czwartek, 4 sierpnia 2022

Do 650 zł do zgarnięcia w mBank oraz konto na 6,50%

W ubiegłym tygodniu opisałem ofertę mBanku z 350 zł i kartą Pol'and'Rock. To w zasadzie standardowa oferta opakowana w wakacyjno-festiwalowe szaty, bowiem warunki są identyczne tylko karta wygląda inaczej. Teraz jednak mamy prawdziwy lifting, bo zgarnąć można znacznie więcej, a to nas zwykle najbardziej interesuje.

Uważni czytelnicy zapewne już to odkryli we wczorajszym rankingu kont oszczędnościowych, gdzie mBank będący na 4 miejscu miał informację +650 zł na start. 

Kto może skorzystać? Skoro jest to nakładka na zwykłą promocję, to łatwo się zorientować, że wszelkie terminy dotyczące nowego klienta będą identyczne, dojdą tylko nowe warunki dla nowej, dodatkowej premii. Karencja jest tutaj zatem dalej ustawiona na 1 stycznia 2020, więc jeśli nie miałeś tutaj konta po tym terminie możesz wrócić po fajną premię

Tutaj zgarniesz 650 zł w nowej promocji mBanku

W tym przypadku to jak długo promocja ma potrwać raczej nie ma znaczenia, bo wnioski kończą się zawsze przed czasem. Nic dziwnego to dużo lepsza oferta od standardowej, więc nic dziwnego, ważny jest raczej licznik wniosków, który na moment pisania tego artykułu wynosił 2459 sztuk (oferta z Pol'and'Rock ma teraz już tylko 999 wniosków). Podobna oferta z wiosny skończyła się grubo przed czasem, więc podobnie będzie i teraz.


Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę?


1) 100 zł za szybki przelew + 8 płatności

mBank jako jedyny bank na naszym rynku na początek premiuje szybki przelew, przy czym słowo szybki nie należy traktować tutaj poważnie. Do spełnienia mamy łącznie 

 • wpływ na konto w terminie 7 dni od momentu otwarcia konta
 • wykonać 8 transakcji kartą do końca następującego miesiąca

Jak zakładałem ostatnio konto w Nest, wpływ zrobiłem tego samego dnia i to można uznać za szybki przelew, zaś mBank daje nam na to aż tydzień, bo bierze pod uwagę dni kalendarzowe. 

2) 100 zł za przelew i 8 płatności w dwóch kolejnych miesiącach

To samo praktycznie należy zrobić w kolejnych dwóch miesiącach. Regulamin nic nie mówi o tym ile należy przelać do mBank, więc wystarczy przelać tyle by starczyło na 8 płatności, nawet niewielka kwotę.

 

3) 150 zł za otwarcie konta przez selfie lub e-dowód

Dodatkowe 150 zł można zgarnąć jeszcze łatwiej wybierając przy składaniu wniosku opcję przez selfie lub e-dowód. Nie będziemy wówczas musieli przekazywać dokumentów kurierowi, czego zresztą niektórzy nawet nie lubią robić. Warto więc wybrać szybszą opcję i zgarnąć dodatkowy bonus.

Mamy tutaj co prawda niby dodatkowy warunek, ale jest to warunek z punktu pierwszego, więc w zasadzie spełni się on sam i dostaniemy za niego podwójną premię:)

 


4) 100 zł za otwarcie konta dla dziecka

Dodatkowa stówka wpadnie jeśli otworzymy konta dla dziecka. Do wyboru mamy dwa rodzaje kont, które zależą od wieku naszego dziecka:d

 • eJunior dla dzieci do 13 lat
 • eKonto możliwości dla dzieci w przedziale 13-17 lat

Pierwsze konto otwieramy my, drugie musi już otworzyć Nasze dziecko.

 


5) 200 zł na zakupy w Allegro za... wyrażenie zgody

Nowością w tej promocji jest dodatkowa premia do Allegro lub Allegro smart. Zaletą tej oferty jest fakt, że nie musimy właściwie nic robić szczególnego poza wyrażenie zgody na przystąpienie do programu mOkazje podczas składania wniosku o otwarcie rachunku.

Tutaj zgarniesz 650 zł w nowej promocji mBanku

Bank co prawda wymaga tutaj wpływu oraz 8 transakcji, ale zawierają się one w punkcie pierwszym, więc nie trzeba robić nic ekstra poza wyrażeniem zgody na mOkazje.


 

Na deser można pokusić się o konto na 6,50%. Należy pamiętać, że taką stawkę daje tylko spełnienie warunku nr 3 czyli otwarcie konta przez selfie. Jeśli wybierzemy inną opcję, wówczas na KO będzie można liczyć tylko na 6%.

Podsumowując oferta jest całkiem fajna bo premia dość spora. Jest to jednak rzadki przypadek, bowiem w standardzie premia jest blisko połowę niższa co można sprawdzić zerkając na kończącą się powoli równoległą promocją z festiwalową kartą.

 

Regulamin promocji 350 zł za konto w mBank

 

3 komentarze:

 1. Próbowałem otworzyć to konto w mBanku przez selfie i weryfikacja tożsamości była negatywna. Dowiedziałem się od konsultantki, że jako były klient nie mogę otworzyć konta przez aplikację tylko szkoda, że wcześniej nie raczyli o tym poinformować np. w regulaminie promocji :/ Poza tym trochę słabo ze strony mBąku, że zmienia warunki promocji w trakcie jej obowiązywania więc nie wszyscy załapią się na te dwie stówy do Allegro :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wyrobić edowód i uczestniczyć w promocji z tą opcją i wtedy też można zgarnąć Allegro. Tak piszą gdzie indziej. Jak nie w tej to w kolejnej promocji

   Usuń
 2. czy ktoś wie jak odblokować konto w PBS Ciechanów? w sieci brak informacji a infolinia dopiero jutro. Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...