poniedziałek, 23 czerwca 2014

Powrót promocji 1000 zł w Credit Agricole z obowiązkowym certyfikatem


Na początku kwietnia opisywałem bardzo dobrą ofertę Credit Agricole 1000 zł premii w programie Jesteśmy gotowi. To z pewnością jedna z ciekawszych ofert bankowych, która teoretycznie dobiegła końca w maju.

A jednak banki lubią wznawiać swojej oferty w nowej odświeżonej edycji. I tak też jest w tym przypadku.  Na stronie banku trudno jakoś znaleźć na ten temat jakąkolwiek informację, być może dlatego, że promocja obowiązuje tylko w placówkach banku.

Nowa promocja potrwa do 15 lipca. Kto może to zrobić? Tak jak poprzednio ci którzy nie byli posiadaczami konta przez zaledwie 90 dni przed datą rozpoczęcia promocji a ta przypada na 12 czerwca.


To bardzo łagodny warunek i szkoda, że inne banki stawiają w tym przypadku bardzo ostre warunki. Dla przypomnienia Citi Handlowy podaje dość odległą już datę 1 stycznia 2012, a ING początek 2013. 


Ten certyfikat jest wymagany do otwarcia konta


Wróćmy jednak do omówienia promocji. W zasadzie warunki są identyczne jak opisane w artykule tutaj. Jak widzimy na powyższym obrazku zgarnąć można 100 zł (pierwszy wpływ) + 300 zł (płatność za media) + 600 zł (CA Saver). Zainteresowanych szczegółami odsyłam zatem do pierwszej wersji oferty, tutaj skupimy się na detalach.

Osoby które wciąż wahają się gdzie przenieść wynagrodzenie od pracodawcy z byłego BGŻ mają tutaj dobrą alternatywę. Według paragrafu 4 regulaminu uczestnik promocji musi wypełnić zlecenie przekazywania środków, przy czym uwaga minimalna kwota wypłaty musi wynosić 1500 zł.

Warto tutaj też zaznaczyć, że brak wpływu wynagrodzenia przez 2 miesiące w okresie trwania promocji, a ta trwa przez 18 miesięcy, skutkuje utratą prawa do premii. Warto o tym pamiętać, nie wiadomo bowiem jaka promocja za przelewanie wynagrodzenia będzie u konkurencji.

Istotną nowością jest fakt, że udział w promocji wymaga przedstawienia Certyfikatu uprawniającego do wzięcia udziału w promocji. Z informacji jakie przekazał pws, certyfikat niczym innym jak ulotką, którą można dostać w placówkach banku.

Na koniec rzecz jasna regulamin oraz szczegółowy opis warunków do spełnienia by otrzymać 1000 zł.

4 komentarze:

 1. Widzę, że już dziś napisałeś o tym artykuł i wykorzystałeś mój skan ulotki, to fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy wczorajszy mecz był tak nudny, że zamiast męczyć się z oglądaniem wolałem napisać ten artykuł:)

   Usuń
 2. Inny temat, odnośnie ostatniej afery podsłuchowej w kraju i udział w nim prezesa NBP czy może to skutkować bezpieczeństwem naszych pieniędzy w bankach w Polsce?
  Mówię poważnie, wszystko w tym kraju może się zdarzyć, wiem jest gwarancja BFG ale...

  OdpowiedzUsuń
 3. To na co się umówili na tych taśmach zostało spełnione w 100%. Miał wylecieć Rostowski i wyleciał, miały być zmiany w ustawie o NBP i zrobili a NBP miało dodrukować pieniędzy i też to zrobiło (wypuścili nowe banknoty). Normalnie powinni z obrotu usunąć stare banknoty sukcesywnie wymieniając stare i nowe. A oni tylko wypuścili nowe i zapowiedzieli, że starych nie wycofają. Czyli też zostało spełnione to na co się umówili.

  Nic dziwnego, że Belka został uznany przez amerykańską gazetę najgorszym prezesem banku centralnego.

  Tylko co z tego, że złamana została konstytucja naszego kraju skoro nic mu nie można zrobić.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...