wtorek, 23 września 2014

60 zł na nowych promocjach kuponów na zakupy aplikacją mobilną Allegro


Niedawno w artykule Kolejna promocja aplikacji mobilnej pisałem o możliwości otrzymania kodów rabatowych na Allegro. 20 zł piechotą nie chodzi, a jeśli ktoś robi zakupy na Allegro, nie ma chyba problemu by zainstalować sobie odpowiednią aplikację.

O tym jak to wszystko działa opisałem już na PP3 w ubiegłym miesiącu. Okazuje się, że to nie jednorazowa promocja a stały punkt programu. Co więcej atrakcyjnych ofert przybywa i są obecnie dwie.

To jedna z cudowniejszych promocji na Allegro:)
Napisał w mailu jeden z czytelników. Trudno o lepszą zachętę by zgłębić temat i przekazać Wam info o tym jak zgarnąć dodatkowe bonusy na Allegro.

Hej. Pisałeś na swoim blogu o kuponach 20zł za płatności mobilne w allegro. Było już w sumie chyba 5 edycji, ale niewiele osób wie, ze można dostać extra kod za ... włączenie powiadomień :) 

Źródło: allegro.pl

Kupony są przyznawane dla osób, które są użytkownikami Allegro i mają aplikację mobilną. Wystarczy zalogować się do sekcji Moje Allegro, wybrać zakładkę Moje Kupony i nacisnąć na Odbierz kupon. Zostanie on wygenerowany w ciągu 48 godzin. Tyle podaje regulamin. W praktyce jednak trwa to ekspresowo. Po kliknięciu na pomarańczowy przycisk, już po 3 sekundach pojawia nam się na koncie nowy kod na 20 zł.

Co ciekawe kupony są przyznawane w 3 turach. Niestety pierwsza tura już minęła, ale trwa jeszcze druga, więc dwie są jeszcze do wykorzystania:
II tura: do 25 września godz 23:59
III tura: od 26 września godz 0:01 do 30 września 23:59

Kupon może być wykorzystany jednorazowo, należy jednak dokonać zakupu za minimum 50 zł. Przy czym można go zrealizować płacąc w ramach usługi PayU poprzez wybranie opcji Zapłać mniej/kupony. Kupon taki obniża zakupy o 20 zł, skoro są jeszcze dwie tury można w ten sposób zaoszczędzić 40 zł.

Za powyższą informację dziękuję Pawłowi, zaś regulamin dla zainteresowanych do szybkiego wglądu tutaj.

28 komentarzy:

 1. Witam. Cieszę się, że promocja z kuponami wydała Ci się na tyle interesująca, że skorzystałeś z mojego newsa :)
  Co do kuponów to jak ktoś był uważnym obserwatorem to mógł zarobić już 7x20zł a na dniach kolejne 20zł praktycznie bez wysiłku. Uwaga: wg. regulaminu sami powinnismy opłacić podatek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli mam wysyłać / prosić się o jakieś PIT-y, robić przelewy do Urzędu Skarbowego, to jest to totalny bezsens i starta czasu, żeby taką gimnastykę formularzowo-księgową uprawiać dla 20-60 zł. Być może jakiś niezapłacony VAT się jeszcze przyczepi i będzie już całkiem niewesoło.
  Czy ktoś kompetentny może wyjaśnić o co z tym podatkiem chodzi i jak to miałoby w praktyce wyglądać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jak się rozliczasz i z czego masz dochody. Taki rentier lub uczeń ewentualnie bezrobotny sobie wpisze na koniec roku bo nie przekroczy 3100zł. Jeśli masz jakiś dochód to normalnie przelew zaliczka w ciągu miesiąca.

   Usuń
  2. Hmm, rentier to z definicji takie 3000 ma w miesiąc jak nie więcej...

   Usuń
  3. Ale jeśli z odsetek to w picie tego nie wpisujesz, do dochodu 3100 też raczej się nie wlicza. Wszystko liniowo 19% odprowadza bank.

   Usuń
  4. polcan rentier to stan umysłu a nie kieszeni. Możesz za 20tys kupić jakaś kawalerkę na zadupiu w Egipcie ewentualnie za 50-60tys w jakimś polskim biednym mieście, i żyć nawet z 500-600zł odsetek bez rozrywek i szału jak prosty zwykły rencista. Już nie mówiąc o tym, że te 3tys to wziąłeś z kosmosu, bo ludzie często pracują cały miesiąc za 1300. Lecz według up rentier to osoba która przekracza połowę minimalnego wynagrodzenia brutto z lokat lub kont. Inną sprawą jest, że człowiek lubi coś robić i wielu dalej pracuje dla lepszego standardu życia.

   Usuń
  5. Firma nie do końca musi sie rozliczać ani prowadzić tej ewidencji za premie do 760 zl gdyż nie jest firmą Polską. Zobacz na regulamin- siedziba firmy jest w Holandii więc obowiązują ją holenderskie przepisy podatkowe.

