wtorek, 23 stycznia 2024

Teraz 500 zł za otwarcie konta w ING oraz 6% na KO

Co za rewolucja w ING. Od samego początku istnienia bloga Bank Śląski oferował jedną z najniższych premii za otwarcie konta. Co gorsza trwał w tym uparcie przez ponad dekadę oferując w zasadzie ochłapy. I oto mamy wreszcie zmianę, bo w najnowszej ofercie daje nawet 500 zł, a do tego KO na 6%.

 

ING zaskakiwać zaczął już w ubiegłym roku, gdy jako jeden z pierwszych zaczął ostre podwyżki na KO. W nowym roku wreszcie oferuje to co od dawna stało się wręcz normą w innych bankach, nie 120 zł czy 250 zł, a 500 zł na start.

Tutaj zyskasz 500 zł za otwarcie konta i KO na 6,00% w ING

Kto może z tego skorzystać? Karencja nie jest jakoś szczególnie długa bowiem bank sprawdzać czy posiadaliśmy konto po 30 września 2022. Jeśli nie to możemy wracać po nową premię. Ta data z każdą nową promocją ulega przesunięciu mniej więcej o kwartał.

Nowa promocja potrwa niezbyt długo tym razem jak na ING, który przyzwyczaił nas do kwartalnej oferty cyklicznej. Tym razem koniec składania wniosków przypada na 28 marca 2024 czyli nieco ponad 2 miesiące.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę 500 zł?


1) 150 zł za wpływy na konto

Pierwsza premia w wysokości 150 zł zostanie przyznana za:

 • zgodę na weryfikację behawioralną - do 30 czerwca 2024
 • wpływy do banku na kwotę 1000 zł przez 3 kolejne miesiące

Trudno mi określić co bank na myśli pisząc o weryfikacji behawioralnej. W regulaminie w sekcji definicje taki termin nie został wyjaśniony. O zgodach na marketing nawet nie wspominam w punktach bo to oczywistość w każdej promocji. 2) 200 zł za konto założone na selfie

Zupełną nowością, która podbija premię na start jest możliwość zakładania konta przez apkę. Jak dla mnie ta metoda jest dość upierdliwa, ale dla takiej premii warto się pomęczyć zamiast zrobienia przelewu weryfikacyjnego czy przekazania całej roboty dla pracownika call center.

 

3) 150 zł za aktywność

Ostatnia premia w wysokości 150 zł zostanie przyznana za:

 • wydanie kartą/blikiem 1000 zł przy minimum 3 płatnościach w sklepach internetowych
 • założenie celu oszczędnościowego na którym będzie 300 zł

na spełnienie warunku płatności mamy czas do 30 czerwca 2024. Ze względu na fakt, że bank wymaga posiadanie karty zaś zwolnienie z opłaty wiąże się z wydaniem 300 zł na miesiąc, warto rozbić sobie wymagane płatności na 3 miesiące. To się tutaj nie zmienia od dawien dawna.


4) 6% na Koncie Oszczędnościowym

Warunki otrzymania premii mogą być zniechęcające, ale za to konto oszczędnościowe to coś co warto mieć. Sam ze względu na kończącą się promocję KO w Velo zamierzam wrócić na jakiś czas do ING, tym bardziej że PKO obniżył ostatnio stawkę na KO z 5,25% do 5% przez co środki trzymałem tam tylko przez 2 dni.

Dla przypomnienia oferta Bonus na start daje 6% do kwoty 200k i obowiązuje przez standardowe 3 miesiące. Można do niej jednak przystąpić krócej aniżeli do promocji na ror, potrwa bowiem tylko do 12 lutego i nie wiadomo co będzie się działo tutaj kolejnego dnia. Całkiem możliwe, że stawka zostanie obniżona, tym bardziej że niedawno mieliśmy tutaj 5,50%.

