poniedziałek, 22 stycznia 2024

Czytnik ebook Amazon Kindle 11 o wartości 600 zł i nie tylko za darmową karte w Citi

Lubicie czytać? Skoro czytacie tego bloga, to zakładam, że odpowiedź jest twierdząca. Ja uwielbiam i chociaż zdecydowanie wolę papierowe wersje, to na liczne podróże zabieram ze sobą raczej czytnik ebook zamiast grubych tomiszczy. Jest dużo lżejszy i da się czytać nawet w zaciemnionym pomieszczeniu jak chociażby w samolocie.

Co więcej czcionkę można w nim dowolnie powiększać i modyfikować, zaś to co lubię najbardziej w czytnikach to możliwość robienia notatek lub zakładek do ciekawych fragmentów.Teraz taki czytnik ebooków można zdobyć za friko wraz z kartą Citi.

 

Kto może z tego skorzystać? W przypadku kart Citi jest to ważna wiadomość, bo to tutaj właśnie mamy najlepsze oferty i wielu z Was wraca po kolejne nagrody. Na szczęście karencja tutaj jest wyjątkowo krótka, bo krótsza niż rok. Bank sprawdza czy nie mieliśmy karty po 1 kwietnia 2023.

Tutaj zgarniesz ebook Kindle za kartę w Citi

Nowa oferta ma potrwać wiosny, a ściślej do 22 marca 2024. Nie sądzę by skończyła się ona przed czasem, bo też pamiętam jak długo zajęło mi najpierw przekonanie się do ssmych kart, a potem do używania ebooków.

Co trzeba zrobić by zgarnąć takiego czytnika?


1) aktywacja karty apką

Po pierwsze bank wymaga by kartę aktywować za pomocą aplikacji. To raczej nowość, bo chociaż kartę w Citi mam już od wielu lat, to do dziś nie korzystam z apki i wszystko co potrzebne wykonuję przez logowanie do zwykłej bankowości. W tej promocji jest inaczej i apkę musimy mieć.


2) Rejestracja w Mastercard Bezcenne Chwile

Drugim warunkiem jest rejestracja w znanym programie Mastercard Bezcenne Chwile. Należy to zrobić najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym założyliśmy kartę. Przykłądowo kto dostanie kartę w lutym ma czas do końca marca na rejestrację w programie Mastercarda.


 

3) Aktywność na karcie

Potem jest już klasyka kart czyli płacenie nią i życie na koszt banku co sprawia największą frajdę. Wystarczy wydać kartą  dwukrotnie 1000 zł, po tysiąc na miesiąc przy czym dotyczy to drugiego i trzeciego miesiąca po tym w którym dostaliśmy kartę. Koniec. W zamian dostajemy Amazon Kindle 11 w kolorze czarnym i na tym możemy zakończyć przygodę z kartą Citi, lub kontynuować zabawę i zgarniać jeszcze więcej.

4) Dodatkowe bonusy za korzystanie z karty w 4 miesiącu

Dodatkowym bonusem jest możliwość dostępu do empikGO przez 6 miesięcy, chociaż to tylko jedna z możliwości jakie daje program Mastercarda wspomniany w punkcie 2 wyżej. To propozycja dla tych, którzy po wymaganiach w 2 i 3 miesiącu opisanych w punkcie 3 zdecydują się dalej używać karty.


W czwartym miesiącu wymagania będą już zdecydowanie mniejsze Wystarczy wydać zaledwie 100 zł przy 5 płatnościach kartą, by mieć zagwarantowane przyznanie 4000 punktów programie Bezcenne Chwile Mastarcarda. Czy wymienimy je na empikGo czy na cokolwiek innego z katalogu Mastarcarda zależy tylko i wyłącznie od nas.

5) Jeszcze więcej bonusów na koniec

To nie wszystko, karta jest darmowa przez pierwsze 12 miesięcy, więc po zgarnięciu wszystkich nagród można ją już zamknąć. W tym momencie jednak zostaniemy przekierowani do działu zatrzymaniowego, który zaoferuje nam dodatkową premię w wysokości 100 zł i co ciekawe jest to oferta cykliczna. Warto z tego skorzystać i działa to już od wielu lat. 

Tutaj zgarniesz ebook Kindle za kartę w Citi

Podsumowując całkiem przyjemna oferta, chociaż raczej niszowa, bo adresowana do tych osób, którzy nabrali już przekonania do ebooków. W zaciszu domowym w dalszym ciągu czytam książki papierowe, ale w lutym wybieram się na kolejną wyprawę w nieznane, ale obowiązkowo z ebookiem zamiast coraz grubszych papierowych tomiszczy.

Regulamin promocji Zaczytaj się z Kindle i kartą Citi

10 komentarzy:

 1. Spelnilem warunki promocji citi z glosnikiem, ale cos cisza od nich. Moge zamykac juz karte, czy trzeba czekac az wysla nagrode? Bo kasuja za karte 12zl miesiecznie, wiec nie wiem czy jest sens to placic. Robil ktos tak, ze usuwal przed wyslaniem nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może ten głośnik od Citi to głośnik tak cichy, że płynie z niego tylko CISZA.

   Usuń
 2. Wszystko mi się zgadza, oprócz aplikacji. Kart kredytowych się nie boje (miewałam), dojrzałam do tego, żeby na wyjazdy zrezygnować z jednej torby (pełnej książek), ale nie kupię urządzenia zdolnego pobrać aplikację wyłącznie dla tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aplikacje pobieramy na komórkę i wystarczy tam aktywować kartę i od razu te apke odinstalować.
   To jak ze spełnieniem warunku jednej płatności karta w Santander, gdzie kartę miałem bodaj 5 minut i po jednej zapłacie od razu ja wywaliłem do kosza, ale bank zaznaczył w bankowości, ze warunek spełniłem i premie wypłacił.

   Usuń
  2. Polcan - istnieją jeszcze komórki, które są wyłącznie telefonami:).

   Usuń
  3. No tak, w takim przypadku pozostaje tylko emulator, którego używałem jak miałem wyłącznie telefon, ale to opcja raczej dla zdesperowanych.

   Usuń
 3. Co do poznańskiego banku, to żeby niw było za łatwo to sa 2 - polski bank spoldzielczy w poznaniu (dawny Ciechanow) i poznański bank. Ten drugi ma płatne konto, przy braku wpływów. Tak więc uważajcie. :) na szczęście ten Ciechanowski żadnych opłat nie wprowadził, ale i tka myślę czy go nie zamknąć.

  BTW. Czy neobank po połączeniu zamykał konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadnego pisma od neo o zamknięciu konta nie dostałam. Jakiś czas temu zachęcali, żeby wyrazić zgodę na przeniesienie do Nowego, ale wszyscy tu chyba to olali?

   Usuń
 4. ING ruszyło z nową promocją "Załóż konto i zyskaj", można zyskać do 500 zł jeżeli nie ma się u nich konta od 30.09.2022

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ktos juz otrzymal informacje o nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...