środa, 17 sierpnia 2022

600 zł do Allegro w nowej promocji karty Citi z bardzo krótką karencją

Z nową promocję swojej fajnej karty ruszył Citi. Tym razem można zyskąć taką samą kwotę jak w poprzedniej edycji czyli 600 zł, lecz tym razem nie do Biedronki, ale do Allegro. Na tym portalu jest zdecydowanie większy wybór, więc oferta wydaje się ciekawsza. I co więcej wreszcie zdecydowanie skrócono nam karencję, chociaż przy dodatkowym warunku.

 

Kto może z tej promocji skorzystać? W stosunku po poprzednich ofert z 600 zł wreszcie się coś ruszyło, bank teraz sprawdzi czy mieliśmy kartę po... 3 marca 2022, więc karencja wynosi mniej niż pół roku. To zdecydowanie jedna z najkrótszych karencji jakie obecnie mamy na rynku - jest jednak dodatkowe ale.

Regulamin zawiera jeszcze dodatkowy punkt, który mówi iż z promocji są wyłączone osoby, które zamknęły kartę po 1 stycznia 2019, ale posiadały kartę krócej niż 2 lata. Można więc wracać po nową premię jeśli posiadało się kartę ponad 2 lata.

Tutaj zgarniesz 600 zł do Allegro za kartę w Citi

Za to zdecydowanie wydłużono czas trwania tej promocji. Poprzednie edycje były bardzo krótkie i trwały zaledwie jeden miesiąc. Powyższy link promocyjny ma być aktywny zdecydowanie dłużej bo aż do 30 listopada 2022.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 600 zł?

Promocje na kartach kredytowych są praktycznie zawsze takie same, bo też ich przeznaczenie jest w zasadzie tyko jedne: płacić za zakupy czyli coś co i tak robimy praktycznie każdego dnia. Jeśli zaś lubimy robić zakupy na Allegro to wiele rzeczy kupimy tutaj za darmo dzięki tej promocji:)

 


1) 200 zł pierwszej premii

Pierwsze dwie stówki w postaci elektronicznego e-kodu do Allegro dostaniemy za

 • wydanie 300 zł w miesiącu na dowolne zakupy

Przy czym dotyczy to pierwszych 3 miesięcy po otrzymaniu karty. Kto zdobędzie kartę jeszcze w sierpniu, będzie musiał wydać 300 zł we wrześniu, październiku oraz listopadzie. Miesiące będą się oczywiście przesuwać w zależności od tego kiedy przystąpimy do promocji.


2) 400 zł drugiej premii

Jeśli spełnimy pierwszy warunek będziemy mieli prawo do kolejnej premii. Nic się tutaj w warunkach nie zmienia:

 • wydanie 300 zł w miesiącu na dowolne zakupy

ciągnie się przez kolejne 4 miesiące czyli grudzień, styczeń, luty oraz marzec, jeśli przystąpimy jeszcze w sierpniu i ulegną przesunięciu jeśli zdobędziemy kartę później. Za każdy z tych miesięcy dostaniemy po 100 zł, a to całkiem niezły cashback. 

Tutaj zgarniesz 600 zł do Allegro za kartę w Citi

Jak widać warunki są identyczne jak w poprzednich promocji z 600 zł. Dla tych którzy są nowi w temacie przypomnę, że nie trzeba się obawiać nazwy karta kredytowa, bo jeśli oddamy kasę w terminie, nie zapłacimy za kredyt ani grosza

Dzięki temu można żyć stale na koszt banku, a kasę na zwrot trzymać na kontach które dziś są całkiem nieźle oprocentowane. Termin do zwrotu bank nam zawsze podaje w bankowości internetowej, wystarczy po prostu zrobić przelew z KO na numer przypisany do karty.

Ze swojej strony podpowiem, że dodatkową stówkę można zgarnąć na koniec, gdy będziemy zamykać kartę. Bank od wielu lat oferuje ofertę zatrzymaniową z przyznaniem dodatkowej stówki i co ciekawe można to robić cyklicznie. Nie zliczę już ile dodatkowych stówek zgarnąłem w ten sposób, czekam właśnie na kolejną, bo warunek wydania 1000 zł spełniłem na wakacjach.

Na koniec przypomnę, że promocja ta jest niezależna od dodatkowej premii jaką można zgarnąć za założenie konta w Citi. O tym jak zgarnąć dodatkowe 270 zł pisałem w ubiegłym tygodniu, więc zainteresowanych odsyłam do wpisu na ten temat.

