poniedziałek, 24 lipca 2017

Gwarantowane 75 zł za otwarcie Nest konta w nowej akcji specjalnej


Mimo iż mamy wakacje, banki nie robią sobie wolnego od promocji. Ruszyła oto bowiem nowa akcja specjalna w której Nest bank do swojego całkowicie darmowego konta dodaje dodatkowy bonus w wysokości 75 zł.

Właściwie to nie bank daje ów bonus, lecz organizator jest to bowiem kolejna akcja specjalna. Organizatorem jest znów Agora, więc jest to akcja do której zapisu trzeba wykorzystać dedykowany link.Nowa akcja specjalna w środku lata:)

Kto może skorzystać z poniższego linku? Zwyczajowo, jak to u rudych już jest od dłuższego czasu, w poniższej akcji może wziąć udział tylko osoba, która nie miała tutaj jeszcze konta.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej z 75 zł do Nest Bank

Powyższy link będzie ważny bardzo krótko, bo tylko do 31 lipca 2017. Zresztą biorąc pod uwagę popularność samego banku można przypuszczać, że akcja zakończy się znów szybciej, przygotowano bowiem tylko 420 wniosków. Jest to więc akcja typu: kto pierwszy, ten lepszy.

Jak przystało na Nest bank warunki do spełnienia są banalne. Wystarczą oto bowiem wykonanie dwu czynności:
 • zalogować się do bankowości elektronicznej
 • wykonać płatności kartą na 150 zł
Pierwszy warunek to żaden warunek, zaś drugi nie jest jakoś wygórowany. 150 zł wydać nie problem, tym bardziej że mamy na to aż 60 dni od otwarcia konta. W zamian zaś otrzymujemy 50% zwrotu. Rzadko się zdarza by Nest bank rozdawał kasę, więc z pewnością warto z tego skorzystać.


Odbiór kasy 15 listopada 2017

Harmonogram samej akcji został ładnie rozpisany wyżej. To informacja ważna dla wszystkich, którzy niecierpliwie wyczekują nagrody za udział w tej promocji, warto więc sobie zapamiętać powyższe daty.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej z 75 zł do Nest Bank

Niewiele banków ma dziś całkowicie darmowe konto bez żadnych kruczków czy haczyków. W Nest mamy wszystko za zero w standardzie, no prawie wszystko bowiem darmowe wypłaty za granicą są ograniczone do 3 sztuk, za kolejny zapłacimy już 5 zł.

Za to prowadzenie konta oraz karta do konta niczym nas nie zaskoczą. Podobnie żadna opłata nie zostanie zaliczona za zlecenie stałe czy wypłaty z bankomatów. Mogą to być dowolne bankomaty dowolnego banku.

Warto przypomnieć, że w banku jest do wykorzystania lokata na 4% znana jako Lokata Witaj. To wabik, ale niektórzy zakładają konto tylko dla tego wabika. Lepiej zgarnąć od razu dwie premie na start:) 

Regulamin nowej akcji specjalnej z Nest Kontem z gwarantowaną premią 75 zł

6 komentarzy:

 1. Miałem onegdaj konto w Smart. Załapię się teraz?

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkim bankom kończą się nowi klienci.
  prawdopodobnie ludziom znudziło się ciągłe zmienianie i zakładanie kolejnych kont, mnie osobiście zbiera się na wymioty jak widzę taką następną akcję banku.
  nie chodzi tu konkretnie o nest tylko ogólnie taki beznadziejny trend marketingowy.
  pirx

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka spraw:
  1) Do spełnienia promocji prawdopodobnie nie trzeba nic wydawać, wystarczy zrobić przelew na konto nie w Neście na 150zł.
  2) Pula najprawdopodobniej skończy się jutro.
  3) Inna beczka - w Idei przyzwoite (choć gorsze niż 3% w BZWBK czy Deutche) 2,5% do wyboru na 1 lub 5 miesięcy (5 miesięcy skończy się w grudniowe Święta, ale można wrzucić na beztroską lub ping-ponga na te 2-3 dni)

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda na to, że z promocji są wykluczone osoby które posiadały konto w FM banku na przykład.
  na dzień złożenia Wniosku, o którym mowa w ust. 4 l
  it. e) Regulaminu nie posiadają
  (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posi
  adały wcześniej (samodzielnie lub
  wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo roz
  liczeniowego oferowanego
  dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi naz
  wami handlowymi),

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie oprocentowanie w BGŻ Optima od 27 lipca? Ktoś? Coś?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ktoś coś bąknął, że jest szansa na 2,3%

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...