środa, 31 stycznia 2024

Projekt Walentynki czyli 490 zł za randkę z premią w Paribas

Chociaż do Walentynek pozostały jeszcze dwa tygodnie, to już dziś można zacząć planować randkę z premią, którą proponuje obecnie Paribas. Premia w promocji o nazwie Projekt Walentynki wynosi tym razem 490 zł


Kto może wziąć w tym udział? Tutaj nie ma takiej konsternacji jak we wczorajszym wpisie o ING i wiadomo z góry co i jak. Tak jak było, tak jest dalej - należy mieć 12 miesięcy przerwy od zgarnięcia poprzedniej premii by móc wrócić po nową.

Tutaj zgarniesz 490 zł za randkę z premią w Paribas

Jak się można domyślać, nowa oferta potrwa najdłużej do Walentynek i tak faktycznie jest. Powyższy link rejestracyjny w promocji będzie zatem aktywny tylko do 14 lutego 2024, chociaż możliwe, że skończy się wcześniej, bowiem bank przygotował mniej wniosków niż zwykle. Limit tym razem to nie 3000 sztuk, lecz o tysiąc mniej.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?


1) 90 zł za darmo na start

Paribas słynie z rozdawania kasy praktycznie za nic. Widać to tu już na starcie, gdzie wystarczy aktywować kartę i konto w terminie do 29 lutego. W zamian dostajemy tak naprawdę nawet dwie premie, co jest nowością.

Jedna z premii to 50 zł w postaci kodu do popularnego serwisu Allegro, które pojawiło się już przy okazji poprzedniej promocji. Dostaniemy go w postaci wiadomości sms z kodem do wykorzystania. Druga premia to po prostu przelew na 40 zł na konto. Obie premie dostaniemy w marcu.


 

2) 400 zł za aktywność na koncie w marcu i kwietniu

Później mamy już klasykę wymagań na premię z aktualizacją do realiów. W sumie warunki są 3:

  • wpływ na 1100 zł
  • przelew na 500 żł
  • wydać kartą 500 zł przy minimum 3 transakcjach

Te 3 warunki mamy spełnić zarówno w marcu jak i kwietniu. Przelać kasę do i z banku zrobimy jednego dnia, pozostawiając sobie kasę na zakupy. Te zaś w końcu zaktualizowano, zamiast typowych 300 zł wymaganych do wypłaty mamy teraz 500 zł do wydania, co w dobie wyższych cen nie jest trudne do wydania w przeciągu jednego miesiąca. Sam wydaję tyle od wielu lat na karcie Tmobile.


Koniec warunków. Premię dostaniemy oczywiście osobno za każdy miesiąc odpowiednio w kwietniu i maju. Podzielono je też po równo po 200 zł, warunki są w obu miesiącach identyczne, więc trudno się spodziewać by było inaczej.

Tutaj zgarniesz 490 zł za randkę z premią w Paribas

Po zgarnięciu premii zamykamy niepotrzebne już konto. Paribas jakoś nie dba o dobre oferty lokat czy kont i jak widać dawne randki z lokatą teraz zastąpiły ranki z kontem. Dobre i to, wszak blisko 500 zł przyda się każdemu, a warunki są do zaakceptowania.

Regulamin walentynkowej promocji Randka z premią na 490 zł

2 komentarze:

  1. Coraz mniej atrakcyjne te promocje, bo do wydania pozostaje 1000zl, wiec jak ktos uwiklany jest w inne "dlugookresowe" promocje, gdzie tez trzeba robic obroty karta, to nie jest tak lekko. Ja tam zawsze czekam na proste promocje z "machaniem" karta ilosciowo, aktualnie jestem w takiej za 550zl, gdzie wystarcza 4 trans. na miesiac.

    OdpowiedzUsuń
  2. czy za wplywy uznaje sie przelew z mojego konta w innym banku.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...