piątek, 12 lutego 2016

Druga edycja 120 zł bonus za konto na 4% w Paribas już jest


Ledwo w środę skończyła się promocja konta w Paribasie, a niemal od razu rusza druga edycja tej samej promocji. Innymi słowy, kto mimo mojej środowej przypominajki na PP3 przegapił okazję, ma szansę się zrehabilitować i zdobyć tak 120 zł premii jak 4% na koncie.

Nowa promocja nosi nazwę Konto z premią II, ale jednak nieco zmodyfikowanej formie. Dwójka sugeruje zresztą zmiany, a te od dłuższego czasu zmierzają w niepożądanym przez nas kierunku. Co tu się zmieniło?

Dla przypomnienia, na dedykowanej stronie zostawiamy swój mail i dokonujemy rejestracji. Następnie konto zakładamy z otrzymanego na mail linku. Dzięki temu będziemy mogli odebrać bonus w postaci 120 zł.

Pytanie podstawowe to jak zwykle kto może skorzystać z powyższego linku? Warunki są niestety dość rygorystyczne. Z promocji są wyłączone osoby, które miały konto w BGŻ oraz BNP Paribas. Kiedykolwiek. Tak rozumiem punkt 1.2 w paragrafie drugim.

Tutaj założysz konto na 4% w Paribas z 120 zł premią

Jeżeli się mylę to poprawcie mnie w komentarzach. Warunek to bowiem bardzo ostry, nie tylko dotyczy dożywocie, ale dodatkowo dotyczy dożywocia w dwóch bankach, a więc wykluczeni są posiadacze konta z premią 1%, które było żelaznym punktem każdego wisienkowicza w latach ubiegłych.


Co zatem mają zrobić Ci, którym jakimś cudem udało się nie mieć kont ani w Paribasie ani w BGŻ? Z

1. Pierwsze 60 zł
Aby zgarnąć połowę premii należy:
 • zarejestrować się i wysłać wniosek o konto z kartą do 26 lutego 2016
 • uzyskać dostęp do konta w terminie do 29 lutego 2016
 • dokonanie transakcji kartą na 500 zł w marcu w terminie do 31 marca 2016
A więc nie ma już potrzeby robienia przelewu, za to jest wymagana płatność kartą.
Uwaga:
Dostałem dość niecodzienną informację, na którą warto zwrócić uwagę:
Promocja będzie reklamowana do 25 lutego, natomiast rejestracja będzie dostępna do 26 lutego (ponieważ może się zdarzyć, że Klient kliknie w baner o 23:59 i zacznie wypełniać formularz, a skończy już 26.02.16, np. o 00:01. 
Innymi słowy 26 lutego praktycznie zniknie możliwość rozpoczęcia złożenia wniosku. Kasa za powyższe czynności wpłynie do 19 kwietnia 2016.


Nowe odrobinę zmodyfikowane zasady promocji edycji II


2. Drugie 60 zł
Drugą część premii można zgarnąć za:
 • zrobienie przelewu na minimum 1000 zł w kwietniu
 • dokonanie transakcji kartą na 500 zł w kwietniu w terminie do 30 kwietnia 2016
Druga premia zostanie przekazana do 31 maja 2016

Jak widać premia do zgarnięcia jest identyczna jak w pierwszej edycji, ale zmieniły się wymagania do jej otrzymania. Zwiększono bowiem wymagania co do płatności kartą. W dalszym ciągu jednak oferta się wyróżnia na rynku, mamy tu bowiem 12% cashback za płatność na 1000 zł.

Warto dodać, że samo konto iAktywator to dziś jedyne konto obok WBK, które obecnie oferuje 4%. Szczegółowo omawiałem je w artykule 4,00% na koncie Aktywator. Co ciekawe obecnie oba konta mimo super stawki dodają premie za założenie. WBK dodaje 100 zł, ale promocja Banku Zachodniego potrwa jeszcze tylko do wtorku, więc przypomniałem ją na PP3:)

Należy pamiętać, że ikontoAktywator daje 4% do 5000 tys zł. Przy czym w tym przypadku słowo do oznacza najwyższy wpływ z tytułu wynagrodzenia. Omawiałem to we wspomnianym wyżej artykule.

Podsumowując to już właściwie zasada, że kolejne edycje są obwarowane trudniejszymi warunkami. Istnieje jednak pewna granica, po przekroczeniu której oferta staje się mało ciekawa. Tutaj jeszcze nie jest źle, ale mam nadzieję, że Paribas zdaje sobie sprawę, że to nie jest dobra droga do kontynuowania.

Regulamin zaktualizowanej promocji konto na 4% plus premia II na 120 zł

3 komentarze:

 1. O BGŻ Optima. Otóż jako że widniejące oprocentowanie mojego konta wynosi 1,5% zamiast 2,7% skontaktowałam się z bankiem z zapytaniem dlaczego tak jest. 8.02 stan konta 0,00 i na razie też 0 - wolne środki za kilka dni. otrzymałam odpowiedź, którą tutaj wkleję bo może się przydać innym. Szczególnie ostatni fragment tekstu może być ważny dla niektórych.
  "Uprzejmie informujemy, iż w związku z problemami technicznymi, stawki oprocentowania dla Rachunku Głównego widoczne w systemie bankowości internetowej, mogą przybierać nieprawidłowe wartości. Błędna informacja dotyczy Klientów, którzy od dnia 9 lutego 2016r. do momentu przywrócenia publikacji prawidłowych wartości w systemie, nie będą posiadali na Rachunku Głównym Nowych Środków. Pragniemy jednocześnie zapewnić, iż odsetki są naliczane właściwie, zgodnie z Tabelą Oprocentowania z dn. 9 lutego 2016r.

  Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem publikacji prawidłowych wartości i przepraszamy za ewentualnie utrudnienia. Poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie o przywróceniu publikacji prawidłowych wartości oprocentowania.

  Aby zrekompensować zaistniałe niedogodności w przypadku publikacji wyższej stawki, niż stawka należna Klientowi zgodnie z aktualną Tabelą Oprocentowania zostanie naliczone oprocentowanie wg stawki korzystniejszej dla Klienta tj. wg stawki widocznej w systemie: 1,9% w skali roku (za okres, w którym stawka była wyświetlana w systemie).

  Zespół BGŻOptima"

  OdpowiedzUsuń
 2. to samo każdy dostał na pocztę i ma w skrzynce odbiorczej w panelu

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  czy ktoś otrzymał 50 zł premii za lokatę bezkarną w BGŻ optima miała być przelana do 15.02.2016r. pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...