Po założeniu KO należy sobie założyć dodatkowo Cel oszczędnościowy o którym wspomniałem w punkcie 3. To nic innego tylko subkonto podpięte do KO, gdzie warto sobie przelać 300 zł. Nie ma obawy, owe 300 zł będzie oprocentowane tak jak zwykłe KO czyli na 6%, więc nie będziemy marnować tych środków.

Na koniec przypomnę o dużej zalecie KO w ING. Oferuje ono nielimitowana ilość darmowych przelewów wewnętrznych, więc dostęp do środków mamy w dowolnym momencie i w dowolnych ilościach. W Velo jest to samo, ale przymusowa przesiadka stamtąd do Millennium czy PKO jest okropna, bo w tych bankach mamy tylko jeden darmowy przelew w miesiącu i robi się kłopot z dostępem do własnej gotówki... 

Tutaj zyskasz 500 zł za otwarcie konta i KO na 6,00% w ING

Podsumowując mamy niespodziankę w postaci zwiększenia bonusu na start. Chociaż w dalszym ciągu można mieć pewne zastrzeżenia co do warunków. Z pewnością jednak zmiana jest na plus, chociaż jest tutaj jeszcze sporo do poprawy.


Regulamin promocji Załóż konto i zyskaj 500 zł

Regulamin KO w ofercie Bonus na start ważny do 12 lutego 2024

87 komentarzy:

 1. W czwartek popołudniu dowiemy się co nowe demokratyczne MF powie nam na temat oferty obligacji w lutym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym się bał wrzucać pieniądze na te obligacje. Może się okazać że zgodnie z prawem to nie są wasze pieniądze.

   Oczywiście "zgodnie z prawem tak jak my je rozumiemy"
   Donald T.

   Usuń
  2. @Anonimowy23 stycznia 2024 14:04

   Strach to je było mieć za poprzedniej nieobliczalnej władzy. Teraz jestem o nie spokojny i pod koniec października 23' zakupiłem sporą partię. Jak to dobrze, że wreszcie wszystko wraca do normalności - za czym optowała większość załamanych poprzednią władzą ludności :)))

   Usuń
  3. Jeśli to jest powrót do normalności, to ja chyba jednak inaczej ją rozumiem.

   Usuń
 2. Akurat 25 marca kończy mi się 6,5% w Velo więc promka dla mnie idealna. 500zł to już bardzo zachęcające

  OdpowiedzUsuń
 3. Za dużo z tym wygibasów a ja mam sklerozę na takie zabawy. Velo wymiata bo jest nieskomplikowane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytanie, w regulaminie jest napisane min 3x płatność blikiem w sklepie internetowym. A czym się różni płatności blikiem w sklepie stacjonarnym od płatności w sklepie internetowym? Czy ma to jakieś znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy aby otrzymać te 150 zł za wpływy na konto można zrobić przelew ze swojego konta w innym banku czy taki przelew nie jest traktowany jako wpływ na konto?
  W regulaminie promocji jest bowiem napisane:
  Wpływ – przelew na konto otwarte w ramach Promocji, może to być wynagrodzenie, renta lub
  emerytura. Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku, którego posiadaczem jest
  Uczestnik. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach
  Banku.
  Bank – ING Bank Śląski Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach...
  Skoro Bank jest definiowany jako ING to rozumiem, że przelew ze swojego konta z innego banku jest traktowany jako wpływ, czy mam rację?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ten przelew na konto to koniecznie musi być wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Alior nowa edycja od dziś 5,5% Konto Megaoszczędnościowe do 200 tys. z warunkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mało bo revolut daje 5 procent bez limitu

   Usuń
  2. Aion ma jeszcze 6% na KO bez limitu... ale chyba tylko do końca stycznia.

