piątek, 26 lutego 2016

Aż 1000% cashback na koncie w PKO w nowej limitowanej akcji zgarnij premię


Ojojoj zaczyna się dziać. PKO do tej pory w zasadzie działało tylko na własną rękę nie włączając się do żadnej akcji specjalnej. Wszak w rankingu ilości kont to u nas od lat niedościgniony lider, a jednak w końcu skusił się na modny ostatnio trend.

I oto po raz pierwszy mamy PKO w akcji specjalnej, która rusza już dziś. W poniedziałek co prawda zaczęła się tutaj IV edycja programu poleceń Mam PKO, ale nowa oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna i to z kilku powodów.

W obu przypadkach nowy klient może zgarnąć 100 zł, tyle że w nowej akcji przeprowadzanej wspólnie z bankierem mamy rekordowy cashback jaki nigdy dotąd nie oferował żaden inny bank. Ale tylko dla ograniczonej liczby osób.

Wystarczy tylko jedna płatność na... 10 zł

Kto zatem może skorzystać z tej oferty? W przypadku programu poleceń każdorazowo jest wymagane 3 lata odsiadki zwanej także karencją. Tutaj odsiadka jest znacznie skrócona i w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie miały konta w PKO od 12 miesięcy.

Jak zwykle aby wziąć udział w opisywanej promocji, należy skorzystać z dedykowanego linku, na którym zostawiamy nasz mail:

Tutaj założysz konto za zero z łatwym 1000% cashback

Później mamy 30 dni na założenie konta w PKO. Gdy już założymy owo konto za zero, a w tej promocji tylko to konto wchodzi w grę, mamy kolejne 30 dni na zaledwie jedną czynność właściwą, którą PKO nagrodzi zapłatą 100 zł.

Nowy klient to taki co nie miał tu konta od 12 miesięcy:)
 

Co trzeba zrobić? Bardzo niewiele - wystarczy tylko jedna płatność aplikacją IKO na kwotę 10 zł i to wszystko. Trzeba jednak tutaj zaznaczyć, że nie mogą to być płatności internetowe, a jedynie w punktach usługowo-handlowych.

Nie trzeba wykonywać dodatkowo płatności kartą na kwotę 200 zł jak to ma zawsze miejsce w programie poleceń. Wydajemy tylko 10 zł i otrzymujemy w zamian 100 zł, czyli innymi słowy dostajemy rekordowy 1000% cashback.

Karty do konta nie trzeba wyrabiać by zgarnąć premię. Inna sprawa to fakt, że samo konto niby z nazwy za zero, jest płatne 6,90 zł za miesiąc, a jedynym sposobem na uniknięcie tej opłaty jest wykonanie płatności na kwotę 300 zł. Warto więc rozważyć, czy warto sobie tę kartę wyrobić czy też zgodzić się z tą opłatą. 

Co  prawda akcja ma potrwać jeszcze długo bo do 31 marca 2016, ale bardzo możliwe, że skończy się zdecydowanie szybciej, bowiem liczba osób przeznaczonych do promocji jest ograniczona. Tylko pierwsze 800 osób może skorzystać z tej promocji.

Tutaj założysz konto za zero z łatwym 1000% cashback

Nie przypuszczałem, że PKO weźmie udział w akcji specjalnej. Widocznie jednak program poleceń nie jest aż tak atrakcyjny jak bank sobie zakładał. Ciekaw jestem, czy tym razem pula skończy się przed wyznaczonym terminem, bo sama oferta wygląda bardzo atrakcyjnie.

