poniedziałek, 17 października 2022

Nowa odsłona KO w MIllennium oraz 500 zł na start

Bardzo długo kazał nam tym razem Millennium czekać na start nowej promocji konta osobistego, zwykle bowiem wszytko było widoczne u nich już na dzień przed startem. Zacząłem się już zastanawiać czy w ostatniej chwili nie będzie zmian w stosunku do informacji jakie otrzymałem w piątek, ale niestety nie - jest dokładnie tak jak zapowiedziano.


Mamy zatem 7% w dalszym ciągu w rozpoczynającej się dziś 43 edycji KO, która potrwa nieco ponad miesiąc, do 19 listopada 2022. Wszystkie parametry pozostały też bez zmian, można wpakować do 400k i od momentu wpływu środków będą one pracowały dla nas przez 100 dni. Data badaania salda tym razem to 7 października czyli aż 12 dni wstecz.

 


Zaletą Millennium jest fakt, że ten okres można sobie skrócić w dowolnym momencie. Informację o tym można znaleźć w szczegółach konta, gdzie jest zapis: 'Jeżeli chcesz zrezygnować z udziału Promocji, zgłoś chęć rezygnacji w oddziale lub przez TeleMillennium'

Dostępna informacja jest niekompletna (jak zresztą wiele w przypadku tego banku), najłatwiej bowiem napisać do nich o chęci rezygnacji w bankowości wewnętrznej. To w zupełności wystarcza, przetestowałem to bowiem już dwa razy.

Tym razem jednak z tego nie skorzystam, mimo iż dziś rano przelałem środki do PKO, gdzie jest 7,50%. Moja 41 edycja kończy się 29 października, wiec nie ma sensu tego zamykać przed czasem, skoro i tak do tego terminu nie będzie lepszej stawki niż ta którą mam od końca sierpnia czyli obecne 7%.

Skoro jesteśmy przy Millennium, warto przypomnieć nowym klientom o trwającej wciąż promocji konta osobistego, na którym można zgarnąć w bardzo łatwy sposób niemało bo nawet 500 zł. Ta promocja powoli się kończy i potrwa jeszcze przez 2 tygodnie.

Niestety nie mam dobrych wieści co do karencji, bo tutaj bank uparł się dalej na datę 1 stycznia 2019, więc przerwa w posiadaniu konta powoli zbliża się do 4 lat. Oferta jest więc raczej dla tych co dopiero dorastają lub przebudzają się z bankowego letargu i odkrywają dopiero, że na bankach da się zarabiać.

Tutaj zgarniesz 500 zł w nowej promocji w Millennium oraz 7% na KO

Zmianie też uległ czas trwania promocji, ta bowiem nie trwa do końca bieżącego miesiąca, lecz do końca października. Jest tutaj co prawda limit, ale ustawiono go wysoko, na 15.000 sztuk, więc przy długiej karencji nie sądzę by limit się wyczerpał, nawet przy tak atrakcyjnych warunkach.

Jakie to warunki by zgarnąć 500 zł?


 

1) 200 zł za zwykłe warunki aktywności

Millennium nigdy nie dawał trudnych warunków do spełnienia i nie inaczej jest tym razem. Dla zgarnięcia pierwszej premii wystarczy:

 • aktywować apkę
 • wykonać 5 transakcji kartą
 • zasilić konto na 1000 zł w ciągu 10 dni od otwarcia konta

mamy więc tutaj nowość znaną z mBanku. W nowej promocji nie można przelać w dowolnym momencie kasy do Millennium byleby się zmieścić w danym miesiącu. Musimy zrobić to w terminie do 10 dni od momentu założenia konta

Nie jest to jakiś trudny warunek. Sam wszelakie przelewy jakie muszę wykonywać co miesiąc w różnych bankach wykonuję w pierwszych dniach miesiąca by mieć je z głowy. To nawyk który warto w sobie wyrobić na przyszłość.


2) 300 zł za zwykłe warunki przez 3 miesiące

W kolejnych miesiącach wcale nie jest trudniej, jest nawet łatwiej musimy bowiem zrobić to samo co poprzednio, ale bez instalacji apki, to bowiem robi się jednorazowo. W kolejnym kwartale mamy zatem do zrobienia w każdym miesiącu

 • 5 transakcji kartą
 • 1 wpływ na 1000 zł

a więc do zrobienia jest to co robimy co miesiąc w Millennium tylko po to by konto było darmowe. Nowi zarobią za te czynności aż 500 zł. 

Tutaj zgarniesz 500 zł w nowej promocji w Millennium oraz 7% na KO

Szkoda mi ewakuacji z Millenium do PKO. Bordowi mają wszystko bardzo fajnie i klarownie pokazane w szczegółach KO. PKO zaś nie pokazuje nic, niby mamy 7,50% ale system zawsze będzie pokazywał standardowe 2%, nie poinformuje o tym jakie mieliśmy saldo w dniu startu naszej promocji ani nie poinformuje jak długo będzie ona dla nas trwać.

