piątek, 3 lutego 2017

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole


Kontynuujemy przegląd kont, na których da się w lutym zarobić. Poza stówką w PKO dwa razy tyle można zarobić w Credit Agricole, a to dwa razy więcej niż w poprzedniej tego typu promocji:)

Sam bank chwali się, że Polacy właśnie biją rekord w przenoszeniu kont bankowych i oczywiście wskazuje na siebie. Stąd też nazwa opisywanej dziś promocji to Polacy wybierają Credit Agricole - przenieś konto.

Kto może z tego skorzystać? Tutaj nie jest tak jednoznacznie jak w innych bankach, gdzie wystarczy spojrzeć na datę karencji i gotowe. Do niedawna karencja w CA była bardzo krótka i wynosiła tylko 3 miesiące, teraz jednak trwa ona 1 rok.

Z promocji mogą bowiem skorzystać osoby będące klientami CA, które zgodzą się zamienić posiadane konto indywidualne, wspólne lub pakiet depozytowy na jedno z poniższych:
 • 1 konto
 • konto PROSTOoszczędzające 
 • konto PROSTOoszczędzające Plus
 • konto PROSTOoszczędzające PREMIUM
Powyższe cztery konta biorą bowiem tylko udział w promocji.

Tutaj możesz przenieść konto do CA i zgarnąć za to nawet 200 zł

Warunki zgarnięcia 200 zł kryją się praktycznie w nazwie - trzeba przenieść tutaj kontoMało które banki nagradzają za przelewanie swojego wynagrodzenia do konkretnego banku, więc warto rozważyć, czy nie warto zgarnąć za to dodatkowej kasy:)

Oczywistym jest więc fakt, że trzeba najpierw wypełnić zlecenie przekazywania środków wraz ze wskazaniem instytucji, która będzie przekazywać wynagrodzenie. Mówiąc po ludzku, musimy poinformować bank kto jest naszym pracodawcą, by ten zmienił numer rachunku do przekazywania wynagrodzenia.

O dziwo nie jest wymagane stałe przelewanie wynagrodzenia. Credit Agricole wymaga jedynie by przekazywanie wynagrodzenia odbywało się przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe. Pierwszym miesiącem najpóźniej powinien być następny po otwarciu kont. Innymi słowa jak otworzymy w lutym, to najpóźniej w marcu powinien być pierwszy przelew od pracodawcy.

Problemem może być wysokość wynagrodzenia. Zlecenie przekazywanie środków powinno być na kwotę nie mniejszą niż 3000 zł, chociaż nie musi to być przelew jednorazowy. Regulamin zawiera hasło: co najmniej raz, a więc mogą to być na przykład pensja + nadgodziny które mogą przychodzić różnymi przelewami.

Do konta trzeba też wyrobić i posiadać kartę płatniczą. Regulamin jest dość łatwy w czytaniu, zawiera bowiem istotne pogrubienia. Jednym z nich jest info: bank nie przyzna premii jeśli klient w dniu wypłaty premii nie będzie posiadaczem karty.

A kiedy ta wypłata nastąpi? Według regulaminu ma to być na koniec kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. Więc jak zapewnimy wpływ w lutym, marcu i kwietniu, to już do końca mają zgarniemy premię. Oferta potrwa do 31 marca 2017

Tutaj możesz przenieść konto do CA i zgarnąć za to nawet 200 zł

Kto otrzymuje 3k wynagrodzenia, może więc bardzo łatwo bo praktycznie za darmo zgarnąć dodatkowe 200 zł. Warto potem zamknąć od razu konto i poczekać na nową taką promocję, bo pojawia się ona już od kilku lat.

Regulamin promocji Polacy wybierają Credit Agricole - przenieś konto

7 komentarzy:

 1. Należy wypełnić wniosek o przeniesieniu wynagrodzenia to fakt, ale pracodawca nie musi przelewać wynagrodzenia. Mają to być wpływy na min 3000 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc warunek jest banalny i każdy bez problemu może go spełnić:)

   Usuń
 2. A karta płatna ileś? I czy da się opłaty uniknąć (jakiś obrót kartą)?

  Przy zakładaniu jest coś takiego:
  0 zł za korzystanie z karty już od 1 zł transakcji miesięcznie.

  Czyli karta jest bezpłatna przy dokonaniu transakcji za 1 zł czy o co chodzi? Bo mało czytelne to trochę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam wybranie konta Premium, gdzie wszystko masz za friko. Jedyny warunek to przelew na 10k w miesiącu, ale w zamian nie trzeba się o nic martwić:) Tak zrobiłem gdy posiadałem tu konto, wystarczył przelew własny na zasadzie Ping Ponga

   Usuń
  2. A jest to jakaś opcja, jeśli to nie wynagrodzenie, to do zrobienia jak najbardziej.

   Usuń
  3. Bylem dziś w oddziale i pracownik twierdził, że to musi być średnie saldo 10k. Albo niedoinformowany, albo tak jest. Zaraz poszukam w regulaminach.

   Usuń
 3. Nie jest tak prosto jak się wydaje. Trzeba konto otworzyć w oddziale, aby skorzystać z promocji to raz. Pofatygowałem się dziś, a dwa, że przeniesienie musi być prawdziwym przeniesieniem - tj. poprzednie konto musi zostać zamknięte. Także trzeba mieć jakieś do odstrzału.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...