Oczywiście do wyboru macie także program poleceń, który dla PKO jest bardziej kosztowny. Tutaj bowiem bank daje 150 zł do podziału: 100 zł dla tego co dostarczy kod polecenia oraz 50 zł dla polecającego, ale tutaj warunki są trudniejsze. Kto woli tę drogę, a chciałby otrzymać kod polecenia może napisać na marszr1@gmail.com

Regulamin promocji 100 zł premii za otwarcie konta za zero w PKO

28 komentarzy:

 1. Rozumiem że klienci IPKO są klientami PKO i karencja dotyczy ich tak samo ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Złożyłem właśnie wniosek, po minucie zadzwoniła konsultantka, żeby potwierdzić dane.
  Zadałem konsultantce pytanie czy żeby otrzymać 100 zł wystarczy jedna operacja na kwotę 10zł?
  Odpowiedzi konsultantki: Operacje muszą być conajmniej 2 na łączną kwote 10 zł.
  Konto otwierane jest kurierem w ciągu 5 dni roboczych ma się ze mną skontaktować kurier, przy podpisywaniu papierów kurier poprosi o okazanie dowodu.
  Konto za zero bez karty jak rozumiem jest kontem płatnym 6.90 miesiąc.
  Jak uniknąć opłaty za konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poniedziałek będę musiał zweryfikować czy faktycznie są potrzebne 2 operacje, bowiem w regulaminie nie ma o tym mowy: punkt II.4.5. mówi tylko o płatności IKO na kwotę 10 zł.

   Natomiast co do opłaty na 6,90 zł - jedynym sposobem jej uniknięcia jest dokonanie płatności kartą na 300 zł.
   http://www.pkobp.pl/oplaty-i-prowizje/uslugi-dla-osob-fizycznych/czesc-i-rachunki-bankowe/dzial-i-rachunki-oszczednosciowo-rozliczeniowe-oraz-karty-debetowe-w-formie-tradycyjnej/

   Gdy wprowadzono tę opłatę, zmieniłem konto za zero na Aurum, które jest darmowe przy banalnym warunku.

   Usuń
  2. w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia zawarcia umowy o Produkt PKO BP dokonać, w punktach
   usługowo – handlowych, bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji wykonywanych przez
   internet), korzystając z aplikacji IKO powiązanej z Produktem PKO BP, o łącznej wartości co
   najmniej 10 złotych.

   Dokładnie jest mowa o dokonaniu bezgotówkowych operacji, a nie bezgotówkowej operacji, więc co najmniej 2 operacji muszą być dokonane ;)

   Usuń
  3. Czy co do Aurum chodzi Ci o przelew co miesiąc na 9 tys. ? To nie takie banalne - musisz mieć te spore środki co miesiąc pod ręką zamiast trzymać na kontach/lokatach.

   Usuń
  4. Po pierwsze wcale nie musisz mieć nawet tych 9 tys, bo liczy się suma wpływów w całym, długim miesiącu.
   A sprawę trzymania środków rozwiązał praktycznie wbk. To dziś bezapelacyjny lider dający 4% powyżej tej kwoty ze względu na możliwość posiadania kilku kont, a przelewów masz tutaj nieograniczenie wiele:)

   Usuń
  5. Mam w WBK konto 123.Jak mogę założyć kilka kont bo jestem zainteresowany trzymania środków tak jak Ty. Napisz lub podaj linka.Dzięki.

   Usuń
 3. Realna premia po odjęciu opłat za konto 65,5 zł

  (100 zł - 5 x 6,90 zł= 65,5 zł)

  lub płatność kartą po 300 zł przez 5 miesięcy i cała stówka nasza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premia ma być wypłacona w czerwcu więc opłata max będzie przez 4 miesiące: marzec, kwiecień, maj i czerwiec. Potem konto można zamknąć lub zmienić na Aurum.

   Usuń
 4. Genialne! Konto za zero, czyli za 6.90... PKO - i wszystko jasne! Dziękuję, nie skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polcan napisał:
  Wszak w rankingu ilości kont to u nas od lat niedościgniony lider
  -----
  Owszem ale klienci PKO to gatunek wymierający :) Średnia wieku klienteli to chyba 60 lat :). PKO zaczyna przecierać oczy i aby za kilka, kilkanaście lat nie obudzić się z ręką w nocniku zaczyna robić takie promocje. Chociaż ludzi też ma za idiotów, bo jak coś co jest za darmo może kosztować 6,90...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długi czas mijałem PKO z daleka, ale w końcu założyłem tu konto i początkowo po wprowadzeniu tej bezsensownej opłaty nosiłem się z zamiarem jego zamknięcia.

