sobota, 27 stycznia 2024

Zapowiedź stawki 6,25% na KO w Millennium oraz ostatni dzwonek na 500 zł

Alior znów nas niemile zaskoczył kolejny raz obniżając stawkę na swoim KO. Na szczęście nie dotyczy to Millennium, który jak zwykle z wyprzedzeniem poinformował nas o planowanym od poniedziałku utrzymaniu stawki 6,25%. Mamy także ostatni dzwonek dla nowych klientów, ci bowiem mogą zgarnąć na start 500 zł pozostali mogą skorzystać z premii za polecenie.

To dobra wiadomość dla mnie, bowiem w przyszłym tygodniu kończy mi się promocja KO w Velo i przynajmniej jest gdzie przelać część środków. Co prawda dalej mamy tutaj limit do 100k, który obowiązywać będzie przez 3 miesiące, ale dobre i to. Przypominam też, że stawka 6,25% ma jeden warunek, na szczęście niegroźny: 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

Tutaj zgarniesz 500 zł w promocji Millennium i założysz KO na 6,25%

O dziwo Millennium jakoś nie patrzy wstecz przy badaniu salda, według nowej edycji KO sprawdzany będzie wczorajszy dzień, a więc 26 stycznia 2024. Zaledwie jeden dzień roboczy przed startem nowej promocji.

Co ciekawe nowa promocja potrwa nieco dłużej aniżeli poprzednie, bowiem powoli zaczynałem się przyzwyczajać do miesięcznej lub krótszego czasu na przystąpienie do promocji. Nowa 57 już edycja potrwa jednak do Dnia Kobiet czyli do 8 marca 2024, a więc nieco ponad miesiąc.

Przypomnę też, że KO to nie jedyna korzyść jaką można czerpać z tego banku. Na start można zgarnąć 500 zł, a dodatkowo trwa tutaj program poleceń, w którym można zgarnąć 4 nagrody do wyboru o czym niżej. Co ciekawe karencje w obu przypadku są diametralnie różne.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego? Start nowej promocji to zawsze nadzieja na jej skrócenie, niestety w przypadku Millennium nic takiego nie ma miejsca, tak jak w poprzedniej promocji tak i teraz nowy to ten co nie miał konta po 1 stycznia 2020, więc karencja zbliża się powoli do 4 lat:(

Obecna promocja ma potrwać maksymalnie do 31 stycznia 2024, data jest zatem identyczna z promocją w Velo z 650 zł omawianą tutaj.  

Co trzeba zrobić tym razem by zgarnąć całą pulę?


1) 100 zł na konto za aktywność

Już na start widać, że warunki są nieco inne niż w jesiennej edycji. Tym razem 100 zł dostaniemy przelewem na konto, a nie w formie vouchera do Biedronki. Wystarczy że:

 • zalogujemy się raz do apki Millennium
 • przelejemy do Millennium 1000 zł w ciągu 14 dni od momentu założenia konta
 • zrobimy płatności kartą na 360 zł przy minimum 5 płatnościach

Mamy zatem typowe warunki aktywności na koncie. Mamy na to czas do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta. Innymi słowy jak ktoś założy konto jeszcze w grudniu, to powyższe 3 warunki musi spełnić do końca stycznia.

 

2) 200 zł za aktywność w kolejnym kwartale

Dalej mamy powtórzenie powyższych warunków w kolejnych miesiącach. Przy czym premia 200 zł przysługuje za spełnienie 3 warunków przez kolejny kwartał.

 • zalogujemy się raz do apki Millennium
 • przelejemy do Millennium 1000 zł
 • zrobimy płatności kartą na 360 zł przy minimum 5 płatnościach

Innymi słowy dla kont otwartych w grudniu powyższe warunki należy spełnić w lutym, marcu oraz kwietniu. Kto założy konto w styczniu temu wszystkie terminy przesuną się o miesiąc i ostatnie premiowane zakupy będzie robić w maju przyszłego roku.


