środa, 31 sierpnia 2022

7% na KO w mBank do 500k oraz 250 zł na start

Przygotowując się do wrześniowych rankingów zauważyłem, że 7% jest jeszcze w innym banku i to w jeszcze lepszej odsłonie aniżeli w Millennium. Bordowi dają bowiem taką stawkę tylko do limitu 200k, zaś mBank o którym dziś mowa limit ustawił jeszcze wyżej niż Getin, sięga on pół miliona. Na dodatek na start mamy tutaj do zgarnięcia 250 zł na start.


Zaczynamy oczywiście od KO te nas bowiem zawsze najbardziej interesują. mBank daje od dłuższego czasu dwie stawki uzależnione od rodzaju konta. I tak:

 • 7% - dla konta mIntensive
 • 6,80% dla pozostałych kont

Wybór jest więc w zasadzie oczywisty. Co prawda konto mIntensive jest uważane za konto z górnej półki, ale warunek przelewu 7k co miesiąc jest w tym przypadku banalny, więc w praktyce każdy może być takim klientem premium.

mBank gwarantuje stawkę dłużej niż Millennium, bo przez 3 miesiące. Do dyspozycji mamy jeden darmowy przelew w miesiącu. Kto ma tu już konto musi pamiętać, by środki były nowe, saldo w najnowszej promocji jest badane na 1 sierpnia 2022.


Oferta z 7% na KO jest ważna do 13 września. Jak zwykle data ta nie pokrywa się z datą promocji samego konta, są to bowiem dwie różne promocje, dla nas jest ważne, że można je łączyć i zarabiać na KO jak i na start.

Tutaj założysz konto mIntensive dla 250 zł oraz 7% na KO do 500k

Powyższa promocja potrwa do 3 października 2022. Niestety w mBanku panuje dość długa karencja, wracać po nową premię mogę tylko Ci, którzy nie mieli tutaj konta po 1 stycznia 2019 co jest jednym z rekordów wśród promocji bankowych:( Rzecz zdecydowanie do poprawki od przyszłej edycji tej promocji.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 250 zł?


 

1) 100 zł za szybki przelew i 8 płatności

Promocje mBanku są różnią  się od tego co oferują inne banki, ale za to bardzo podobne do ofert na innych kontach np. na eKoncie, więc są typowe dla pstrokatych. Typowe jest przykładowo premiowanie szybkiego przelewu.

W definicji mBanku szybki przelew to przelew wykonany w terminie 7 dni od otwarcia konta. Warto o tym pamiętać, bo z reguły w innych bankach przelewy wymagane są od pierwszego pełnego miesiąca i można to zrobić w dowolnym momencie.

Dla zgarnięcia pierwszej stówki trzeba:

 • zrobić szybki przelew - do 7 dni po otwarciu konta
 • wykonać 8 transakcji w dowolny sposób

Drugi warunek płatności nie jest już naglący. Mamy czas na 8 płatności aż do końca następnego miesiąca po tym w którym otworzyliśmy konto. Co więcej płacić możemy kartą, telefonem lub Blikiem jak kto lubi.

2) 100 zł za przelew i płatności

Drugą stówkę możemy zgarnąć za

 • zrobienie przelewu na 1000 zł
 • wykonanie 8 płatności w dowolny sposób

warunki pokrywają się zatem w dużej mierze z pierwszym punktem i są bardzo łatwe. Trzeba je zrobić w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu konta, dzięki czemu dostaniemy za każdy miesiąc po 50 zł.


3) 50 zł za otwarcie konta selfie

Ostatni warunek też znamy z promocji z eKontem i w zasadzie powinien być punktem pierwszym dotyczy bowiem sposobu otwarcia konta, ale bank przedstawia go jako ostatni punkt. Dodatkowe 50 zł dostaniemy jeśli:

 • otworzymy eKonto Intensive na selfie/ przez edowód
 • wykonany 1 transakcję

transakcja może być dokonana w pierwszym miesiącu otwarcia lub kolejnym. W zasadzie ten warunek zawiera się w punkcie 1 w którym musimy wykonać 8 transakcji w tym samym terminie dla zgarnięcia stówki, stąd 50 zł ekstra mamy za otwarcie konta na selfie.


Na koniec warto powiedzieć kilka słów o samym koncie mIntensive, które z racji bycia kontem z wyższej półki oferuje nieco więcej niż standardowe eKonto. Jak widzimy na powyższym screenie mamy między innymi darmowe bankomaty na całym świecie oraz 3 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Tutaj założysz konto mIntensive dla 250 zł oraz 7% na KO do 500k

Cieszy jednak fakt, że mamy kolejny bank z 7 z przodu i to z limitem przekraczającym gwarancje BFG. Nawet jeśli ktoś się nie łapie na promocję z 250 zł, może korzystać z fajnie oprocentowanego konta.

Regulamin promocji 250 zł za konto mIntensive

Regulamin promocji 7% na koncie oszczędnościowym w mBank

2 komentarze:

 1. Przelałem wczoraj trochę na konto oszczędnościowe i pokazuje mi oprocentowanie poniżej 1% I są to nowe środki hmm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz uaktualnić KO na konto bardzo oszczędnościowe.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...