poniedziałek, 12 stycznia 2015

100 zł gwaranowanej premii w Idea bank w promocji IDEA Wolności za zero z premią


Pojawiła się nowa oferta, w której za założenie konta w Idea bank dodawane jest 100 zł gwarantowanej premii. Organizatorem jest kolejny raz Agora, a więc oznacza to, że rejestracja będzie konieczna przez dedykowaną stronę.

Problem jednak w tym, że podobnie jak w przypadku poprzedniego artykułu z premią 600 zł cashback za ZUS, tak i najnowsza oferta Idea banku jest skierowana do firm. Akcja tym razem potrwa niecały miesiąc bo do 6 lutego 2015

Co ciekawe 100 zł to nie jedyny bonus. Dodatkowo klienci prowadzący jednoosobową działalność mają prawo do 25.000 zł linii kredytowej w rachunku bankowym przez 3 miesiące za darmo. Nie ma tu żadnych opłat wstępnych, ukrytych prowizji czy odsetek, więc zarobić można na wejściu więcej.


Kto zatem może brać udział? Zakres osób jest nieco ograniczony w stosunku do oferty mBanku. Promocja jest bowiem skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Przy czym osoba ta nie może mieć kredytu w Idea banku ani posiadać tu konta. 
Nowa fajna promocja, szkoda tylko, że dla firm.

A więc wniosek z tego prosty, że wykluczone tutaj są osoby grające w Ping Ponga, gdyż lokata ta wymaga posiadania konta w Idea banku. Kto spełnia te warunki może na dedykowanej stronie złożyć zostawić swój mail, a następnie aktywować konto z linku otrzymanego w mailu.

Należy przy tym pamiętać, by z jednego adresu e-mail aktywować tylko jedno konto. Do wyboru są trzy warianty konta:
 • rachunek z limitem
 • rachunek z kredytem
 • rachunek z kartą kredytową
Oprocentowanie zostanie obniżone do 0%, jeśli klient:
 • zawrze umowę z bankiem 
 • zapewni wpływy na konto zgodne z umową
 • będzie płacić z konta do ZUS oraz US
ostatni warunek można zastąpić płatność kartą na kwotę 500 zł.

Dodatkowe bonusy do gwarantowanej premii

O przyznaniu gwarantowane 100 zł organizator obiecuje poinformować do 16 marca. Informację o tym zostaną przesłane na adres mailowy tak jak to było w przypadku 50 zł bonusu do Lokaty z Idea bank, która od środy ma obniżyć oprocentowanie. Jest więc ostatni dzwonek na założenie lokaty z 5%.

Po tym terminie warto sprawdzać swój mail, gdyż tylko przez tydzień czyli do 23 marca będzie można uzupełniać swoje dane. Po kolejnym tygodniu czyli do 30 marca, obiecana stówa powinna znaleźć się już na koncie.

W poprzednim artykule zadałem pytanie czy oferty adresowane do firm mają być omawiane na FpG. Jak widać przybywa w ostatnim czasie ciekawych promocji dla osób przedsiębiorczych i są nieco bardziej hojne od promocji dla Kowalskiego. Być może zachęcą one do zakładania swojej firmy,, lub pozwolą na dokonywanie różnych kombinacji rodem z PP3:)

Link dla osób pragnących założyć konto firmowe z gwarantowaną premią 100 zł

Warto także zajrzeć do regulaminu po szczegóły, szkoda bowiem by stówka wam przepadła.

Na koniec jak zwykle zainteresowanym zostawiam regulamin promocji za zero z premią.

13 komentarzy:

 1. Prowadzenie działalności to okazja do wielu udogodnień. Pracując na etacie nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, bo ZUZ i tak opłaca Twój pracodawca. Pracując wyłącznie na działalności więcej możesz zarobić, bo otrzymujesz kwotę brutto i sam nią operujesz. Poza tym można załapać się np. na dofinansowanie zakup sprzętu (podczas zakładania działalności), zwrot VATu z zakupów (jeśli się jest VATowcem) oraz skorzystać z różnych kursów dla przedsiębiorców. Teraz widzę, ze także oferty banków są kierowane do osób z działalnością. Choć trochę zbyt pięknie to wygląda. Ciekawe czy posiadacz konta prywatnego będzie mógł założyć firmowe i z tej premii skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Idzie gorsze w Idea Bank? Coraz mniej lokat w bankowości, a promują 3% na żółto. Nawet wych wynalazków okolicznościowych już zabrakło.
  PS. wczoraj w bankowości pojawiła się jakaś nowa tabela oprocentowania ror. Ktoś kojarzy co się zmieniło?

  OdpowiedzUsuń
 3. Może komuś taka oferta lokaty się przyda:
  Raiffeisen Polbank
  oprocentowanie: 3,5% stałe
  okres lokaty: 3 miesiące
  min. kwota lokaty: 3 000 zł
  max. kwota lokaty: 300 000 zł

  http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/oszczednosci

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałem właśnie potwierdzenie informacji, że od jutra Idea bank zamierza obniżyć oprocentowanie lokaty na 5%...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam prośbę.
  Proponuję zrobić nowego bloga z ofertami dla firm.
  Albo przynajmniej pisać tu w tytułach postów wyraźnie: "Dla firm: ...".
  Jak ktoś nie ma firmy, to na nic mu te promocje.
  Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Witajcie!
  Ten Lions Bank to chyba jednak wyjątkowi krętacze. Od kilku dni chcę się dowiedzieć o warunkach zerwania lokaty Welcome, która odnowi się jako Bon Apetit. I każdy mówi coś innego. Polcan może Ty albo ktoś z czytelników bloga mi pomoże.
  Złożyłem wniosek o otwarcie lokaty Welcome-3-mce, 4%. Lokata po zakończeniu z automatu odnawia się na warunkach lokaty Bon Apetit. Czy lokatę Welcome po odnowieniu się jej jako Bon Apetit można zerwać w bankowości internetowej/telefonicznej czy trzeba udać się osobiście do Oddziału?/ dwa źródła z LB mają odmienne zdanie na ten temat. Jedna twierdzi, że można zerwać w bankowości internetowe/ telefonicznej a druga mówi, że trzeba udać się do Oddziału/.
  Ktoś coś wie na ten temat ?
  Machnąłbym ręką na ten LB ale przespałem ofertę Plus Banku a większego wyboru dla lokat w tym momencie nie ma.
  I tylko Wołomina żal....
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dotąd nie zakładałem lokat lions. Mam kilka po 4%, dziś założyłem kolejną taką, o czym jutro na PP3.

   Usuń
 7. Kolejny znak czasów, lokata Happy już oficjalnie na 4,5% w skali roku, a mój ulubiony Ping Pong zmalał do 3,75%... Pozdrawiam odbijających :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Smutne wieści o poranku: od dziś (tj. 14.01.2015 roku) IdeaBank obniża Ping-Pong'a do ... 3,75%.
  Sprawdzone na 2-ch kontach (moim i żony).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za 3,75% to mi się nie chce kompa odpalać:)No szkoda:(

   Usuń
 9. Do kogo kierowana jest promocja:
  "Uprzejmie informuję, że program Idea Wolności przeznaczony jest dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług Idea Bank."

  Posiadam lokatę Happy i to już mnie skreśla.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...