wtorek, 14 lutego 2017

300 zł na karcie podarunkowej Orlen za otwarcie BIZnest konta w Nest bank


Przedsiębiorcy mają ostatnio coraz większy wybór fajnych kont. Do akcji specjalnej zgarnij premię opisanej niedawno, w której w łatwy sposób można zgarnąć 250 zł dołącza nowa, w której do zdobycia jest jeszcze więcej.

Inny jest jednak oferent, bo zamiast mBanku do akcji wkracza Nest bank. Jak się łatwo domyślić z promocji są wyłączeni przedsiębiorcy, którzy posiadali już tutaj konto firmowe, nawet gdy Nest bank działał pod innymi nazwami.
Jest to więc promocja dla firm, które nigdy wcześniej nie miały konta w Nest banku czy Smart banku. A 300 zł nie jest trudno zgarnąć a przyda się z pewnością każdemu. Czasu do namysłu jest dość dużo, bowiem termin składania wniosków z dedykowanego linka upływa 8 maja 2017.

Tutaj założysz BIZnest Konto w promocji 300 zł na karcie Orlen

UWAGA:
Konto przelewem można otworzyć tylko z innego konta osobistego. Nie można wysyłać przelewu z konta biznesowego!

Nie od dziś jednak wiadomo, że tam gdzie chodzi o kasę to zwykle kto pierwszy ten lepszy.  Co trzeba więc zrobić by zdobyć trzy stówki? Akcja jest podzielona na dwie części.

1. 150 zł na start
Po przejściu typowych formalności wstępnych czyli wyrażeniu dwóch zgód oraz założeniu BIZnest konta mamy do spełnienia tylko trzy banalne warunki:
  • zalogować się do bankowości w ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta
  • z nowego konta dokonać płatności zaliczki podatku do US 
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł
Nie trzeba się spieszyć z tymi przelewami. Oba przelewy mogą być zrealizowane w miesiącu założenia konta lub nawet w kolejnym. Warunek więc to praktycznie żaden i każdy spełni go bez problemu.

Za jedno logowanie i dwa przelewy dostaniemy od banku kartę upominkową wraz z premią 150 zł w ciągu 14 dni roboczych w kolejnym miesiącu. Innymi słowy jak ktoś spełnił warunki jeszcze w lutym, to dostanie do 14 marca za to nagrodę.2. 150 zł za korzystanie z konta
Drugie 150 zł dostaniemy w trzech ratach po 50 zł w kolejnych trzech miesiącach. I wcale nie trzeba tu jakoś szczególnie szaleć kartą czy spełniać wymyślone dodatkowe warunki. Wystarczy jedynie przez kolejne trzy miesiące:
  • dokonać płatności zaliczki na podatek do US 
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł
  • nie wycofać zgód do czasu uzyskania premii
Trudno wymyślić banalniejsze warunki. Płatności do US i tak musimy dokonywać co miesiąc, przelew robimy z automatu a brak wycofania zgód jest oczywisty była już o tym bowiem mowa niejednokrotnie.

Ile musimy czekać na drugą premię? Także i w tym przypadku poczekamy 14 dni roboczych po każdym miesiącu w których zrobimy po dwa przelewy. Prosto łatwo i przyjemnie, łatwo bowiem to zapamiętać:) Karty będą ważne przez 2 lata.


Wszystko co ważne jest tutaj darmowe

Nest bank to bank który jak na razie nie robi w zasadzie problemów. Sam zresztą zakłada z góry, że klient po zgarnięciu premii cofnie zgody. Warto nadmienić, że wszystko jest tutaj darmowe co w przypadku kont firmowych jest niewątpliwie zaletą. 

Szkoda że nie ma takiej oferty dla osób indywidualnych. Co prawda pojawiają się też bonusy dla Kowalskiego, ale są one dużo niższe i znikają z rynku w kilka godzin. Czekamy więc na kolejną...

Regulamin promocji BIZnes konto - paliwo dla Twojego biznesu

1 komentarz:

  1. Nest Bank ... to jedno WIELKIE nieporozumienie. Tak zakładali mi w 3 podejściach konto osobiste ,ze w końcu zrezygnowałem z założenia tego konta , ... ale z Ich systemu nie zniknąłem !!!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...