środa, 17 września 2014

100 zł dla poleconego i 50 dla polecającego w 7 edycji programu Mam InteligoOd września zaczął się siódmy już program poleceń w Inteligo, który potrwa znów przez kwartał, czyli aż do 30 listopada. To bez wątpienia jeden z ciekawszych programów na rynku, w którym warto wziąć udział.

Poprzedni szósty program opisywałem jeszcze wiosną tego roku. Cieszył się bardzo dużą popularnością i nic dziwnego, skoro warunki jakie nowy klient banku musi spełnić są bardzo łatwe do wykonania.

Przypomnę zatem w skrócie, że polecony otrzyma 100 zł, zaś polecający zgarnie dwa razy mniej bo tylko 50 zł. Wypłata premii następuje dość szybko. Co zatem musi zrobić nowy klient inteligo?

Najpierw zacznijmy od rzeczy najważniejszej czyli definicji pojęcia Nowy Klient. Inteligo ma dość restrykcyjny program i liczą się osoby, które nie miały konta w Inteligo od 1 września 2011. Zatem kto miał konto do 31 sierpnia 2011 może brać znów udział w programie:)

Zasady się nie zmieniły od poprzedniego programu: nowy klient musi zrobić zakupy kartą za 200 zł, przy czym polecony musi się zmieścić w 30 dniach. Rzecz jasna chodzi o zaksięgowanie transakcji na rachunku. I to praktycznie wszystko co jest wymagane od nowych klientów.

Najaktywniejsi mogą liczyć na 1000 zł Źródło: inteligo

Żeby zdopingować polecających w dalszym ciągu trwa zabawa w wyścig poleceń, w której najaktywniejsi polecający mogą zgarnąć: 1000 zł (I miejsce), 600 zł (II miejsce) lub 300 zł (III miejsce). Szczegóły znajdziecie w opisie szóstej edycji, nic tu się bowiem nie zmieniło.

Jak widać tymi kolejnymi edycjami programu Inteligo chce zatrzymać przy sobie klientów, daje im bowiem zarobić na polecaniu. Patrząc na komentarze widać, że wielu z was bierze w tym udział, zaś co bardziej zdesperowani są nawet chętni by dzielić się zyskami z innymi:)

Dziś na PP3 wracam do tematu lokaty, której założenie gwarantuje dodatkowy bonus w postaci 50 zł. Założenie lokaty może nastąpić na wiele sposobów, spośród których wybrałem trzy najbardziej oczywiste. W trzecim sposobie można połączyć program inteligo z lokatą, tym bardziej, że osoba zakładająca lokatę i tak musi posiadać konto, a nie każda go ma.

W efekcie nie tylko możemy zgarnąc więcej na polecaniu, ale dodatkowo mieć lokatę na 5%. Zaś nowy klient może zgarnąć za jednym zamachem ponad 100 zł a zarazem przekonać się do promocji bankowych. W dalszym ciągu wielu ludzi ma opory przed zakładaniem drugiego konta.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w tej zabawie zapraszam do kontaktu na adres marszr1@gmail.com, gdzie nowym klientom Inteligo przekażę kod promocyjny wymagany przy składaniu wniosku.

Na koniec regulamin dla zainteresowanych lub nieco bardziej przyjazny tutaj.

Ciąg dalszy: Lokata z gwarantowaną premią 50 zł czyli 3 sposoby na podkręcanie zysku

26 komentarzy:

 1. Fajna sprawa jak ma się wielu znajomych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy są jakieś opłaty za prowadzenie konta Inteligo / posiadanie karty do tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praktycznie nie. Wykonując zakupy za 100 zł jesteśmy zwalniani z opłaty za kartę. Skoro płacimy obowiązkowe 200 zł, z automatu nie płacimy nic za kartę, a po otrzymaniu premii możemy ją natychmiastowo zastrzec.
   Jak to zrobić pisałem niedawno w artykule jak zamknąć konto w Inteligo.

   Usuń
 3. Pieniądze to nie wszystko, nie daj się omamić! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szansa zarobienia dla tych co maja łeb na karku

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja po twoim wpisie zamknąłem Inteligo. Widzę teraz, że piszesz a robisz co innego :)

  PS. ten kod to nie przypadkiem pesel albo nr telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też zamknąłem inteligo. Ale każdy ma miesięczny okres wypowiedzenia więc masz prawo cofnąć twoje wypowiedzenie, zatrzymać konto i polecać je.
   W finansach trzeba trzymać rękę na pulsie, zamykałem konto pod koniec sierpnia, od września ruszyła nowa edycja, więc okazało się, że konta nie warto zamykać.

