sobota, 27 sierpnia 2022

Zapowiedź 7% na KO w Millennium oraz ostatni dzwonek na 360 zł premii

Dobre wieści z obozu bordowych. Dziś kończy się wakacyjna promocja konta oszczędnościowego w Millennium, a to oczywiście oznacza, że przed nami kolejna. Wiadomo już że będzie lepiej, bank zapowiada bowiem podniesienie stawki do 7%.

Informacje o tym ukazały się w komentarzach. Chociaż jestem długoletnim klientem tego banku nie dostałem jak dotąd żadnej informacji na ten temat w smsie jak piszą inni czytelnicy. Jest to zatem niepotwierdzona informacja, ale bardzo prawdopodobna przez fakt podniesienia oprocentowania do takiej samej stawki przez ING.


Millennium będący do niedawna jeden z pionierów najlepszych stawek na KO od tego roku goni dopiero konkurencję. Dobrze jednak, że chociaż goni, przez co będę mógł już w poniedziałek zrobić przelewy z Getina, gdzie indywidualnej stawki nie da się przerwać jak w Millennium, przez co potrwa jeszcze do końca września.


Gdy dostanę więcej informacji na ten temat oferta zostanie opisana szczegółowo. Na chwilę obecną wiadomo, że promocja zacznie obowiązywać od poniedziałku, zaś pozostałe parametry pozostaną bez zmian, a więc dalej będzie trwać tylko przez 2 miesiące i do kwoty 200 tysięcy.

Wiadomo też, że na tym KO mamy do dyspozycji tylko jeden darmowy przelew wewnętrzny na ror. Stąd rodzi się pytanie czy działa tutaj trick znany z Getina ze zwiększeniem ilości takich darmowych przelewów.

Kolejny raz Millennium sięga dość mocno wstecz by zbadać czy przelane na konto środki będą nowe. Przyzwyczailiśmy się że trwa to zwykle do tygodnia, ale tym razem bank sprawdzi stan z 19 sierpnia, a więc 10 dni wstecz. Najnowsza 41 edycja konta potrwa niecały miesiąc, do 24 września 2022.

Jeśli ktoś kto czyta te słowa nie jest klientem Millennium, a chciałby skorzystać z tej promocji może przy okazji zgarnąć dodatkową kasę na start za założenie konta 360 stopni. Ta promocja potrwa jednak jeszcze tylko przez 3 dni do końca sierpnia.


Zaczynamy rzecz jasna od karencji. Millennium to trudny orzech do zgryzienia i nie da się namówić do zmiany w tej kwestii. Nie przesuwa dynamicznie daty dla nowego klienta twardo obstając od dawna od początku 2019. Czyli karencja trwa już ponad 3,5 roku...

Tutaj łatwo zgarniesz 360 zł na start z Millennium

Co trzeba zrobić by zgarnąć kasę?


O dziwo warunki się trochę zmieniły, premię podzielono bowiem na dwa etapy

1) 90 zł za dwie banalne czynności we wrześniu

Pierwszą premię wynosząca 1/4 całości dostaniemy za:

 • aktywację apki do 30 września
 • jedną płatność na dowolną kwotę kartą/Blikiem

pomijam tu fakt wyrażenie zgód przy otwieraniu konta, bo to jest norma we wszystkich bankach.


2) 270 zł za aktywność w 3 kolejnych miesiącach

W kolejnych 3 miesiącach czyli w praktyce w ostatnim kwartale tego roku, mamy do wykonania klasykę.

 • wpływ na konto na 500 zł
 • 5 płatności na dowolną kwotę kartą/Blikiem

jak widać warunki nie są jakoś trudne zważywszy na fakt że za takie banalne czynności dostajemy po 90 zł za każdy miesiąc.

 


3) 6% na KO na okres 2 miesięcy 

Na deser dostajemy jedyne w Polsce konto oszczędnościowe nieograniczające nas czasowo. Mam tu na myśli fakt, że jeśli wpłacimy kasę na KO w dowolnym banku, to tym samym uruchamiamy promocję, która będzie trwać tyle ile bank deklaruje czyli np, 4 miesiące w Aliorze czy 6 miesięcy w Pekao.