   Usuń
 8. Czy ktoś się orientuje czy w Velo można skorzystać tylko raz z promocji EKO? Czy za jakiś czas można skorzystać ponownie tak jak w Millennium?. Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można korzystać cyklicznie :)

   TomTom

   Usuń
  2. Tak mozna wielokrotnie, ale jak trwa dana edycja, to twoja stara promocja nie moze w tym okresie sie konczyc, no i data badania salda poczatkowego dla nowych srodkow, na ktora musisz zwrocic uwage.

   Usuń
 9. Od 2 lutego będzie 2 edycja/24 EKO. Wal śmiało. No i miej to cholerne zawracanie głowy z ustaleniem zerowego salda na kilka dni przed startem nowej edycji.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki za informacje bo ze strony banku to wygląda, że tylko 1 raz.

  OdpowiedzUsuń
 11. Niech sie pierd...lą z takimi idiotycznymi wymogami! Szkoda czasu i zachodu gdy inne banki oferuja to samo w prosty sposób.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dosadny i mądry komentarz. Większymi literami już nie można tego określić.

   Usuń
  2. A bezrobocie rośnie. A inflacja już wkrótce też będzie większa. Same wzrosty.

   Usuń
  3. Czyli same plusy ;)

   Usuń
  4. Tak, same plusy. Plusy ujemne.

   Usuń
 12. Jezeli nowa promocja KO w Velo rozpocznie sie 2 lutego, a zwykle badaja saldo na 5 dni wstecz to jak bedzie teraz, skoro 5 dni wstecz (28 stycznia) przypada w niedziele?
  Saldo bedzie z 26 (piatek) czy z 29 (poniedzialek)?

  OdpowiedzUsuń
 13. 5 dni wstecz to nie jest pewne i obligatoryjne i niby dlaczego nie pasuje Ci badanie salda w niedzielę?

  OdpowiedzUsuń
 14. Tymczasem od lutego w Obligacjach SP kolejne, symboliczne obniżki.

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla TOS różnica 28 zł na 10 tysiącach po 3 latach i belce więc bez paniki...

   Usuń
  2. Do Anonimowy 25 stycznia 2024 17:26

   Ależ ja nie sieję paniki - tylko informuję ;)

   TomTom

   Usuń
 15. Datę badania stanu środków określa bank. I tylko on. Czy to będzie 5 dni czy 6 dni czy 7 dni czy inna ilość zależy tylko od banku. I wkrótce dowiemy się wszyscy (zainteresowani) jaka będzie ta data. Czy na 100 % nowa edycja EKO rozpocznie się 2 lutego 2024 r. ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam, pytanie odnośnie KO w VELO, jesli promocja (92 dni) wystartowała 30.10, to jaki jest ostatnie dzień na ewakuacje z zachowaniem odsetek? Czy przelewy VELO-VELO w sobotę i niedzielę będą działać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. start (pierwsza wplata) 30.10.2023, wiec 92 dni konczy sie w dniu 30.01.2024 (w tym dniu wyplacasz, bo trzymanie dluzej nie bedzie juz w promocyjnym oprocentowaniu.

   Usuń
  2. Przelewy VELO-VELO działają przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Także do innej osoby - sprawdzone na mężu:). I dzieje się to w kilka minut. Pamiętaj tylko, żeby najpierw zrobić ten zabieg u siebie (z KO na ROR) - bo darmowe.

   Usuń
 17. Obligi w lutym niewielki spadek, chyba tak samo jak styczeń względem grudnia.

  OdpowiedzUsuń
 18. Obligacje SP 0,1% w dol. Z zakupem indeksowanych trzeba czekac na miesiac, w ktorym inflacja osiagnie dolek. Wg mnie bedzie to dla marzec-maj i dopiero wtedy kupowac serie maj-lipiec. II-rok ma tu wieksze znaczenie niz obnizka o 0,1% dla roku pierwszego. Styczen jest generalnie miesiacem, gdzie popyt ma sie dobrze, bo trwaja zwiekszone zakupy w ramach IKE, stad pewnie ta lekka obnizka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet jak po roku te COI obecnie na 6,65 przestana ci pasować bo będzie niskie cpi, to możesz je wcześniej wykupić po roku. Wyjdzie ci wtedy chyba jak policzymy 70 groszy kary, około 5,85 po pierwszym roku więc nie tak strasznie.