Na szczęście od lat prowadzę wszystkie swoje bankowe sprawy w osobnym pliku, gdzie roi się od terminów zakończenia lokat oraz kont oszczędnościowych. Do tego dochodzą daty dotyczące karencji w poszczególnych bankach czyli daty zamknięcia kont. Przydaje się potem diabelnie:)

Regulamin 43 edycji KO w Millennium na 7%

Regulamin promocji 500 zł z Millennium

15 komentarzy:

 1. Na marginesie, przy dzisiejszej ewakuacji z Millennium oferta przelewowa lokaty to 6,90% na 3M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawia mnie po co Millennium wysyła dalej smsy o kuriozalnej dziś treści:
  'Lokata na Twoich warunkach? Skorzystaj z wyjątkowej oferty i otwórz lokatę Aukcje. Podaj kwotę do 500.000 zł i oprocentowanie do 3,5% - jeśli Twoja lokata znajdzie się w puli wygrywającej to automatycznie zostanie otwarta na 15 dni'

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do polcan17 października 2022 10:58 Tak, też takie smsy otrzymuję. Ponadto informacje o happy hours.

   Usuń
  2. Widocznie są naiwni, którzy z tego korzystają, skoro ciągle jest to w ofercie.
   P. S. nie musisz pisać do kogo adresujesz odpowiedź, jeśli używasz wcięcia przeznaczonego domyślnie na odpowiedź, a widzę że go właśnie używasz.

   Usuń
 3. Od dziś 8 % na KO w Pekao także dla obecnych klientów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tam też będę musiał uciec z Millennium a ponieważ pewnie więcej osób wpadnie na tą genialna myśl to przewiduję że niedługo Millennium podniesie co najmniej do 7,5 tylko że to już mnie nie skłoni do szybkiego powrotu. Czas na decyzję minął.

   Usuń
  2. do Anonimowy17 października 2022 10:59 Kontaktowałem się dziś w tej sprawie z Pekao. Promocja 8% jest także dla obecnych. Wystarczy aktywować konto oszczędnościowe (jeśli masz konto Przekorzystne - zakładka oferty i wnioski - po zalogowaniu). Termin 183 dni płynie od razu po otwarciu konta oszczędnościowego - nawet jeśli jeszcze nie przelejesz tam pieniędzy. Wypłata z konta oszczędnościowego na konto Przekorzystne jest bezpłatna tylko poprzez aplikację (nie ma limitów), zaś poprzez serwis Pekao - 7,50 zł.

   Usuń
 4. Niestety 8 % w Pekao SA dla obecnych klientów nie dotyczy, tylko ci co mieli w określonych okresach saldo na ROR lub innych nie więcej niż 0-2000 zł w m-cu. Tak jest w regulaminie. Czyli starzy znów nic nie mają korzystnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to już jest ze starymi. Zawsze mają pod górkę. Tak jak młodzi, nieprawdaż ?

   Usuń
  2. W maju zamknalem konto po bonach z Biedronki, wiec mam czysta karte i moge znow otworzyc biezace +KO i lapie sie na 8%. Zastanawiam sie nad wersja "premium swiat", gdzie konto jest bezplatne przy saldzie oszcz. 200 tys i dodatkowo ma wieksze dozwolone saldo z 8% do 400 tys., poza tym nie trzeba instalowac apki, bo sms w tej wersji sa za darmo.

   Usuń
  3. Też się zastanawialem nad tym Premium ale wydaje mi się to trochę bez sensu. Te 200k zł stają sie zakładnikami banku. Jesli pojawi się lepsza oferta to wtedy co? Albo likwidacja konta albo płacenie 50 zł na miesiąc za niepotrzebne konto. Mam inne pytanie do fachowców z tego forum czy mogę w PEKAO założyć konto dla siebie, konto dla żony i konto wspólne i czy jeśli będą to nowe środki to w promocji upchnę tak 3x200k. Bonus 200zl za założenie konta mnie nie intersuje (nie sprzedaję wizerunku). Uprzejmie proszę o odpowiedź :-)

   Usuń
  4. Z tym wspolnym to raczej nie wypali, bo to jest KO z promocja bonusem dajace razem 8% dla jednej osoby , jedno KO promocyjne. Nie ma ryzyka dla premium, bo jak nie chcemy trzymac tych 200k, to po prostu zamykamy, ale nie blokujemy sie jak na lokacie. Poza tym nie ma duzo ofert na razie na 8% a Goldman twierdzi, ze RPP podjedzie tylko pod 8% i raczej dopiero po nowym roku przyspieszy z podwyzkami, teraz w listopadzie pewnie skromne 0,25%. Ciekawe co zaoferuje nowy Getin od jutra? Ciechanow mozno scial z 8%, chyba do ok 6,5%, wiec sytuacja nie wyglada, tak "mocno podwyzkowa".

   Usuń
 5. W Getin Banku do 2.10.2022 trwa promocja na lokaty w USD m.in. na 2. Czy po przejęciu Getina przez jakiś nowy twór ta promocja nadal jest aktualna? Jaki numer kontaktowy jest teraz z tym nowym tworem, nie mogę znaleźć?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie konto macie w Getin na zawrotne lokaty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do krzysztofp109@gmail.com17 października 2022 18:28 Warto próbować do różnych.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...