W Millennium trwa ono 2 miesiące, ale w dowolnym momencie można z tego zrezygnować i wziąć udział w kolejnej jeśli zaoferuje wyższe oprocentowanie. Przykładowo uruchamiając teraz KO dostajemy 6%, pod koniec sierpnia startuje jednak kolejna edycja być może z wyższą stawką. 


Jeśli zrezygnujemy przed jej startem i wyzerujemy sobie konto, można wrócić po wyższą stawkę, jeśli takowa będzie, a po ruchu Pekao z 7% można się tego spodziewać. Trzeba jednak wyczuć kiedy będzie data badania salda, bo to jest rzecz którą trudno przewidzieć.

Tutaj łatwo zgarniesz 360 zł na start z Millennium

Podsumowując mamy kolejną odsłonę fajnego konta, do którego trudno wrócić po zamknięciu konta. Dlatego też sam nie zamykam tego konta, bo też często korzystam z KO oferującego jedne z najlepszych stawek na rynku od wielu wielu lat. Po obecne 7% grzechem byłoby nie wrócić:)Regulamin sierpniowej promocji z 360 zł w Millennium

Regulamin KO na 7% - czekamy

Regulamin do 25% zwrotu za zakupy z Millennium

58 komentarzy:

 1. Niestety nie działa

  OdpowiedzUsuń
 2. A coś nowego w Getinie i Aliorze ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowa promocja w Alior dopiero po 13 września b.r., na razie słabo.

   Usuń
 3. Ja na razie z kończących się lokat w Nowym ładuje wszystko do ING. W tej chwili dopełniam oko, a mam jeszcze w zanadrzu oko bonus. 11 września kończy mi się poprzednia 40 promocja w mille na 6 procent. W tej chwili ze 3 tygodnie nie mam tam nic ,więc mogę po 11tym zacząć mille na 7%. W mille na szczęście po zakończeniu nie trzeba odczekiwać , mozna wejść z marszu do następnej promocji. No chyba że ktoś da 8? :) Zazartowalem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak zahaczając o temat banków "poznańskich".
   Jak wyciągnąć pieniądze z Ciechanowa, jeśli zamknąłem konto powiązane z Rachunkiem Depozytowym. Bank mówi, że trzeba jechać do oddziału, co nie za bardzo mi się uśmiecha, bo to i czas i koszty. Z drugiej strony trzymając tam niby niewielkie pieniądze, tak naprawdę nie mogę ich łatwo wyciągnąć, i tracę to kilkanaście zł miesięcznie,

   Usuń
  2. Czy dobrze rozumiem że jak zadzwonię w celu rezygnacji z obecnej edycji tj 40 ..to od poniedziałku będę miał 7%

   Usuń
  3. Tak to nie działa, musisz planować z wyprzedzeniem, bo liczy się data badania salda. Udało mi się w maju, ale nie udało w czerwcu, bo bank dał badanie salda o jeden dzień wstecz niż wyzerowałem konto. Generalnie zerwanie na dwa tygodnie przed startem nowej promocji powinno zadziałać.

   Usuń
  4. Ok dzięki rozumiem teraz

   Usuń
 4. Wadą Millennium jest limit przelewu zewnętrznego z KO: 50K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba bez aplikacji? Z aplikacją nie jest przypadkiem 200k?

   Usuń
  2. Limit jest 200k.Tylkp autoryzacja aplikacją, a nie smsem.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Krzysiu. Ja jak nie mam 20, to kupuje bilety po 19. A czasem na gapę.

   Usuń
 6. Ja dostałem informację w aplikacji mobilnej. Jako że brak jest na stronie banku regulaminu 41 edycji, zadałem pytanie na czacie w sprawie daty badania salda nowych środków. Wyznaczono ją na dzień 19.08.2022

  OdpowiedzUsuń
 7. Z Millennium robię przelewy na dany dzień z wyprzedzeniem (np. 4 dni po 50 tys. na konkretną jedną datę). Ale zawsze trzeba uważać, bo za drugim i każdym kolejnym "razem" data docelowa "cofa się" o jeden dzień, więc trzeba wyznaczać następny i wtedy działa. Zupełnie nie wiem, dlaczego tak jest. Aplikacji nie mam i nie będę mieć (brak sprzętu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bardzo rozumiem ten opis. Kiedyś miałem konto w Mille i zlecałem przelewy przez kilka dni na wybrany dzień w przyszłości i normalnie autoryzowalem smsem i nie było kombinowania. Wszystko szło potem w wybranym dniu
   MM

   Usuń
  2. A ja nie rozumiem, dlaczego tak to u mnie działa. Dzwoniłam - mam zgłosić problem, dołączając zrzuty z ekranu. Zrobię to może kiedyś.