   Usuń
  2. Ja zaczekam, co powie Millennium w najbliższej promocji i jeśli utrzymają przynajmniej szóstkę, to do nich przeleję środki, które teraz w "trybie awaryjnym" czekają na 5% w Velo. Jeśli stanie się inaczej - to obligacje.

   Usuń
  3. Anonimowy25 stycznia 2024 17:36
   "Nawet jak po roku te COI obecnie na 6,65 przestana ci pasować bo będzie niskie cpi, to możesz je wcześniej wykupić po roku. Wyjdzie ci wtedy chyba jak policzymy 70 groszy kary, około 5,85 po pierwszym roku więc nie tak strasznie."
   Panie kolego z matematyką, nie było ci po drodze. Przykład: 100 zł x 6,65%= 6,65 zł - 0,70 zł/kary = 5,95x0,81= 4,82 zł po odliczeniu podatku Belki od każdej 100.

   Usuń
  4. Do Anonimowy 26 stycznia 2024 09:26

   Podejrzewam, że Anonimowemu nie chodziło o dokładne wyliczenia. Zresztą pomylił się raptem o 0,10%. Chodziło mu zapewne o to, że zerwanie tych Obligów po roku i tak da lepszy % niż najlepsza obecnie roczna lokata na rynku. Inną kwestią jest to, że obecna obniżka % na Obligach o te symboliczne 0,1% to "pikuś" przy tym o ile większy może być całkowity ich % związany z CPI z późniejszych miesięcy.

   TomTom

   Usuń
  5. Chodziło mi o to że: 100 x 6,65% x 81%= 105,38
   Czyli po roku zarobisz netto 5,38 żł i to przeleja ci na konto.
   Ale gdy nazajutrz dasz do wykupu tą stówkę to wypłacą ci 99,30 zł.
   99,30 plus zarobione przez rok 5,38 to razem 104.68 zł czyli zysku tylko 4,68 zł.
   Czyli po roku rzeczywista stopa oprocentowanaa to 100 x 5,79% x 81% = 104,68
   Czyli po zerwaniu coi po roku rzeczywista stawka oprocentowania to około 5,79% minus belka.

   Usuń
  6. @TomTom
   wlasnie CPI jest istotne, to co napisalem w glownym watku. Mam do zasilenia dwa IKE-obligacje, ale czekam na serie maj-lipiec, ktore powinny lapac minimalne CPI, ktore potem bedzie odbijac, wiec II-rok moze byc o 1-2 pkt% wyzej niz mialbym kupujac dzisiejsza serie.

   Usuń
  7. Anonimowy26 stycznia 2024 17:40
   Z tym, że maj, lipiec to oprocentowanie obligacji EDO i COI, może być o te 1-2% niższe od dzisiejszego.

   Usuń
  8. Anonimowy26 stycznia 2024 13:41
   Kara za wcześniejszy wykup obligacji w kwocie 0,70 zł, nie jest pomniejszana od nominału 100 zł, lecz od wypracowanych od niego odsetek.

   Usuń
  9. Ale od drugiego roku w COi płacisz pełne 70 groszy od każdych 100 złotych. nawet jak nie masz jeszcze odsetek.

   Usuń
  10. Anonimowy27 stycznia 2024 10:15
   Zgadza się od drugiego roku, bez względu na odsetki kasują dokładnie 70 groszy.

   Usuń
  11. @6:37
   W mocne obnizki to watpie, bo bez obnizek NBP, nie mozna dojechac z oprocentowaniem EDO do 2-latkow, pole manewru jest niewielkie. Poza tym zalozyli sobie pokazna kwote z obligacji detalicznych na 2024 a to wciaz nie jest produkt tak popularny jak lokaty w banku.

