poniedziałek, 31 lipca 2017

Voucher 400 zł do wybranego sklepu za kartę Citi zwolnioną na zawsze ze stałej opłaty rocznej na 216 zł


Citi Handlowy nieustannie eksperymentuje z promowaniem swoich kart kredytowych. Obecnie pojawiła się jednak dość nietypowa oferta w stosunku do tych jakie mieliśmy do tej pory.

Dotychczas mieliśmy zwykle możliwość zdobycia vouchera do jednego konkretnego sklepu. Raz był to Douglas, raz morele.net, innym razem allegro. Wszystkie te oferty są już nieaktywne chociaż została jeszcze oferta answear.com, która kończy się dziś, zaś omówiłem ją tutaj.

Teraz mamy nową promocję w której zamiast vouchera do jednego konkretnego sklepu mamy do wykorzystania voucher na 400 zł do wyboru u kilku partnerów. Poza Douglasem są nimi H&M, merlin.pl, Sphinx, Samsung, Play oraz W. Kruk. Opcjonalnie, jeśli ktoś lubi filmy, zamiast vouchera może wybrać 20 biletów do Multikina.


Ta oferta dotyczy innej karty i jest różna od dotychczasowych promocji

Tradycyjnie jak na każdej innej karcie kredytowej w Citi, z oferty może skorzystać osoba, która nie miała tutaj karty od 1 stycznia 2015. Kto spełnia ten warunek i woli większą możliwość wyboru, może w terminie do 8 października 2017 skorzystać z dedykowanego linku.

Jest to jednak nieco inna oferta od wszystkich dotychczasowych jakie opisywałem na blogu. Po pierwsze o dziwo nie dotyczy ona darmowej karty Citi Simplicity, lecz zupełnie innej o nazwie Citibank World MasterCard

Tym razem promocja dotyczy tej karty zwolnionej z opłat
Ta karta standardowo jest co prawda płatna i to wcale niemało bo 18 zł miesięcznie, ale bank w niniejszej promocji obiecuje, że karta ta będzie darmowa. Daje to teoretycznie zysk w postaci 216 zł w skali roku. Co ciekawe w ofercie internetowej opłata wynosi 0 zł przez... wszystkie lata użytkowania karty.

Bank uważa, że jest to lepsza karta, gdyż daje oszczędność 216 zł rocznie. Trudno to nazwać oszczędnością, skoro mamy do wyboru darmowe karty nie tylko w Citi ale i w innych bankach. Moim zdaniem jedyną przewagą tej karty nad Citi Simplicity jest fakt, że tutaj mamy możliwość zamiany płatności na punkty.

I właśnie zdobywanie punktów jest esencją tej karty. Zwykle punktomania to dość długofalowy okres i łatwo się zniechęcić do zdobycia końcowej nagrody. Tutaj jednak rozwiązano to dość prosto co widać na poniższym screenie.


Jak widzimy zdobycie vouchera na 400 zł do jednego z wymienionych na początku artykułu partnerów czy 20 biletów do Multikina jest stosunkowo łatwe. Trzeba co prawda nazbierać aż 16.000 punktów, ale bank przyzna:
  • 1.000 punktów bonusowych za zalogowanie do bankowości + pierwszą płatność kartą
  • 15.000 punktów powitalnych za wydanie co najmniej 1000 zł
Przy czym oba warunki powinny być spełnione najpóźniej do końca drugiego miesiąca od momentu podpisania umowy o kartę. 

15.000 punktów jest tutaj nazywane punktami powitalnymi zaś dodatkowe 1.000 to punkty bonusowe. Kto chce może zbierać punkty dalej i uzyskiwać 1 punkt za wydanie 5 zł, nieco więcej bo 2 punkty dostajemy za płatności u partnerów. 


Fragment katalogu nagród pokazującego jak wymieniać punkty

Wydaje się to przejrzyste, chociaż jest takie trochę mniej, jeśli zajrzy się do katalogu nagród, trudno bowiem wymienić 16.000 punktów na konkretne nagrody. W katalogu możemy zobaczyć jaka ilość punktów pozwala wybrać konkretną nagrodę u poszczególnych partnerów. Pełna lista znajduje się pod tym linkiem.

Kto spełni wymienione wyżej warunki dostanie od banku informację o przyznaniu punktów w bankowości elektronicznej. Termin wysłania wiadomości to do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniono warunki promocji.

Aby zachować pełną transparentność, informuję Was że powyższy wpis jest artykułem sponsorowanym. Chociaż zazwyczaj odrzucam propozycje publikacji tego typu artykułów na blogu, opisana promocja w pełni wpisuje się w tematykę bloga, gdyż na tej karcie można stosunkowo łatwo zgarnąć voucher na .

Regulamin promocji 1500 punktów na powitanie za Citibank World MasterCard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...