   Usuń
  6. @Polcan dochody opodatkowane z sposób zryczałtowany (np. odsetki z lokat bankowych) nie wlicza się do dochodu limitowanego (of zysku z lokaty nie wykazuje w zeznaniu podatkowym, uzyskany przychód nie powiększa podstawy opodatkowania, nie liczy się więc do dochodu). Jeśli rentier zarobi na lokacie np. 48,6tys zł to według mnie nadal może osiągnąć 3088zł dochodów limitowanych i wykazać tylko to ostatnie w pit i nie zapłacić ani grosza podatku (bo podatek od 60tys odsetek już 19% pobrał i odprowadził bank) ani nie potrzeba żadnych zaliczek.

   Usuń
 3. Dla takich promocji warto subskrybować ten serwis: okazyjny.net

  OdpowiedzUsuń
 4. A u mnie w aplikacji mobilnej nie ma zakładki odbierz kupon. Może dlatego, że w tamtym tygodniu pobrałem tą aplikację i zapłaciłem mniej o 20zl. za zakupy. Czy ten rabat jest tylko raz po pobraniu tej aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja również korzystałem już 3 krotnie z zakupow przez aplikacje i mnie kod się pojawil. pozdrawiam

   Usuń
 5. bardzo dobra promocja :)
  na chwilę obecna z każdych zainwestowanych 50 PLN wyciągam na czysto 16 PLN :)
  pracując na kilku kontach ... można trochę ugrać :)

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
 6. polcan --> Twój blog jest bezcenny! właśnie dowiedziałem się że jestem rentierem ;)

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem ile chłopcy macie odsetek z lokat ale mając np 250k zł na 4% wynosi 675zł i wg. definicji jest to rentier? I za taką kwotę jest możliwe przeżycie w miesiącu? Dla mnie rentier to jest osoba która utrzymująca się z dochodów płynących z posiadanych papierów wartościowych lub zysków bankowych przy zachowaniu że jego wydatki miesięcznie są mniejsze niż przychody z pap. wart. i zysków bankowych. Moje wydatki z małżonką bez dziecka miesięczne okresie grzewczym za mieszkanie (66m2) i wydatki osobiste to około 2,5k. Czyli teoretycznie mając 1 milion, zysk z tego wynosi 2700zł (4%) moglibyśmy nie pracować ;p.
   Ps: Osoby zainteresowane promocyjną lokatą w Skok Wołomin na 5%, 5,5% informuje że jeszcze występuje, ja przynajmniej wczoraj jeszcze się załapałem na 5%.

   Usuń
  2. Oczywiście nie mam na myśli zysków z lokat, bo te dają zbyt mały procent, ale inne inwestycje jak obligacje gdzie mamy średnio 9-10%, social lending gdzie jest około 13-14% oraz inne jeszcze lepiej oprocentowane inwestycje dają lepiej zarobić.

   Oczywiście musisz się liczyć z tym, że jest tutaj ryzyko. Ale od kilku lat działa to bardzo dobrze, więc nie można narzekać.

   Usuń
  3. @zdezintegrowany rentier to osoba która umie się utrzymać ze swojego majątku/kapitału. Najprościej ujmując jeśli nie umiesz żyć za swoich powiedzmy 2000zł odsetek to daleko ci do rentiera. Tobie może być potrzebne parę mln ale nie każdemu.

   @Anonimowy23 września 2014 14:56 jest możliwe, 22-28m2 w moim mieście 200tys mieszkańców czynsz to 160-200zł, net to nawet tylko 25zł-40zł, kablówki dużo ludzi nie ogląda, telefonu używać nie musisz, ale powiedzmy 35zł, woda 25-50zł, prąd i gaz się płaci co 2 miesiące, więc co miesiąc to po 40-50zł maksymalnie. Spokojnie w opłatach się zmieścisz w 350zł miesięcznie. A drugie tyle na jedzenie można wydać gdy się umie gospodarować i gotować. Naprawdę trzeba być kaleką życiową by mając milion nie umieć się utrzymać jako rentier/zy. Nawet teraz spokojnie można wykręcić 5.9% a to już 4tys mc.

   Usuń
  4. @polcan ;) gdy włożysz 50-100% kapitału do SK Banku na 3 lata, tam ustawisz dla odsetek zlecenie stałe do banku pocztowego, a w banku pocztowym przynoszenie kasy przez listonosza z tytułem "renta odsetkowa" to będziesz rentierem. Jeśli kiwasz i skaczesz po bankach szukając każdego grosza to na razie budujesz tylko kapitał. A takie budowanie może się ciągnąć do końca dni. Ktoś bogaty mi kiedyś powiedział, że "pieniędzy zawsze będzie mało". Masz 10tys chcesz 100tys, masz już 100 to chcesz 200-250tys, masz 250tys chcesz 400tys, masz 400tys chcesz pół mln. Masz pół walczysz o milion. Masz milion chciałbyś milion ale dolarów... można się w tym zagubić bo wielu spokojnie by żyło za 1-2tys mc (bardzo dużo wydatków odpada gdy się nie pracuje jak ubrania do pracy, spore rachunki za telefon, wodę, jedzenie w drodze, dojazdy i utrzymanie samochodu, parkingi i wiele innych).