   Usuń
  12. "Czyli po zerwaniu coi po roku rzeczywista stawka oprocentowania to około 5,79% minus belka."

   Więc nie jest wcale źle bo mówimy o czarnym scenariuszu pt. zerwanie po roku. Czyli może być rzeczywiste 6,65 w pierwszym roku ( gdy nie zrywamy po roku) i cpi +1,25 w drugim itd. A w najgorszym przypadku 5,79% w pierwszym roku, nie ma tragedii. Ja we wtorek coś wrzucę na COI. EDO nie uprawiam bo jestem staruszek i nie wybiegam tak mocno w przyszłośc, nie roluję tam odsetek. Część kasy wydaję na różne przyjemności i zachcianki.
   A w ogóle to prognozują znowu wyższą inflację pod koniec roku, czyli także w listopadzie. To styczniowe COI może nie będą takie złe. Przecież na wiosnę koniec zerowego watu na żarcie. Później koniec tarczy osłonowej na energetykę.
   Prędzej prognozuję zrywanie majowych COI0525. W marcu może być cieniutkie cpi no i marżę mam tam 075%.

   Usuń
 19. W lutym obligacje SP o 0,1% w dół oprócz trzymiesięcznych :(

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam, pytanie odnośnie KO w VELO, jesli promocja (92 dni) wystartowała 30.10, to jaki jest ostatni dzień na ewakuacje z zachowaniem odsetek? Czy przelewy VELO-VELO w sobotę i niedzielę będą działać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzien ewakuacji-30-01, przelewy wewnetrzne dzialaja w dni wolne w Velo.

   Usuń
  2. Przelewy wewnętrzne działają non-stop i są za friko a ewakuować możesz się kiedy chcesz bo to nie lokata aby tracić %.

   Usuń
 21. Prosiłbym aby ktoś potwierdził. W jeden dzień z Velo mogę przelać 200 tys. przez serwis internetowy, 50 tys. przez aplikację a kolejne 50 tys telefonicznie za 2 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 200K -online, 50K-aplikacja, 200K-konsultant (w wersji konta Noble jest darmo a tak 2zl)

   Usuń
  2. Jeszcze dodam, że się to sumuje, wiec 200 strona + 50 appka ja przykladowo robię.

   Usuń
 22. Dziś - przelew z Millennium do Velo: na 3 miesiące 5,5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi Velo przysłał własnie smsa. Lokata na nowe środki na 5,8.

   Usuń
  2. Ale te 5,8% jest na Nowe Środki - Gesso miał "stare" - cokolwiek to nie znaczy:)

   Usuń
 23. In bank wprowadza lokaty w euro:3 miesięce-2,70%,6 miesięcy-3,40% i 12 miesięcy-3,50%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze, ze w koncu jest jakas jaskolka dla lokat walutowych. Szkoda tylko, ze jedynie w EUR, bo generalnie, poki jest wzgledna stabilizacja, to PLN jest generalnie zawsze mocniejszy niz EUR (ze wzgl na oproc). Najlepszym rozwiazaniem, jezeli chcemy sie zabezpieczyc na trudne czasy jest USD, bo tylko ta waluta wraz z CHF faktycznie nas zabezpiecza przy "problemach" na swiecie (oczywiscie tez najwiecej traci przy umacnianiu sie takich walut jak PLN, ale nie ma rozy bez kolcow).

   Usuń
 24. Inne banki powinny uczyć się od ing obsługi klienta online. Dziś o 5 rano złożyłem wniosek internetowy o konto w ING. Tożsamość potwierdzona przelewem z innego banku. O 6.30 rano mail z umową i SMs z loginem. Żadnych problemów., wszystko już hula. A zamykanie konta u nich to bajka. Zamyka się online po prostu natychmiastowo.
  "Takie rzeczy to tylko w Erze" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Ptok 26 stycznia 2024 15:03 Szkoda, że zamykanie w trybie natychmiastowym. Nie zdążą złożyć klientowi propozycji zatrzymaniowej.

