czwartek, 4 lutego 2016

Oferta specjalna darmowego limitu w koncie w Millennium oraz ekstra 30 dni za free


Millennium to jeden z najbardziej aktywnych banków oferujących liczne, świetne promocje. Od 1 lutego pojawiła się kolejna całkowicie darmowa usługa limitu w koncie, co oznacza, że można cyklicznie i za darmo korzystać z kasy banku.

Na tym polu Millennium wręcz deklasuje rywali, gdyż obecnie praktycznie nigdzie nie można zdobyć darmowego limitu w koncie. Wyjątkiem jest co prawda Eurobank, ale tutaj warunkiem darmowego przyznania jest przelewanie wynagrodzenia.

Z tego też powodu od wygaśnięcia premiowania przelewu od pracodawcy przez BGŻ właśnie tutaj przelewam wynagrodzenie. W Millennium do 30 czerwca 2016 można dostać taki limit za darmo!


Powrót świetnej promocji w Millennium

Niestety oferta jest adresowana do nowych klientów. Przy czym nowy to prawdopodobnie taki co nie miał tu konta na dzień 1 lutego 2016, bowiem to od tego dnia zaczęła się ta promocja. Kto zaś teraz założy konto w Millennium dzie mógł wnioskować o darmowy przez 3 miesiące od momentu założenia konta.

Tutaj założysz konto w Millennium z kontem na 2,70% oraz darmowym limitem

Co więcej standardowo limit w koncie można mieć przez 7 dni w miesiącu przez rok. Czyli innymi słowy mamy dostęp do darmowej gotówki przez 7*12 = 84 dni. Tyle zwykle do tej pory wykorzystywałem.

Tymczasem w nowej promocji przez 30 dni od momentu przyznania limitu nie płaci się żadnych odsetek. Trudno mi wręcz w to uwierzyć i chętnych radziłbym dopytać, ale taka informacja widnieje na stronie banku. 

Uwaga na nowy miesiąc  który nie pokrywa się z kalendarzowym!!!

Do 2000 zł dostaniemy z Millennium od ręki czyli  bez udowadniania ile zarabiamy. Warto jednak korzystać z takiej oferty na maksa i przedstawić swoje dochody. W moim przypadku nawet mając limit w innym banku oraz kartę kredytową dostawałem 20.000 zł. Bez posiadania karty dostałbym pewnie o wiele więcej.

Limit w koncie jest o tyle lepszy od karty kredytowej, że wypłata kasy z konta jest przez caly rok całkowicie darmowa. Cały limit można przelać i używać do woli przez pierwsze 30 dni, a potem 7 dni w miesiącu. Należy jednak pamiętać o terminowym zwrocie, w przeciwnym razie bank naliczy sobie odsetki za cały okres.

Przy terminowym zwrocie nawet nie zauważymy, że bank nalicza jakieś odsetki karne. W Eurobanku zawsze zobaczymy ile bank sobie liczy za wykorzystanie limitu, po czym dostajemy zwrot za korzystanie z darmowego limitu przez 10 dni. W Millennium takiego księgowania nie ma. 

Ile można zyskać na tej promocji? Standardowo bank pobiera minimum 59 zł lub aż prowizję w wysokości 1,99% przyznanej kwoty. Innymi słowy, gdy ktoś dostanie limit w wysokości 20.000 zł, musiałby poza promocją zapłacić za to aż... 398 zł! Teraz jest to za darmo:)

Poza limitem warto też skorzystać z konta na 2,70%
 
Dla przypomnienia, nowi klienci dostaną także możliwość skorzystania z konto oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 50.000 zł, co dziś i tak jest niezłą stawką. 

Tutaj założysz konto w Millennium z kontem na 2,70% oraz darmowym limitem

Ponadto przypomnę, że tutaj też mamy jedną z najbardziej atrakcyjnych lokat mobilnych. Na 3 miesiące możemy założyć lokatę ze stawką 3,50% co wyróżnia się wśród marnie obecnie oprocentowanych lokat. Omawiałem ją w osobnym artykule na temat rozszerzonej rzeczywistości.

Należy jednak pamiętać, że konto wymaga pewnych działań, ale w dalszym ciągu jest tutaj bardzo łatwo spełnić warunki. Wystarczy bowiem przelać sobie z innego banku 1000 zł oraz dokonać zaledwie jednej płatności kartą na dowolną kwotę.  

Przypominam też, że limit obowiązuje tylko przez rok. Po tym okresie warto go zamknąć, bowiem odnowienie nie będzie już na pewno darmowe i trzeba będzie zapłacić. Wniosek o zamknięcie składamy na 14 dni przed upływem roku. Ważne.

Słowem fajna oferta, szkoda, że tylko dla nowych... 

Regulamin nowej oferty specjalnej dla limitu w koncie osobistym

Ciąg dalszy: Kiedy limit staje się pętlą

5 komentarzy:

 1. w tekscie jest pewna nieprawidłowość, na początku jest napisane że limit darmowy jest do 30 czerwca 2016 a na samym kocu że "Przypominam też, że limit obowiązuje tylko przez rok. Po tym okresie warto go zamknąć, bowiem odnowienie nie będzie już na pewno darmowe i trzeba będzie zapłacić. Wniosek o zamknięcie składamy na 14 dni przed upływem roku. Ważne." Skąd ta rozbieżność ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma rozbieżności. Limit obowiązuje rok od momentu przyznania.
   A moment przyznania może być od lutego do czerwca.

   Usuń
  2. Umowa limitu jest na czas nieokreślony, aleee w każdą rocznicę pobiera się opłata za odnowienie

   Usuń
 2. Czy aby napewno tylko dla nowych ? parę dni temu dzwoniła do mnie (starego klienta) pani z Millenium i go proponowała chyba warunki były podobne ale głowy nie dam sobie uciąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do promocji 30 dni bez odsetek stary klient sie kwalifikuje, ale za darmo tego limitu nie uruchomi :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...