   Usuń
 8. Już jest wg opisu na stronie Millennium: stawka 7,0%, wpłaty 29.08.- 24.09.2022 na 60 dni, do 200 tys. PLN, saldo nowych środków badane 19.08.2022. Na razie błędne odwołanie do regulaminu (40 ed.).

  OdpowiedzUsuń
 9. A jakie są zapowiedzi innych banków ?

  OdpowiedzUsuń
 10. mówi się o 8 % na KO.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ups, limit na przelewy w Getin to tylko 200k. Zapomniałem, że to nie Idea bank i przelewy do Millennium trzeba będzie dzielić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po co do Millennium więcej niż 200k? Przecież promo w mille tylko do 200k.

   Usuń
  2. Przyjemne przelewy idą zawsze jako ostatnie. Priorytet mają zawsze spłaty karty kredytowej, ale te sumuja się do dziennego limitu. Więc przy przelewie 'reszty' do Millennium spotkała mnie blokada.

   Usuń
  3. Mnie Getin również "przyhamował", ale inaczej. Ponieważ w sierpniu już zrobiłam ten jedyny darmowy przelew z KO, to przy symulacji do Millennium pokazało opłatę 9 zł. Zgodziłam się na lokatę, więc nie pobrali. Ale przy następnym przelewie "oświadczyli", że jest za mało środków na koncie (suma przelewu plus opłata). Musiałam więc od maksa odjąć te 9 zł, które wyfruną razem z naliczonymi odsetkami dopiero 1 września.

   Usuń
  4. Bo trzeba było przy zakładaniu lokaty konto do przelewu pieniędzy z lokaty ustawić na ROR. Getin domyślnie ustawia na EKO. Czyli w twoim przypadku zakładanie lokaty było bez sensu.

   Usuń
  5. To nie były pieniądze z lokaty - przy nich zawsze ustawiam zwrot środków na ROR - lecz z KO na 6,5%. Ponieważ już wykorzystałam w sierpniu darmowy przelew, to nie dałam całości z KO na ROR (żeby uniknąć opłaty), tylko robiłam dwie symulacje do Millennium bezpośrednio z KO. I przy drugim "kawałku" zakrzyknęli, że za mało środków, bo policzyli z tymi 9 zł. Musiałam więc o tyle zmniejszyc przelew:).

   Usuń
 12. Na marginesie oferta lokat przy przelewie to 6,30% na 4M i 6% na 3M. Dotyczy tylko pierwszego przelewu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo nie zmienili jeszcze w systemie i traktują millenium jako ko 6%. Od południa będą oferty na 7% przy próbie przelewu do mille.

   Usuń
  2. do polcan 29 sierpnia 2022 06:57 Którego banku dotyczy ta "oferta lokat przy przelewie"? Chodzi o przelew z Getin do Milllennium?

   Usuń
  3. No i są. Przedwczoraj próbowałam do ING - nie zadziałało. Dzisiaj do Mille i zaproponowali 7%.

   Usuń
 13. Min. 1000 zł, w każdym z 3 dowolnych miesięcy trwania promocji. Nie liczą się wpłaty własne, w placówkach lub wpłatomatach. To jest tekst z ING czy to znaczy, ze nie można przelać kasy z innego banku ?
  3 transakcje zrób BLIKIEM, płacąc za zakupy w internecie. I pamiętaj o pozostałych warunkach promocji. To dalej z ING czy to znaczy, że blikiem mogę tylko w internecie a w markecie nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam pytanie: co znaczy market? W jakim to języku? Czy może chodzi o sklep? Polska język trudna?

