środa, 12 lipca 2017

150 zł premii za jeden przelew z gwarancją darmowego konta przez 2 lata w mBanku


Nie można obecnie narzekać na wybór konta z premią wystarczy przejrzeć całą listę z nieprzegapki do wyboru. Przedsiębiorcy też mają w czym wybierać. Jedną z ostatnich akcji godnych uwagi jest nowa promocja w mBanku.

Tutaj wystarczy zaledwie jeden przelew do ZUS by otrzymać nawet 150 zł za tę banalną czynność. To o wiele więcej aniżeli nagradza przelewy omówiony wczoraj WBK, tyle tylko, że nagroda jest jednorazowa.

150 zł za przelew i gwarancja darmowego konta przez 2 lata

Kto może zgarnąć taką łatwą premię? Według regulaminu z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek aktywny rachunek bieżący dla danego numeru NIP do dnia 5 czerwca 2017.

Tutaj założysz konto dla firm oferujące 150 zł na start za jeden przelew

Link będzie aktywny do 31 lipca 2017. Mogą z niego skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z o.o., fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie.

Co trzeba zrobić by zgarnąć przyjemne 150 zł? 
To co najprostsze czyli zrobić przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł. Jak zwykle jest na to 30 dni czasu od momentu otwarcia konta z dedykowanego linku dla tej promocji. Trudno o łatwiejszy warunek:)To wszystko. W zamian dostajemy nie tylko premię pieniężną, ale także gwarancję darmowości konta przez 2 lata. Darmowe będzie nie tylko prowadzenie rachunku wraz z kartą, ale także przelewy krajowe i wypłaty gotówki, chociaż te ostatnie ograniczają się do bankomatów mBanku, WBK, Euronetu oraz Planet Cash.

Tutaj założysz konto dla firm oferujące 150 zł na start za jeden przelew

Premię bank wypłaci do 30 dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunek płatności. Czyli jak zapłaciliśmy do ZUS jeszcze w lipcu, to premia przyjdzie do końca wakacji.


Osoby prywatne mają inną też fajną promocję
Warto przypomnieć, że osoby prywatne też mają w mBanku fajną promocję. Jest to jednak nie tyle promocja ile akcja specjalna. Innymi słowy można zarobić więcej niż w promocji bankowej.
Oferta dla Kowalskiego z premią 800 zł w nowej akcji specjalnej mBanku

W tej akcji mBank daje 600 zł, zaś organizator dodaje od siebie 100 zł oraz dokłada drugie 100 zł do fly.pl co nie dziwi, skoro mamy sezon urlopy w pełni. Obie promocje kont potrwają do 31 lipca 2017 - szczegóły omówiłem w osobnym artykule tutaj.

Regulamin oferty 150 zł na start Biznes Konto Standard

2 komentarze:

  1. A jak długo trzeba posiadać konto?Czy w regulaminie jest info? Czy mozna go zamknąć po uzyskaniu bonusu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma wymogu, a przynajmniej niczego takiego nie znalazłem. Zgarniasz po prostu premię i zamykasz konto:)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...