wtorek, 9 stycznia 2024

450 zł do zgarnięcia w promocji Skocz w Nowy Rok w Paribas

Nową promocją noworoczną wystartował właśnie Paribas i chociaż Nowy Rok już za nami, to nosi ona nazwę Skocz w Nowy Rok. Do zgarnięcia jest 450 zł co wydaje się być średnią jakie oferuje ten bank w swoich akcjach. Jak to wygląda tym razem?

 

Nowy rok to zwykle powód do wprowadzania wielu zmian, na szczęście nie dotyczy to Paribasa. Tutaj krótka, bo tylko roczna karencja została utrzymana, więc jeśli zgarnąłeś promocję rok temu możesz wracać po nową.

Tutaj zgarniesz 450 zł w promocji Skocz w Nowy Rok w Paribas

Jak zwykle akcja jest limitowana i bank przygotował tylko 3000 zł sztuk promocyjnych kont. Z drugiej strony deadline został wyznaczony dość krótko, bo na 29 stycznia 2024, ale nie sądzę by promocja skończyła się przed czasem i link zapewne będzie aktywny do samego końca.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą premię?


1) 50 zł do Żabki na start za podpisanie umowy

Zaczyna się jak zwykle bardzo łagodnie, bowiem premiowane jest już samo podpisanie umowy wraz z aktywacją karty. Mamy na to czas aż do 11 lutego 2024. W zamian bank da nam 50 zł w postaci 5 e-bonów do sklepu Żabka, które zostaną przesłane na naszą komórkę. To w praktyce darmowe 50 zł, bo konto z kartą niemal zawsze otwieramy za friko w innych bankach.

2) 400 zł za aktywność na koncie w lutym i marcu

Właściwa część promocji to klasyka wymagań za premię dla nowego klienta. Tym razem bank nie kombinuje z różnymi warunkami do spełnienia w kolejnych miesiącach. Promocja jest krótka bo tylko dwumiesięczna i warunki w obu miesiącach są te same.


Co jest uważane przez bank za aktywność na starcie 2024 roku?

 • jeden wpływ na 1000 zł
 • jeden przelew na dowolną kwotę
 • płatności kartą na 300 zł

słowem klasyka w najczystszej postaci. Pomimo dużej inflacji jaką mieliśmy w ubiegłym roku wymagania kwotowe się nie zmieniły, w dalszym ciągu bank wymaga wydania tylko 300 zł co w skali miesiąca nie jest dużą kwotą.

Tutaj zgarniesz 450 zł w promocji Skocz w Nowy Rok w Paribas

Koniec. Premię w wysokości po 200 zł za każdy miesiąc dostaniemy odpowiednio w marcu oraz kwietniu. Oczywiście mowa o przelewie w postaci gotówki a nie jakiegoś bonu do tego czy owego sklepu. Po zgarnięciu premii można oczywiście zamknąć niepotrzebne już konto, bo za rok czekać będzie kolejna premia.

Regulamin promocji Skocz w Nowy Rok w Paribas

10 komentarzy:

 1. Czy w Velo można zrobić przelew z datą przyszłą, jeśli nic nie mam na koncie podstawowym? Ćwiczę to w Millennium, ale tutaj nie wiem, czy też da się w ten sposób wytransferować jednego dnia więcej niż limit przelewów (200 tys.).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie idz ta droga. Masz jednen darmowy transfer z EKO na zewnatrz i wpisz go z wyprzedzeniem jako oczekujacy na ten dzien. Wtedy on sie wykona sam a ty w ten dzien spokojnie zrobisz znow z EKO na ROR i z ROR na zewnatrz 200K.

   Usuń
  2. Bardzo dobra, jasna i rzeczowa rada.

   Usuń
  3. Bardzo dziękuję za podpowiedź.

   Usuń
 2. Velo jutro konczy kolejna edycje. Jak tam? Zostawia to co jest, a moze podrzuca cos? Pekao ich zawstydzilo i dalo 7, wiec niech sie rusza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie interesuje dzień badania.

   Usuń
  2. Mnie, niestety, Velo może interesować tylko teoretycznie. 16-go kończy mi się promocja, więc muszę czekać do następnej. Ale pewnie z datą badania salda nie będę miała problemu:).

   Usuń
  3. A można w Velo na przykład tydzień wcześniej przed końcem obecnej edycji wycofać pieniądze aby się załapać na kolejną edycję z zerowym kontem na dzień badania salda?

   Usuń
  4. Wycofać zawsze można, ale dopóki trwa Twoja promocja, nie możesz brać udziału w kolejnej. Takie cuda tylko w Millennium, jeśli zgłosisz chęć do banku.

   Usuń
 3. Pekao dało na zwykłym koncie tylko do 100k i w dodatku z dłuuuuuugą karencją.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...