sobota, 1 lipca 2017

Nest bank wznawia lokaty na 2,50% oraz zwiększa pulę promocyjną i przedłuża bonus 325 zł


A to niespodzianka. Nest bank w poprzedniej akcji specjalnej z bonusem skończył zapisy po kilku dniach, na dłuuugo przed zapowiadanym terminem. Teraz jest na odwrót, wydłuża zapisy i zwiększa dostępną pulę:)Mało tego wznawia także całą pulę lokat ze stawką do 2,50% dla nowych środków. To powtórka akcji z pierwszej dekady czerwca, więc zainteresowani mogą zajrzeć do artykułu Do 2,50% na nowych lokatach w Nest bank.

Wczoraj zakończyło się wiele promocji jednocześnie. Z jednym wyjątkiem Nest bankiem, który wraz z nowym organizatorem pozwala dłużej na zgarnięcie podwójnej premii za założenie jednego z najlepszych, darmowych kont na rynku.

Do zgarnięcia jest niemało bo nawet 325 zł. Ta kwota została podzielona na dwie części: łatwiejszą i trudniejszą do spełnienia. Atrakcyjna akcja specjalna się powoli kończy, więc warto ją przypomnieć dla tych którzy ją przegapili.

Kto może skorzystać z tej promocji. Tutaj niestety należy postawić Nest bank duży minus - z promocji bowiem nie mogą brać udziału osoby, które miały już tutaj konto. Nie ma żadnej amnestii, żadnego terminu w jakim należało zamknąć konto. Miałeś ror u rudych  to po ptakach.

Fajna premia za dobre konto chociaż dość trudna do zdobycia

UWAGA - akualizacja:
Dostałem informację, że osoby które posiadały konto w FM bank, BiZ bank lub Smart bank czyli poprzednich brandach MOGĄ brać udział w niniejszej promocji. Odpowiednie poprawki zostały naniesione do regulaminu:)

Ciekaw jestem jak długo bank będzie tak zatwardziały. Wiele osób zakłada tu konto tylko po lokatę na 4%, która jest dostępna dla każdego nowego i w ten sposób traci szansę na zdobycie bonusu, bowiem lokata wymaga założenia konta.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z Nest bank po max 325 zł premii

Czasu nie jest zbyt dużo link bowiem czynny będzie tylko do 30 czerwca 9 lipca 2017. Można jednak pójść o zakład, że akcja skończy się wcześniej. Ostatnio zapisy skończyły się już po trzech dniach, chociaż przewidziano 1000 sztuk nagród. Tym razem jest jeszcze mniej bo zaledwie 800 1300 sztuk.

Co trzeba zrobić by 325 zł trafiło do naszej kieszeni?

Trochę niedopracowany harmonogram akcji - brak dat

1) 75 zł za płatności kartą
Pierwsza część bonusu to typowy, bankowy standard dla premii. Należy założyć konto w Nest bank i robić zakupy kartą do konta. Po wydaniu w zasadzie niewielkiej kwoty bo tylko 150 zł nabywamy prawo do zwrotu 50%, czyli 75 zł. Mamy na to 60 dni od momentu złożenia wniosku o Nest konto.


2) 250 zł za polecanie konta
Druga część bonusu jest nieco trudniejsza do zdobycia należy bowiem polecić konto innej osobie. Przypomina to nieco program poleceń Toyoty bank, można bowiem otrzymać 50 zł za jedną osobę. Maksymalna liczba poleceń to 5 osób, stąd owe 250 zł w podtytule.Podobnie jak w przypadku Toyoty polecanie polega na wygenerowaniu linku polecającego przekierowującego do strony promocyjnej. Nest bank nie ma jeszcze rozbudowanej bazy klientów jak inne banki, więc polecić konto i zgarnąć dodatkowy bonus będzie łatwiej niż gdzie indziej.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z Nest bank po max 325 zł premii


Dla przypomnienia, konto w Nest bank to jedno z nielicznych na rynku całkiem darmowych kont. Nie ma tutaj jak w innych bankach haczyków przy zerach oznaczających, że za zero będzie jeśli spełnimy taki a taki warunek. Tutaj zero to faktyczne zero:)


W Nest zero to faktycznie zero bez dodatkowych warunków

Regulamin promocji Nest konto z bonusem

7 komentarzy:

 1. Nest Bank udostępnia Lokatę na nowe środki 2,50% na 6 m-cy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widzę jest to kopia akcji z 9 czerwca, kiedy zaprezentował lokaty na 2,50% z kontem i 2,30% dla osób bez konta. Opisywałem to niżej:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2017/06/do-250-na-nowych-lokatach-w-nest-bank.html

   Usuń
 2. W stosunku dbnet w Deutsche Bank ... to II sort.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ważne, aby wnioski o konta zostały złożone dzisiaj do godziny 16:00. - dostałam takiego maila od ebrokera, prawda to przecież piszą ze przedłużyli do 9.07 ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witamy,
  zgadza się przedłużyliśmy akcję do 09.07.2017 z zastrzeżeniem szybszego zakończenia PROMOCJI.
  Promocja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem dlatego też specjalnie dla przyszłych klientów NEST BANK zwiększyliśmy ilość BONUSÓW I PREMII.
  Mają Państwo czas na złożenie wniosku do godziny 16:00, co zajmie dosłownie kilka minut. W kolejnych dniach podpiszą Państwo umowę, a na spełnienie warunków pozostają prawie 2 miesiące (do 31 sierpnia 2017 roku)
  WAŻNE - jeśli wniosek o konto zostanie złożony do dnia dzisiejszego do godziny 16:00 będą Państwo uczestnikami Promocji pomimo podpisania umowy np. w piątek 7 lipca
  W takich akcjach nie warto zwlekać do ostatnie dnia na złożenie wniosku i podpisanie umowy - informowaliśmy, że promocja jest limitowana od samego początku jej trwania.
  Pozdrawiamy
  ebrokerPartner

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o info kiedy mogę otrzymać pienądze za płatność kartą, którą wykonałem 2 dni temu. Dziękuję. IK

   Usuń
 5. jak mam polecic komus to kont gdzie wygeneroiwac ten link z wlasnej bankowoscxi internetowej ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...