poniedziałek, 8 sierpnia 2022

600 zł cashback na darmowej karcie w Paribas

Mamy nową promocję karty w Paribas, która oferuje teraz dwa razy więcej. Jak pamiętamy niedawno do zdobycia było tutaj 300 zł, ale jak widać Francuzi zobaczyli, że Citi daje dwa razy więcej, więc zdecydowali się na podobny krok i dziś do zgarnięcia jest już 600 zł. A to oczywiście promocja niezależna od tego czy posiadamy tutaj konto.


Kto może z tego skorzystać? W przypadku kont Paribas bije banki na głowę w krótkiej karencji. W przypadku kart też nie jest tak źle, wystarczy że nie mieliśmy karty kredytowej w Paribas po 1 marca 2021, by móc wrócić po nową premię za kartę.

Tutaj zgarniesz do 600 zł za darmową kartę w Paribas

Promocja ma potrwać do 30 września 2022, więc do tego dnia powyższy link rejestracyjny będzie aktywny. Od października będzie zapewne dalej aktywny, ale wówczas oferta może się zmienić, być może na mniej korzystną.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 600 zł?

 

Warunek na kartach kredytowych jest prosty bo ogranicza się do jednej rzeczy, do płacenia za cokolwiek. Zresztą aby karta była całkowicie darmowa i nie generowała żadnych kosztów nie należy robić nią innych czynności jak np, wypłata dostępnych środków z bankomatu. 

W tej promocji dostaniemy 1% zwrotu za płatności za zakupy, przy czym w jednym miesiącu maksymalnie możemy dostać 50 zł. Taki cashback obowiązywać będzie przez rok, więc jak łatwo policzyć po roku możemy zgarnąć tytułowe 600 zł.

Nie ma tutaj oczywiście wymogu wydania konkretnej kwoty w jednym miesiącu, bank wypłacać będzie nam cashback proporcjonalnie do wydanej kwoty. Z tego prosty wniosek, że aby zdobyć pełną pulę musimy wydać dość dużą kwotę bo aż 5000 zł.


To dużo trudniejszy warunek aniżeli wymaga od nas Citi, tyle że Paribas daje nam zwrot na kartę w gotówce, zaś Citi zmienił niedawno ofertę na banu do biedronki. Kto jednak wydaje co miesiąc dużo kasy może rozważyć opisywany tutaj zwrot. 

Tutaj zgarniesz do 600 zł za darmową kartę w Paribas

Dużym plusem jest gwarancja darmowości karty przez 12 miesięcy, ale też dłużej tej karty mieć nie warto. Przez wgląd na fakt, że mamy tutaj krótką karencję, warto kartę zamknąć po zgarnięciu premii i poczekać rok z hakiem na nową promocję.

Regulamin promocji 600 zł za kartę w Paribas

4 komentarze:

 1. Dziś już udało się zrobić przelew z Santandera w Gruzji. Więc jak się okazuje tylko w piątek smsy autoryzacyjne przychodziły po ponad 5 minutach. Przelewy z Aliora oraz Millennium też bez problemu, uff.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta oferta paribasa to beznadziejna jest. Żeby przytulić 600 zł to trzeba wydać teoretycznie "tylko" 60k. Dlaczego teoretycznie? Bo np. jeżeli w jednym miesiącu wydasz 8k, a w następnym 2k to zamiast 100 PLN, dostaniesz jedynie 70 PLN. Dno i metr mułu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sensowne zwroty za wydatki karta zaczynaja sie od 3% wartosci transakcji, ponizej tego nie jest atrakcyjne dla wiekszosci osob, gdyz wiaze sie to z duzymi obrotami. Sadze, ze ci, co tak lekko wydaja 5tys. co miesiac karta, to nie zauwazaja, takiego zwrotu, jak 50zl.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ma ktoś może revolut i zen. I czy przelewy w walutach między tymi podmiotami są płatne? I czy nie ma z tym problemów? Kiedyś próbowałem wysłać z alior kantor na konto w revolut i przelew nie dość, że nie przeszedł to zapłaciłem prowizję.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...