poniedziałek, 19 stycznia 2015

100 zł za założenie konta w ING dalej w ofercie


Na początku grudnia pisałem o kolejnej edycji promocji konta w ING, w której bank rozdawał za powrót 100 zł. Promocja miała potrwać do trzeciej rocznicy bloga FpG, czyli 15 stycznia. A jednak bank postanowił przedłużyć ją o kolejny miesiąc:)

A więc warto się tej ofercie przyjrzeć raz jeszcze i zobaczyć, czy coś się tutaj zmieniło. Tym razem zapisy pod tym linkiem można składać do 16 lutego 2015, zaś sama promocje potrwa tym razem do 14 sierpnia 2015.

Pytanie podstawowe, czy przesunięcie promocji o jeden miesiąc w jakikolwiek sposób zwiększyło liczbę osób, które mogą założyć konto? Niestety nie, w dalszym ciągu wyłączeni są z promocji osoby, które posiadały konto od 1 stycznia 2014 do 3 grudnia 2014.
Logika podpowiada, że bank powinien przesunąć wszystkie terminy o miesiąc w przód, a więc powinni się tutaj znaleźć także osoby, które posiadały konto od 1 lutego. Nic z tego, bank jest bezwzględny i z logiką nie jest za pan brat.

Cała reszta ulega przesunięciu o jeden miesiąc. I tak by zdobyć premię musimy:
 • do 16 lutego 2015 można złożyć wniosek dostępny tutaj o konto z lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort lub VIP dla klientów indywidualnych
 • do 15 marca 2015 trzeba zawrzeć umowę o wybrane konto oraz kartę do konta
 • do 17 lipca 2015 należy wydać 1000 zł kartą
Koniec kropka. Żadnych dodatkowych wymogów, typu używanie aplikacji, do czego od tego roku przymusza duet PKO-Inteligo, żadnych dziwolągów jakie wyczarowuje z melonika alior, który nie zasługuje już na to by był pisany z dużej litery.


Jedna z ciekawszych ofert stycznia

Warunki są zatem banalnie proste. Ale należy pamiętać, żeby rozsądnie kombinować z płatnością kartą. Nie warto wydawać 1000 zł od razu, gdyż musimy posiadać konto do 14 sierpnia, a więc spełniać wymogi konta, do których należą płatność kartą w miesiącu na 200 zł

To ważne, bowiem w przeciwnym wypadku bank pobierze sobie opłatę w wysokości 7 zł, a szkoda dać bankowi zarobić za takie niedopatrzenie. Lepiej zatem w ciągu pięciu kolejnych miesięcy płacić kartą po 200 zł unikając w ten sposób zbędnej opłaty.

Mamy zatem fajną ofertę, szkoda tylko, że posiadająca ograniczenie do osób, które praktycznie nie posiadały konta w poprzednim roku.

Link dla osób które chciałyby założyć konto w ING i zgarnąć łatwo 100 zł.

Na koniec tym razem zostawiam dwa regulaminy: pierwotną wersję, oraz nową z przedłużonym o miesiąc terminem zapisów.

Osoby które chciałyby założyć konto w Banu Śląskim powinny zajrzeć sobie także do nowej tabeli opłat i prowizji, która ma obowiązywać od 29 marca 2015.

1 komentarz:

 1. Od 29 marca kwota wzrasta do 300 zł!
  Ciekawe, co będzie w kolejnych miesiącach...

  dla kart Visa Zbliżeniowa i Debit MasterCard Zbliżeniowa – opłata pobierana, jeżeli brak transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 PLN (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat w okresie do 28.09.2015 r. na kwotę 200 PLN) dokonanych kartami wydanymi użytkownikowi do jednego rachunku i rozliczonych przez bank w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Kwota 11
  transakcji bezgotówkowych jest liczona łącznie dla dowolnej kombinacji kart Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Zbliżak Visa oraz Zbliżak MasterCard posiadanych przez danego użytkownika wydanych do jednego rachunku.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...