 Regulamin promocji Jeszcze więcej na start - edycja IV

26 komentarzy:

 1. Bardzo dobrze, na początku września skorzystam. Dzięki za info.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie skorzystam. Dzięki za info.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oferta zatrzymaniowa od Getin 6,8% - 2 lub 4 miesiące przy próbie przelewu do mBanku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tylko gdy w ostatnich dniach skonczyly Ci sie lokaty. Jezeli nie - to jedynie 6,2%

   Usuń
  2. U mnie w apikacji mobilnej po wygenerowaniu kodu do mBanku i wpisaniu też propozycja 6,2%, spróbowałem wygenerować innym generatorem i już propozycja 6,8%. Za drugim razem po wpisaniu nr konta system automatycznie wyświetlił " mBank centrum rozliczeniowe...", pierwsze użyte konto też było do mBanku ale system go nie "wykrył" i podane oprocentowanie było niższe. Identyczną sytuację miałem 2 m-sc temu przy próbie przelewu do BOŚ, gdy po wpisaniu nr konta system automatycznie wyświetlił nazwę banku - oprocentowanie było wyższe. Ale rzeczywiście kończą mi się lokaty i to też może być powód.

   Usuń
  3. Oferta zatrzymaniowa Getin do ING - 7% 2-4msc

   Usuń
 4. Witam . Czy ktoś się orientuje ile można dokonać bezpłatnych wewnętrznych przelewów w ING z konta oszczędnościowego oki na na swój ror ? Dziękuję z góry za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile chcesz. Nie ma ograniczeń. Bezpłatnie.

   Usuń
 5. ...a zawsze kiepski mBank - 7,2% na rok oraz 7,1% na pół roku na lokatach :)

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie - nigdy kasy w mBanku nie trzymałem a tu ciągle niespodzianki u nich.
   Fajnie, że dają wstecz badanie salda nowe środki to różnica między sumą Twoich pieniędzy w chwili składania wniosku (A), a sumą Twoich pieniędzy w dniu, w którym przypada data weryfikacji salda (B) – 10.08.2022 r

   Usuń
  2. A mnie zastanawia Arku ile dzięki codziennej kapitalizacji odsetek - tak naprawdę wynosi oprocentowanie tego KO dla posiadaczy konta INTENSIVE? Bo na pewno więcej niż te 7%. Tylko jak to obliczyć? Ktoś wie?

   TomTom

   Usuń
  3. Z dzienną kapitalizacją wychodzi 7,2%

   Usuń
  4. Do Arka
   Czy Tobie też naliczyło odsetki z dziennej kapitalizacji tylko za 1-szy dzień, a później już nie? Bo u mnie tak jest.

   Usuń
  5. do TomTom:
   oprocentownanie efektywne =[(1+B2/B3)^B3 -1]/100
   gdzie:
   B2 - oprocentowanie nominalne (7%)
   B3 - ilość dni w roku

   Zatem = 7,2501%

   Usuń
  6. Do Anonimowy 19 sierpnia 2022 11:49

   Dzięki za wyliczenia :) Teraz bardziej mnie martwi, że dzienną kapitalizację zastosowali u mnie tylko jeden raz :( No nic, zobaczę jutro.

   TomTom

   Usuń
 6. Każdy matematyk to wie. Ja też.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzie piszę co codzienna kapitalizacja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W historii konta Krzysiu. Są dopisane odsetki i zdjęty podatek :)

   TomTom

   Usuń
 8. Ten artykuł mija się z prawdą, jezeli chodzi o karencję.
  Punkt 5. Regulaminu promocji mówi;
  Z Oferty wyłączone/eni są:
  • osoby, które od dnia 3 marca 2022 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych
  Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • osoby, które posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego
  w Warszawie S.A., która została zamknięta w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.
  po 1 stycznia 2019 r., ale Umowa trwała mniej niż 24 miesiące........

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dość istotny punkt, który dodałem do artykułu. Wynika więc z tego, że aby skorzystać z promocji i brać pod uwagę nową, krótszą karencję, trzeba było posiadać kartę przez ponad 2 lata.
   Dzięki za zwrócenie uwagi.

   Usuń
 9. Dodałem komentarz i nie widzę go.

  OdpowiedzUsuń
 10. MBank mi napisał że nie ma dziennej kapitalizacji

  OdpowiedzUsuń
 11. I słusznie. Bo nie ma !!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziennej kapitalizacji według regulaminu rachunków i regulaminu promocji nie powinno być także ktoś wprowadza w błąd, a już chciałem zakładać by mieć więcej niż w nest..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jakaś dziwna sprawa bo 3 osobom w mojej rodzinie 1-ego dnia po przekształceniu zwykłego KO na to promocyjne policzylo dzienna kapitalizację i doliczyli to do salda. I to wg stawki 7%, potem juz nie. Wspominał o dziennej kapitalizacji również i Arek, który niestety już później tu nie zajrzał.

   TomTom

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...