poniedziałek, 8 stycznia 2024

Aż do 2900 zł premii za konto firmowe w Santander w akcji specjalnej

Niedawno omawialiśmy sobie tutaj konto firmowe w mBanku z które otwarcie łatwo jest zgarnąć 500 zł. Tyle samo można od dziś zgarnąć w Santander i to także w akcji specjalnej u organizatora promocji. Z tą różnicą, że u Hiszpanów dodatkowo do zgarnięcia jest niemało bo 2400 zł. To bodaj rekord wśród promocji jakie sobie tutaj omawialiśmy.

Kto przegapił akcję w mBank trwającą do końca stycznia może zajrzeć tutaj. W obu przypadkach organizatorem jest ebroker, który oferuje 500 zł i w obu przypadkach jak zwykle warunki są banalne. Z oferty mogą skorzystać osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, zaś co do karencji to dotyczy to osób, które nie miały tutaj konta firmowego po 1 stycznia 2023 czyli wynosi nieco ponad rok.

Tutaj zgarniesz do 2900 zł premii w akcji specjalnej Santander

Nowa akcja specjalna ma potrwać dość długo, bo do końca lutego przy czym ten rok jest rokiem przestępnym, więc datą końcową tym razem będzie 29 lutego 2024. Po tym terminie powyższy link najprawdopodobniej będzie oferował tylko 2400 zł lub będzie nieaktywny.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 500 zł?


Jak zwykle w przypadku akcji specjalnych korzystamy z dedykowanego linka takiego jak powyższy i zakładamy konto z Profilu Uczestnika w promocji. Przystąpić do akcji można do końca przyszłego miesiąca, zaś samo konto należy założyć najpóźniej do 11 marca 2024.

Potem mamy do spełnienia tylko dwa banalne warunki, premiowane po 250 zł każdy. Do 29 marca 2024 należy:

 • 250 zł za wyrażenie zgód i jedno logowanie do apki
 • wykonanie 3 dowolnych transakcji 

Co ciekawe w przypadku transakcji nie musi to być płatność kartą czy blikiem, co jest normą w innych bankach. Owszem można je wykonać i będą one premiowane kwotą 250 zł, ale wystarczy nawet zrobienie 3 zwykłych przelewów do innego banku.


 

Powyższą premię wypłaca organizator, więc jak zwykle w takim przypadku należy sprawdzić swój mail 17 kwietnia 2024, bo najpóźniej w tym terminie zostaniemy poinformowani o wypłacie premii. Mamy później tydzień na podanie danych do przelewu, premia 500 zł wpłynie do nas najpóźniej do 30 kwietnia 2024.


 

Warto tutaj nadmienić co na tym koncie jest darmowe. Listę usług widzimy powyżej, warto więc podkreślić, że konto jest darmowe bezterminowo i bezwarunkowo szczególnie jeśli chodzi o prowadzenie. Do tego dochodzą darmowe przelewy natychmiastowe w ilości 10 sztuk w miesiącu co wydaje się aż nadto. Zaś za zgody mamy darmową kartę oraz wszystkie bankomaty na świecie. Nieźle jak na konto firmowe.

Na tym w zasadzie można ten wpis zakończyć, tak jak to było w przypadku mBanku. Zerkniemy jeszcze jednak pokrótce na dodatkowy bonus, bo być może niektórzy  będą mogli zgarnąć więcej.

2) Do 2400 zł premii od banku za konto firmowe

Druga część premii to już promocja samego banku i jest ona niezależna od omówionej wyżej akcji specjalnej. Potrwa też o miesiąc dłużej do 31 marca 2024. Obowiązuje tutaj także karencja i dotyczy to braku posiadania konta firmowego w tym banku po 1 stycznia 2022 czyli nieco ponad 2 lata.

Oczywiście trudno będzie zgarnąć całą premię, część produktów premiowanych przez bank to te którymi nie zajmujemy się na blogu. Ale blog w zasadzie jest adresowany dla osób indywidualnych, działających inaczej aniżeli firmy.