   Usuń
  2. Ja czekam do poniedziałku, bo ING od razu uruchamia KO, więc byłbym 3 dni w plecy.
   Gwoli powtórki, jako wracający mamy prawo tylko do salda 200k, bo drugie 200k jest dla zupełnie nowych. Tak to było?

   Usuń
  3. Masz prawo do drugiego 200k. Przed założeniem drugiego oko, czyli oko bonus masz podgląd do kwoty salda początkowego z dnia 11 grudnia. U mnie wynosi ono 0,00.
   Ja zakładam w ten sposób: Na początku składam wniosek tylko o oko w promocji, bez roru. Następnie już po zalogowaniu chyba dwoma kliknięciami uruchomiłem ror bez karty. I wszystko hula, na OKO przelałem już trochę kasy.
   W ofertach szukasz OKO bonus. I jest tam od razu podgląd na saldo z 11 grudnia. "Wiesz na czym stoisz", czy zakładać, czy nie. Moje drugie oko bedzie założone prawdopodobnie 12 lutego.

   Usuń
  4. "Szkoda, że zamykanie w trybie natychmiastowym. Nie zdążą złożyć klientowi propozycji zatrzymaniowej"

   Tobie to ciężko dogodzić :)

   Usuń
  5. Dobrze, że nie próbowałeś otworzyć rachunku poprzez selfie;) To jest dopiero nauka cierpliwości:) Nawet się nie przyznaję za którym razem mnie się udało... Na szczęście cel został osiągnięty - więc jak i T, też jestem zadowolony:)

   Usuń
  6. Zachęciłeś (do założenia konta w ING). Możesz jeszcze poinformować, czy przelew identyfikacyjny może być z PKO BP?

   Usuń
  7. Chcesz potwierdzić tożsamość przelewem z innego banku?
   Sprawdź, czy mamy Twój bank:
   Alior Bank, mBank, Bank Millennium, Bank Pekao, Bank Pocztowy, Santander Bank Polska

   Usuń
  8. Dzięki. PKO BP tam nie ma, więc muszę troszkę przelać do Millennium.

   Usuń
  9. do Ptok26 stycznia 2024 17:32 Fakt. Jestem wymagający.

   Usuń
  10. @Ptok
   Dalej podtrzymuję, że ING to jeden z najgorszych banków w Polsce. Nic tu ie działa jak należy, to że Tobie się udało nie znaczy, że tak się dzieje dla wszystkich.
   Próbowałem ponownie założyć tu konto i nie da się tego zrobić. Każdorazowo występuje komunikat o błędzie i problemach z pobieraniem danych. Cierpliwość do tego banku skończyła mi się w 2010 teraz tylko wracam się do tego badziewia z przymusu, ponieważ lepsze banki polikwidowano.
   Pozostaje poczekac do 8 bo dopiero od tej godziny są dostępni na czacie. Ech.

   Usuń
  11. "Tych klientów nie obsługujemy"
   Widocznie wiedzą że ich nie lubisz :)

   Usuń
  12. Wiedzą bo byłem 10 lat ich klientem.
   Jestem po rozmowie na czacie, aby założyć konto muszę jechać do odzialu na umówiona godzinę by złożyć podpis, bo go nie mają, choć mają go na pęczki.
   Do dupy z taka polityka, to chyba jedyny bank w którym to klient ma być na zawołanie a nie na odwrót. Bo jak wejdę do oddziału to jestem wypraszamy, bo nie mam umowionej godziny. W każdym innym banku jestem obsluzony na bieżąco z wyjątkiem ING.

