wtorek, 25 lipca 2017

Przełamanie Aliora - 100 zł na zakupy za darmowe konto internetowe


Jak było do przewidzenia akcja specjalna z Nest bankiem skończyła się dużo przed czasem co już jest praktycznie normą. Tymczasem nieoczekiwanie z promocją konta wystartował bank, po którym mało kto się tego spodziewał.

Mowa o Alior bank, który już daaawno nie dawał żadnego bonusu za założenie konta. A tymczasem w środku lata ni stąd ni zowąd za założenie darmowego konta można dostać bon na 100 zł do Sodexo:)


Mało tego z promocji nie są wykluczeni posiadacze konta w T-mobile czyli klonu melonika. A przecież w tym banku konto ma większość wyjadaczy wisienek ze względu na łatwy w uzyskaniu 5% cashback.

Kto zatem może zgarnąć bon? O dziwo nie ma tutaj dożywocia jak było do niedawna. Teraz nowy klient tutaj to taki co od 1 stycznia 2017 (to nie błąd chodzi o rok bieżący:) nie miał tutaj konta.

Tutaj założysz konto internetowe w Aliorze by zgarnąć 100 zł do Sodexo

Powyższy link może być aktywny przez długi czas. Jednak pewne jest jedno: dla promocji będą się liczyły tylko wnioski złożone do 25 sierpnia 2017 włącznie. Chyba że melonik zmieni decyzję, trudno to jednak orzec, bowiem Alior nie jest tak hojny w promocjach jak inne banki.

Co trzeba zrobić by otrzymać bon? Alior nigdy nie był jakoś szczególnie przyjaznym bankiem, jeśli brać pod uwagę konkurencję. To raczej T-mobile był przyjaznym klonem, u melonika zaś dawno już zlikwidowałem konto.

Jak jest tym razem z wymaganiami? Po aliorowsku: wymagane jest wydanie niemałej kwoty bo 1000 zł, mamy jednak na to dwa miesiące więc w zasadzie nie jest tak źle. Wynika z tego, że musimy w jednym miesiącu wydać 500 zł.

Wymagania są zatem identyczne jak w przypadku T-mobile w wariancie z kontem Premium. Tam T-mobile co miesiąc za wydanie 500 zł zwraca co miesiąc 5% wydanej kwoty czyli 25 zł. Tutaj zwrot jest dwa razy wyższy i wynosi 10% :)

Tutaj założysz konto internetowe w Alior by zgarnąć 100 zł do Sodexo

Nagroda dotrze do tych co spełnią warunki do 30 listopada 2017. Bank przyśle ją pocztą na adres korespondencyjny pod warunkiem, że do tego czasu klient nie wypowie umowy o konto. Warto więc jak zwykle poczekać na odbiór bonu i dopiero potem zamknąć niepotrzebne już konto.

Regulamin promocji konto internetowe w Alior banku z bonem Sodexo na 100 zł

5 komentarzy:

 1. Czy pełnomocnicy do konta innej osoby w Alior Banku mogą brać udział w w/w promocji ?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w Regulaminie mamy:
   1. Uczestnikami Promocji mogą być osoby fizyczne, które:
   1) w dniach od 21 lipca 2017 r. do dnia 25 sierpnia 2017 r. (włącznie z tymi datami) złożą wniosek internetowy o Konto i Kartę, oraz
   2) na podstawie wniosku, o którym mowa w pkt 1, podpiszą Umowę o Konto i Kartę oraz
   3) od dnia 01.01.2017 do dnia złożenia wniosku, o którym mowa w pkt. 1, nie będą posiadaczami/ współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku, z wyłączeniem Karty Kibica, Karty Rejestracyjnej i Konta Technicznego.

   Z powyższego wynika, że pełnomocnik nie jest wyłączony z promocji:)

   Usuń
 2. Polcan przekręciłeś regulamin. Cytat z regulaminu Uczestnik wykona Kartą do Konta Transakcje
  bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 zł w
  ciągu kolejnych dwóch miesięcy
  kalendarzowych, minimalnie 500 złotych w
  miesiącu. Na wykonanie transakcji Uczestnik
  ma 3 miesiące kalendarzowe, licząc od
  miesiąca, w którym została podpisana Umowa
  o Konto i Kartę. Trzeba (nie można tylko trzeba) w miesiącu minimum 500zł wydać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytałem jeszcze raz moje słowa i zgadzają się z tym co napisałeś.
   Porównałem ofertę Aliora z klonem w wersji Premium i warunki są identyczne: trzeba (a nie można) wydać 500 zł w ciągu dwóch miesięcy i mamy dzięki temu 2x wyższy cashback.

   Usuń
 3. Jeśli już spełniłem warunki zakupów przez dwa miesiące po 500zł,czy mogę już zamknąć Kartę lub ją zastrzec przez internet aby nie pobierali opłat za kartę nie wydając 300zł na zakupy? i dostanę bon do Sadexo?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...