Skoro jest to oferta dla firm to bank oferuje:

 • 300 zł za podpisanie umowy o terminal POS
 • 300 zł bonusu za skorzystanie z usług księgowości
 • 300 zł za produkt kredytowy
 • 300 zł za leasing
 • 1200 zł za transakcje kartą lub Blikiem

Z powyższych 5 możliwości zwykle korzystamy tylko z jednej, którą wymieniłem na deser jako ostatnią. W tym przypadku chodzi o 3% cashback, który może wynieść aż 200 zł miesięcznie przez pół roku.  Jak sądzę w przypadku zakupów hurtowych taka premia jest realna. 

Należy jednak nadmienić, że warunkiem uzyskania takiego cashback jest wykonywanie przelewów do ZUS w terminie do 20 dnia miesiąca. Dotyczy to miesiąca następującego po tym w którym zrobiliśmy zakupy dla cashbacku.

Tutaj zgarniesz do 2900 zł premii w akcji specjalnej Santander

W przypadku pozostałych premii odsyłam do drugiego regulaminu zamieszczonego poniżej. Każdy ma inne potrzeby i być może skorzystacie z oferty dla swoich potrzeb i przy okazji podkręcicie sobie zyski z prowadzenia firmy.


Regulamin promocji Zyskaj BONUS z Kontem Firmowym Godnym Polecenia

Regulamin 6 edycji Promocji Godnej Polecenia z 2400 zł

14 komentarzy:

 1. ...a to niespodzianka. Pekao podnosi % na swoim KO do 7%! I to na 5 m-cy z darmowymi przelewami wew. przez PeoPay.

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko dla zupełnie nowych klientów

   Usuń
  2. A do jakiej kwoty ?

   Usuń
  3. Niestety mam juz tam rachunek, ale moze inni sie rusza i tez cos podniosa?

   Usuń
  4. Do kate

   Nie tylko dla nowych, cytuję bank:

   "...oraz dla obecnych Klientów banku, których suma średniomiesięcznych sald na rachunkach w każdym badanym miesiącu w okresie od 1.04.2023 r. do 8.01.2024 r. nie była wyższa niż 2 000 zł. "

   TomTom

   Usuń
 2. nowa promocja od 9 stycznia w Banku Pekao ko na 7%

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla zainteresowanych USD/EUR.
  Pekao dzisiaj przedłużył do 8 marca 2024 lokaty na:
  3,0% w skali roku na lokacie 12 - miesięcznej
  2,8% w skali roku na lokacie 6 -miesięcznej
  2,5% w skali roku na lokacie 3- miesięcznej
  oprocentowanie jest stałe i nie zmieni się przez cały okres trwania lokaty.
  Pakuję na 12M i oby tylko zlikwidowali podatek Belki, to może jakoś uda się odwirować inflację na ZERO.
  12M to długo w dzisiejszych czasach ale jak nie będzie potrzeby zerwać do końca wakacji, to może przetrwam i do stycznia 2025.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wahniecie na walutach moze byc w kilka dni wyzsze niz te smieszne odsetki 2-3% minus belka. Oczywiscie opcje sprzedazy walut juz masz zaklepane bo jak nie to pozostaje dac na tace zeby nie ich kursy nie spadly...

   Usuń
  2. Trzeba mieć konto zlotówkowe i konto walutowe a warunki jakie trzeba spełnić żeby były darmowe zniechęcają.No i zakładanie lokaty tylko w oddziale. Już wolę 1,5% na koncie oszczędnościowym w euro w Nest banku bez żadnych warunków i z dostępem do kasy.

   Usuń
  3. W Nest nie wpłacisz i nie wypłacisz w kasie Eur, a przelewy w obie strony są platne.
   Faktycznie w Pekao trzeba iść z buta do oddziału ale wpłata w kasie USD/EUR jest bezpłatna, a wypłata 2$/od wypłaty bodajże.

   Usuń
  4. Przelewy SEPA to grosze a w Nest banku darmowe.

   Usuń
 4. Dziś decyzja RPP. Jak stawiacie?

  OdpowiedzUsuń
 5. PEKAO już jest i może będzie dalej moim bankiem numer jeden... po ostatecznym zawłaszczeniu VELO.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...