   Jednak PKO dało alternatywę całkowicie darmowego konta Aurum. Dodatkowo płaci 50 zł za polecenie. Szału nie ma, ale trochę grosza zawsze wpadnie. A jedno polecenie zwraca opłatę za karty za ponad 7 miesięcy więc nie ma co narzekać. Na pewno konto bardziej godne uwagi niż w Idea bank, gdzie nie tylko nie ma promocji, to kłopotów co niemiara.

   Usuń
 6. @Polcan trzeba dodać że konto Aurum jest za darmo jeśli łączny wpływ miesięczny to 9.000zł. W innym przypadku opłata 25zł. Może to csczegół ale ludzie czytaja i mogą czasami się rozczarować po otwarciu Aurum. Sławek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, ale w zamian mamy obsługę poza kolejką, co w przypadku PKO jest dużą wartością dodaną:)

   Usuń
 7. 9000 zł... albo 25 zł opłat... to ma być darmowe?
  Ktoś sobie chyba żarty robi..
  Polcan, o jakiej kolejce mówisz? Nie po to zakładam konto w necie, żeby korzystać z kolejek w oddziałach. jedyną kolejką przy takich kontach jest kolejka do wpłatomatu (bankomatu), a tu już nawet Twoje konto Aurum nie zadziała ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek jednego przelewu to praktycznie żaden warunek, a już na pewno o wiele lepszy niż dokonywanie płatności kartą na określoną kwotę.
   Konto w PKO założyłem w jednym celu, dla wpłat gotówki, gdyż innego oddziału ani bankomatu nie ma tu gdzie mieszkam. Jest tylko jeden bank w którym z reguły zawsze są długie kolejki.
   Posiadacze Aurum są jednak obsługiwani poza kolejnością, dzięki temu wszystko da się szybko załatwić. A przy okazji takie wpłaty też są uznawane jako wymagane zasilenie konta.
   Podsumowując: warunek prostszy niż w Millennium, gdzie obok przelewu trzeba dodatkowo dokonać jednej płatności kartą.

   Usuń
 8. Przy okazji dyskusji o kontach "darmowych" - znacie jakieś miejsce (blog, portal), gdzie informują o wprowadzeniu opłat za konta "bezpłatne"? Założyłem narazie darmowe "konto internetowe" w Aliorze, ale nie łudzę się, że długo takie zostanie. Dla pani zakładającej nie było też zaskoczeniem, że od razu zapytałem gdzie znajdę informację o wprowadzeniu opłat - podobno mam śledzić stronę i wiadomości w systemie transakcyjnym, ale może jest gdzieś wygodniejsze miejsce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaglądaj tutaj i na pokrewne blogi Polcana!

   Usuń
  2. w Polsce istnieją tylko 2 konta bezpłatne (konto, karta, bankomaty, przelewy) są to Bank Smart i VW bank. z tym że w VW banku wypłaty z wszystkich bankomatów sa darmowe powyżej 400zł. Wszystkie inne banki mają jakieś kruczki czy ograniczenia.

   Usuń
 9. Czy jako posiadacz konta Inteligo mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oba banki funkcjonują osobno, oba mają programy poleceń. Mając konto w jednym możesz brać udział w promocji drugiego i na odwrót.
   Dla pewności możesz zapytać, gdy zadzwoni konsultant, powinien to potwierdzić.

   Usuń
 10. W dniu dzisiejszym oczekuję na 100 zł premii od Agory w BZ WBK. Czy ktoś otrzymał już premię na KGP?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciągle nic w tym temacie!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak, Agora wypłaciła za KGP w BZWBK.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja dostałem ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Potwierdzam 100 zł na koncie Godnym Polecenia BZ WBK.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...