   Usuń
  5. Nie trzymam już pieniędzy w bankach. Odsetki jednak przychodzą do banku od firm co miesiąc tak jak sobie założyłem na początku.

   Problemy o których piszesz rozważałem w roku ubiegłym na PP2. Jest to problem, gdy rośnie ci kapitał. I jest z tym tak jak z giełdą musisz sobie ustawić stop, bowiem łatwo dojść do momentu w którym zaczynasz latać w kółko za swoim ogonem po coraz większym kole. Ja już ustawiłem sobie granicę, teraz trzeba tyko się jej trzymać.

   Usuń
  6. Ja też mam granicę i jest nią BFG. Więcej kasy mi nie potrzebne. Teraz walczę tylko o rentierstwo i w 10-15lat powinienem się uwinąć a daleko mi do 30tki.

   Usuń
  7. Bardzo fajna a przede wszystkim rozsądna granica.

   Usuń
 7. Faktycznie, za 2 tys./miesiąc można funkcjonować pod warunkiem, że masz mieszkanie i to swoje. Inaczej nie ma szans, niestety. Mowa o modelu 2+1. Milion to trochę mało, niestety. Ale 1,5 mln to już w miarę komfortowa kwota, bo wychodzi 5k/miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widzę jest fajny temat na artykuł.

   Usuń
  2. Tyle to potrzeba jak chcesz żyć w apartamencie z widokiem na morze/góry lub plac warszawy/krakowa/wrocławia a nie w normalnym innym mieście do 250tys ludzi. Gdy chcesz pierdzieć w oryginalny fotel Eamesa (Lounge) za 4,5tys $ a nie replikę za 3tys zł. Gdy potrzebujesz zegarka, garnituru i bmw... a nie wystarczy ci telefon, byle co na sobie i bilet/kasa na taxi. Są mieszkania do remontu nawet 2-2,5tys zł za metr po utargowaniu wystarczy w całej Polsce w otodom poszukać... wiele rodzin żyje z 1-2tys, i nikt w nich o 5tys nawet nie marzy. Prawdopodobnie wiele z twojego budżetu domowego można wywalić bo to zbędne duperele.

   Usuń
  3. Ja to widzę, że co poniektórzy szukają jakiegoś luksusu a nie wystarczyła by im sama wolność od pracy. Naprawdę poleżeć z żoną pół dnia, poświęcić sporo czasu dziecku (składanie lego, szkoła, gry, wspólne hobby) czy chociażby spacery w modelu 2+1 gdy nie trzeba było by się martwić już o opłaty, jedzenie, zwykłą rozrywkę? wszystko bez spoglądania na zegarek. Jeśli to za mało to se zbieraj jeden z drugim 1,5mln zł do 60tki aby wtedy chodzić po drogich restauracjach w garniturkach i "wymalowaną" 60letnią żoną. Ja tam nigdy do takich nie uczęszczałem, gdzieś mam wszystko do okola, cały ten materialny syf, przereklamowany i dorabiany na kredycie by tylko sąsiadom pokazać. Spokojnie wystarczy mi 1-2tys odsetek i będę wolny.

   Usuń
 8. tja, nie ma to jak stado głodnych osłów dyskutujące o furze siana ;)


  OdpowiedzUsuń
 9. Ważne aby skorzystać z kolejnej tury nie trzeba wydawać pierwszego kuponu rabatowego z I tury. Mam dodane na swoim koncie już dwa kupony do wykorzystania kolejno do 7 i do 14 października.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ruszyła kolejna edycja z kodami Allegro :)

  Zasady akcji promocyjnej kupony w aplikacji mobilnej - 2014-10-03 - 2014-10-06
  https://kupony.allegro.pl/regulamin_03-06.10.14.pdf

  Mamy powtórkę akcji przydzielania kodów bardzo podobnej do edycji (1-5) z tym, że mamy pewne zmiany, najbardziej istotna to:

  7. W przypadku gdy użytkownik posiada więcej kont niż jedno w serwisie, akcja może dotyczyć wyłącznie jednego
  konta takiego użytkownika

  W odróżnieniu do edycji (6,7,8) najważniejszą różnica jest fakt, przydzielenia kodu:

  4. Kupony przyznawane są użytkownikom serwisu Allegro.pl, którzy w ramach aplikacji mobilnej allegro dokonali
  w ramach jednej transakcji zakupu za kwotę minimum 1 złotych.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...