   Usuń
  13. A ty wiesz że te dziwolągi nie mają oddziałów tylko mają "miejsca spotkań" ? Poważnie. To jak ty na spotkanie chciałeś iść nieumówiony.. To tak jak z dziewczyną, najpierw trzeba się umówić. :)

   Usuń
  14. Nawet w TOiP mają napisane że prowizje pobierają za operacje dokonywane w "miejscu spotkań".

   Usuń
  15. Oby inne banki nie zmieniały oddziały na miejsca spotkań, bo to żadna randka.
   No to zobaczę dziś ile skasują za te płatne randki;) Już poznałem imię osoby z która się spotkam, bo napisali mi to w sms

   Usuń
 25. W Credit Agricole to dopiero mają promocje :) Łeb odpada. Chyba mają zajebiste kolejki. Tłumy dosłownie ,
  1.Weź kartę Silver lub Gold do 31.03.2024 r. RRSO 20,16%.
  2.Płać kartą za zakupy, a za każdą płatność na kwotę min. 100 zł zwrócimy Ci 5 zł (maks. 20 zł miesięcznie). Zwroty będziesz otrzymywać od dnia zawarcia umowy do końca miesiąca kalendarzowego i przez kolejne dwa miesiące.
  Możesz zyskać maks. 60 zł zwrotu.

  Tak pędziłem że nie wyrobiłem sie na zakręcie. Nie wiem czy się załapię. :):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja mam taką promke aktywna, tylko 25zl miesięcznie i chyba z 5 stów łącznie wyjdzie z tego :)

   Usuń
  2. @19:49
   Ale tez taka mam tylko to jest do konta, wydajesz 834zl i 3% z tego daje 25zl na miesiac. I tak place, wiec jest to przy okazji, kredytowka TMOBILE Alior wystarczy, ze wykrece 500zl i tez daja 25zl, wiec nie problem przy dzisiejszych cenach wydac 834zl. jest to wiec 25zl, ktore robi sie samo.
   Ta, o ktorej pisze autor watku, to kredytowka, wymaga wydawania 12x100zl, wiec juz nie jest tak latwo, bo czesto placimy male kwoty, lub wieksze i nie celujemy ciagle w 100zl.

   Usuń
  3. No tak, ta co my mamy jest dobra promka, ale mi w sumie parę miesięcy zostalo jej :)

   Usuń
 26. Z tym ING to mam jeden problem. W innych bankach w "zapisanych odbiorcach" nie nadążam z aktualizacją danych, czyli zmianą IBAN w ING. Bo zawsze jest nowy nr rachunku. Widzę w moim archiwum że już 7 razy zamykałem u nich konto. Ostatni raz to było 12 grudnia, czyli na 2 dni przed nową promocją.

  OdpowiedzUsuń
 27. A propos oferty zatrzymaniowej... Czy Velo obecnie coś oferuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, jakieś przecieki odnośnie EKO? Nie wiem czy aktywować na 6.5 teraz. Od czwartku kolejna edycja. Podwyższa coś?

   Usuń
  2. Podwyższą? Widząc jak coraz marniejsze oprocentowanie lokat proponują (kiedyś byli przecież liderem, którym niewiele banków dotrzymywało kroku), to mam nadzieję, że drastycznie nie obniżą...

   Usuń
  3. Lokaty słabe, ale KO w pekao zdaję się jest na 7.

   Usuń
  4. Ja też zdaję się na te 7 %. Czy ktoś da więcej ?

   Usuń
 28. Tymczasem KO Profit w Mille bez zmian 6,25% w promocji aż do Dnia Kobiet ;)

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
 29. Millenium, Konto Oszczędnościowe Profit
  zysk do 6,25% w skali roku przez 91 dni dla nowych środków do 100 000 zł
  Promocja trwa od 29.01.2024 r. do 08.03.2024 r.

  OdpowiedzUsuń
 30. Badanie salda w Millenium dla nowych środków po 26 stycznia 2024

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...