3) 200 zł za jednorazowy przelew wynagrodzenia

Ostatni warunek jest najbanalniejszy z możliwych. Za jeden podpis dostajemy 200 zł, wystarczy że podamy naszej księgowej nowe konto do przelewu wynagrodzenia, przy czym wystarczy, że pensja wynosi 1000 zł. Pensja ma być przelewana tylko przez okres trwania promocji, potem można ją przenieść gdzie dusza zapragnie.

to warte zachodu.

 

4) Program poleceń z nagrodami do wyboru

Dodatkowo za skorzystanie z kodu polecenia można zgarnąć jedną z 4 nagród do wyboru. Jesli nie masz kodu polecenia to wystarczy zgłosić się po niego na maila marszr1@gmail.com, a chętnie prześlę Ci taki kod. 

Tutaj zgarniesz 500 zł w promocji Millennium i założysz KO na 6,25%

Co ciekawe karencja dla tej premii jest inna niż dla 500 zł. Tutaj wystarczy tylko 12 miesięcy przerwy by dostać 7% na lokacie, ekartę goodie o wartości 100 zł, kartę upominkową na 80 zł do Zalando lub 4 bilety do Multikina/Heliosa. 

 Jedyne warunki jaki musi spełnić polecony to typowe aktywności na koncie, a więc:

 • zapewnić wpływ na 1000 zł
 • wydać kartą lub Blikiem 360 zł 

Płatność nie może być jednorazowa, bank wymaga wykonania 5 płatności, co nie jest trudne. Na wykonanie tych płatności mamy aż 30 dni czasu, więc na pewno warto z tego skorzystać.

Podsumowując Millennium mile mnie zaskoczył. Zwykle to co robił melonik było niebawem dublowane przez Portugalczyków. Jednak tym razem tak się nie stało i tym razem skuszę się na 5 machnięć kartą dla lepszej stawki.


Regulamin 57 edycji KO w Millennium - ważny do 8 marca 2024

Regulamin akcji 500 zł w zimowej promocji konta - ważny do 31 stycznia 2024

22 komentarze:

 1. Oczywiście pierwsze co zrobiłem po napisaniu artykułu to brakujące 4 zakupy karta z Millennium. Po to by bank zaplacil dodatkowe odsetki za ostatnie trzy dni stycznia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to nie jest tak, że po spełnieniu warunków promocyjne liczą za cały miesiąc? To by było bez sensu, aby 1-ego wszyscy biegli do Biedry kupować 5 jabłek…

   Usuń
  2. Obojętnie kiedy spełnisz warunki, po prostu na początku miesiąca zrobiłem tylko jedna wymagana płatność kartą dla darmowości konta, ale skoro jutro mam zamiar przelać środki z Velo, to musiałem jak najszybciej zrobić pozostałe płatności dla podwyższenia stawki do 6,25%.
   Wszak trzeba jeszcze doliczyć dodatkowe kilka dni na ich zaksięgowanie, a miesiąc powoli się kończy.

   Usuń
  3. Zarówno w artykule jak i komentarzach podajesz fałszywa informacje o konieczności 5 płatności kartą. Nie używam teraz tego konta mam je za darmo, karty nie mam a z promocji będę mógł skorzystać bo zapłacę BLIKIEM :) Powtarzam tu często ale powiem jeszcze raz tutaj każdy rodzaj konta liczy się osobno. Jak masz żonę to możesz mieć 3 takie konta i na każdym osobny limit.

   Usuń
  4. Postaram się zapamiętać, nie używam blika więc trudno mi to zapamiętać, a karty często używam do wpłat gotówki w bankomacie, więc jak dla mnie jest niezbędna.

   Usuń
  5. A przy okazji pytanie: czy płatność blikiem jest księgowana szybciej niż karta?