   Usuń
  2. https://sjp.pwn.pl/sjp/market;2567057

   Usuń
 14. >trick znany z Getina ze zwiększeniem ilości takich >darmowych przelewów.
  Jaki to trick plizzz? :)

  OdpowiedzUsuń
 15. A dzisiaj Alior przpomniał mi, że mogę umieścić u nich środki na oszałamiające 5%.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziś przelew z Getin do ING propozycja 7% na 2 i 4 miesiące. Nie było propozycji KO.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dobrze przepraszam w sklepie, ale czy ktoś jednak byłby mi w stanie pomóc i odpowiedzieć na te 2 pytania czy może być zaliczony przelew z innego banku w promocji ING i czy blikiem trzeba tam realizować płatności tylko w Internecie czy w SKLEPIE też są zaliczane. Bardzo proszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew z innego banku spełnia warunek wpływu (może być z własnego konta). Promocja podzielona jest na 2 kwoty, a nawet 3. Żeby otrzymać drugą tj. 80 zł należy wykonać 3 transakcje Blikiem w internecie.

   Usuń
 18. Coś mi się stało z kompem. Nie wiem czy wszedł ten komentarz (a bardzo mi zależy na odpowiedzi). Poprawiam się w SKLEPIE. Proszę bardzo o odpowiedź czy w promocji ING można wpłacać owe 1000 zł przelewem z innego banku, i czy to jest traktowane jako wpływ?
  I drugie - czy blikiem trzeba płacić tylko w Internecie , czy w SKLEPIE można też i będzie to zaliczane do promocji. Bardzo proszę o odpowiedzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie potrafię odpowiedzieć Ci na pytania, ale przestań już przepraszać tego forumowego TROLL-a za ten "market". Użyłeś popularnego, często występującego w naszym języku wyrazu, wymienionego w SJP. Jak widzisz nie potrafi Ci on pomóc, ale do wymądrzania i pouczania Cię - jest pierwszy.

   Usuń
 19. Czy NIKT z Was nie zakładał konta KO na 7 % w ING z 250 zł na start ? Czy autor bloga też nie może odpowiedzieć na te pytania ????? I gdzie tu pomoc koleżeńska :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiadam tylko na pytania, co do których jestem na 100% pewien, zrezygnowałem z udziału w promocji ING, bo od września biorę udział w innej promocji w PKO.
   Najlepiej jak ktoś zna temat z pierwszej ręki będąc klientem tego banku i może doradzić

   Usuń
  2. A co jest napisane w Regulaminie tej promocji. Samemu można przeczytać.
   1) Musi być przelew z innego banku, może być z Twojego konta w innym banku. Nie możesz pójść do banku czy wpłatomatu i wpłacić sobie tych pieniędzy.
   2) Regulamin: "zapłać min. 3 razy BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych." To chyba jasne jest...

   Usuń
  3. A czytałeś/aś regulamin ? Jest napisane, że do 31 grudnia 2022 zapłać min. 3 razy BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych i do 31 grudnia 2022 otrzymuj wpływy na swoje Konto – na min. 1000 zł w trzech dowolnych miesiącach promocji. Nie uwzględnimy wpłat w placówkach lub wpłatomatach naszego banku. Nic tu nie jest napisane, że nie może to być przelew z innego banku. Jak masz wątpliwości to pogadaj z nimi na czacie albo facebooku bardzo szybko odpisują.

   Usuń
 20. Kiedy startuje nowa promocja KO w Getinie? Może dadzą więcej niż 7%...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może, może. Morze jest szerokie i głębokie...

   Usuń
  2. Jak nie będzie 7 z przodu to zamykam konto w Getin i wyjeżdżam z kasą do Millenium, PekaoSA lub ING.

   Usuń
 21. do Anonimowy30 sierpnia 2022 17:49 Obecna edycja EKO jest do 31 sierpnia. Zatem następna powinna zacząć się 1 września br.

  OdpowiedzUsuń
 22. Co to jest 7% przy tej inflacji? Moja kasa na IKE będzie pracować na ponad 17% i to bez uganiania się po bankach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z takimi limitami to rzeczywiście kasa. W tym roku na IKE może wpłacić maksymalnie 17 766 zł

   Usuń
  2. @BlackJack
   Z duzym prawdopodobienstwem, jak masz EDO kupione np. w 10.2021, to jezeli potwierdzi sie inflacja za sierpien na poziomie 16%, to otrzymasz wlasnie 17%, w II okresie odsetkowym

   Usuń
 23. Jest już cynk ile od jutra da Getin na EKO ? Zawsze o tej porze już był.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest nawet cyna, nie tylko cynk

   Usuń
  2. Getin na EKO daje 7% do 13.09.2022r, badanie salda 28.08.2022r

   Usuń
 24. Jest nawet cyna, nie tylko cynk. Ale złota dalej nie ma

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...