 250 zł? Na poniższym screenie widzimy warunki dla każdej z pięciu możliwości.


Jak widać warunki nie są trudne do spełnienia, ze względu na spójnik LUB. Szczegóły można znaleźć w załączonym niżej regulaminie.

Przez wiele lat uważałem, że PKO czyli największy bank w Polsce nie musi się starać o nowego klienta z racji bycia molochem. Tym bardziej dziwi fakt, że od tego roku robi coś czego spodziewać byśmy się mogli od najmniejszych banków.

Fajnie by było, gdyby inne banki poszły przykładem PKO, myślałem, że wiosenna stówka to był jednorazowy prezent, a tymczasem...

Regulamin VI edycji programu poleceń w PKO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...