   Usuń
  6. @Polcan
   Blik to rodzaj przelewu, wiec generalnie ksiegowany jest od razu. Transakcje karta mozna reklamowac w razie roznych zdarzen, platnosc blikiem jest przelewem, dlatego dla klienta jest to gorsza forma platnosci do reklamowania. Dlatego przy platnosciach w sklepach internetowych zawsze karta a nie blik, szczegolnie, jak dobrze nie znamy sklepu.

   Usuń
  7. Polcan a mi zliczyło transakcje od razu po wykonaniu, nie musiałem czekać aż się rozliczą.

   Usuń
  8. Ja tam nie kombinuje czy zlicza czy nie, raz się sparzyłem wiele lat temu, więc od tej pory staram się wymagane płatności zrobić na 4-5 dni przed końcem miesiąca.
   Wtedy śpię spokojnie i nie loguję się już ostatniego dnia by sprawdzić czy środki są już zaksięgowanie czy zablokowane i czekające na zaksięgowanie.

   Usuń
  9. do polcan27 stycznia 2024 11:51 W przypadku, który opisujesz, zarówno płatności kartą debetową, jak i BLIK od razu sprawiają, że oprocentowanie jest wyższe (po około godzinie od dokonania transakcji widać to już w opisie oprocentowania promocji na Profit).

   Usuń
 2. Mam pytanie, czy ktoś już otrzymał w styczniu 50 zł od Pekao SA. za spełnienie w grudniu warunków Promocji „Nagroda za wpływy na konto – zyskaj nawet 200zł” – edycja II.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie, ale otrzymałem jakby wiadomosc sugerująca że spełniłem warunki w grudniu i żebym dalej spełniał. Mają czas do końca miesiąca. Tak czy siak mentalnie już jestem gotowy na wysyłanie reklamacji 01.02, tyle się po nich spodziewam.

   Usuń
  2. A właściwie to to był SMS, a nie wiadomość w bankowosci.

   Tak trzymaj! Spelnij warunki w kolejnym miesiacu promocji, by odebrac kolejne 50 zl nagrody! Sprawdz szczegoly w Pekao24 i PeoPay.

   Usuń
  3. Korzystałem z tej promocji, lecz w poprzedniej edycji. Raz musiałem pisać reklamację. 50 zł wypłacali w różnych terminach, 28.09.23, 26.10.23, 30.11.23 roku

   Usuń
  4. Dziś o 15:50 50 zł z Pekao wpłynęło. Reklamacji nie będzie.

   Usuń
  5. Tu anonimowy z 08:43 wczoraj, istotnie, 50zł od Pekao wleciało. Szok.

   Usuń
 3. A ja mam z kolei pytanie - czy w Velo można liczyć na jakąś ofertę utrzymaniową przy próbie zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
 4. 2 lutego nowa edycja KO w Velo Banku. Czy utrzymają 6,5 % na 92 dni czy...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież Velo ma teraz (do) 7%, a nie 6,5%:)). Tak mówią w reklamach...

   Usuń
 5. Niestety, Alior, odkąd pamiętam, zawsze był na szarym końcu. W Alior zaś podoba mi się to, że można przelewać dowolną liczbę razy z Megaoszczędnościowego oraz to, że odsetki są wypłacane bez zastrzeżeń (wszak to ostatnio rzadkość - vide Velo, Millennium).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Alior wcale nie jest tak idealnie jak sie wydaje. Przelej po 23:00 na KMO i promocja sie nie uruchomi mimo zaksiegowanych srodkow.
   Jest to moj bank glowny ze wzgledu na stare konto z nielimitowanymi expresami, sorbnetem, darmowa karta, bankomatami i wysokimi limitami przelewow oraz kantor, ale poza tym oferta depozytowa jest juz ponizej sredniej. Proces reklamacyjny jest dosc dlugi i czesto mozna natrafic na niekompetentne osoby.

   Usuń
 6. Podczas przelewu z Velo do Mille dalej oferta lokaty tylko na 5,60%

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...