   Tak kodem jest numer telefonu, pesel był w WBK.

   Usuń
 6. Warto przy takich opisach od razu podjąć temat jak zamknąć konto. Chyba większość zakłada, bierze kasę i żegna się z bankiem. Pytane czy ów bank utrudnia czy ułatwia zamknięcie konta. Dla wielu może to być kluczowa decyzja czy w to wejść. Osobiście nie wiem czy chce mi się w coś takiego bawić w sytuacji gdy potem mnóstwo ceregieli żeby się od tego odciąć. Lokata 5% pewnie do jakiejś sumy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Temat podejmowałem w ubiegłym tygodniu, więc wydawało mi się, że nie muszę go przypominać skoro jest tak świeży. Jeśli jednak go nie czytałeś to niżej podaję link
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2014/09/jak-zamknac-konto-w-inteligo-usunac.html

   Z drugiej strony zawsze możesz użyć wyszukiwarki blogowej widocznej w lewym górnym rogu.
   Lokata 5% do 10.000 zł na jedną.

   Usuń
 7. Dziękuję za ten post, wysłałam Ci maila z prośbą o kod :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z trzeciej strony ctrl C, crtl V :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam pare pytań odnośnie programu poleceń. Jako kod podaję tylko nr telefonu,? Wiadomo jakie dane osobowe widzi osoba polecana -nazwisko, adres? Co widzi osoba polecająca? Da się sprawdzić za jaką osobę poleconą dostaliśmy bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak podajesz tylko numer telefonu.
   Na razie w Mam Inteligo widać tylko wyniki poprzedniej edycji. Ranking przedstawia które osoby były jak aktywne. Nowy ranking uwzględniający obecną siódmą edycję, ma być pokazany dopiero od 1 października.
   Z tego co widzę, polecający może zobaczyć tylko ilość osób poleconych bez ich danych osobowych.

   Usuń
  2. ok. dzięki za odpowiedź :)

   Usuń
 10. Jak otworze konto i polece osobe ktora tez otworzy to czy jeden i drugi musi zrobic obrot karta 200 czy tylko ten drugi. Czy pierwszy musi wziac karte?

  OdpowiedzUsuń
 11. Polcan jakbys mnie polecil to dostane 100 i osoba ktorą ja polece tez dostanie 100? Jak to.zrobic abys mnie polecil?

  OdpowiedzUsuń
 12. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że wyciek i przechwycenie danych nowego klienta jest pewne. Umowę i kartę przywozi kurier. Także życzę wszystkiego najlepszego z załatwianiem sprawy przez kuriera, który papiery wszystkie przegląda. Wyciek danych pewny na 100%. Ciekawe komu oni dalej to sprzedają.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy w jednej edycji promocji polecony może być później polecającym?

  OdpowiedzUsuń
 14. Żadnych kurierów! Lepiej osobiście lub całkowicie zdalnie jak w Paribasa jak już to przesyłka nienaruszona do rąk własnych i odesłać samemu. Dlaczego postronna osoba kurier dostarcza umowę już rozpakowaną i paiery zwrotne bierze luzem. Co na to GIODO?

  OdpowiedzUsuń
 15. A kurier tylko zbiera wasze dane. Będzie miał ich więcej to sprzeda hurtem. A wszystko dla 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jedyna prawidłowa opcja dostawy przez kuriera powinna wyglądać tak. Dostawa całości w zaplombowanym nienaruszonym opakowaniu. Pokazanie TYLKO naocznie.dowodu. Podpisanie osobnego druku ( bez szczegolowych danych klienta) ktory bylby jednoznacznym podpisaniem umowy. Oddanie go kurierowi ktory go od razu pakuje w bezpieczna nieotwieralną ponownie koperte. Zadnego otwierana czytania i przegladanie potwierdzenia przez firme kurierska. Przedawajcie dalej swoje dane za 100 nie tylko bankowi ale co najgorsze wszystkim z firmy kurierskiej.

  OdpowiedzUsuń
 17. Też mi się wydaje, że pośrednictwo kuriera powinno być z tej operacji całkowicie wykluczone.

  OdpowiedzUsuń
 18. Założyłbym takie konto ale całkowicie zdalnie a Inteligo niech nie tłumaczy, że przez kuriera jest bezpieczniej. Ciekawe dla kogo.

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy po dokonaniu płatności kartą w wysokości 200 zł można już zastrzec kartę, czy też należy czekać do otrzmania bonusu 100 zł ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...