piątek, 28 lipca 2017

500 zł w Podwójnej zdobyczy za założenie konta w Paribas


Paribas robi się coraz bardziej hojny dla swoich nowych klientów. Od pewnego czasu trwa tu promocja darmowego konta optymalnego o fajnej nazwie Podwójna Zdobycz w której do zgarnięcia są dwa bonusy jak na akcje specjalną przystało.

Do tej pory do standardowej oferty 300 zł łatwego cashback od banku można było zdobyć dodatkową stówkę. Niedawno mieliśmy malutką podwyżkę dodatkowego bonusu do 110 zł, zaś w najnowszej promocji można już zdobyć jeszcze więcej bo 200 zł.

Teraz można zdobyć 500 zł za darmowe konto w Paribasie


Bardzo fajny jest też warunek nowego klienta, gdyż przymusowa odsiadka nie jest jakoś szczególnie długa. Paribas wymaga bowiem, by nowy klient nie miał tutaj konta tylko przez ostatnie pół roku przed dniem złożenia wniosku:)

Tutaj założysz konto z Podwójną zdobyczą gdzie zgarniesz do 500 zł

Oferta ma być ważna do końca wakacji, a więc do 31 sierpnia 2017. Do ostatniego dnia sierpnia można składać wnioski z dedykowanego linka widocznego wyżej, zaś do 17 września należy założyć konto.

Harmonogram dla pierwszego bonusu

1. 200 zł do wakacje.pl
Pierwszym bonusem jest bon na 200 zł do popularnego portalu wakacje.pl. Portal jest bardzo przejrzysty i prezentuje liczne okazje typu Last minute. Skorzystałem już kilkakrotnie z tego portalu i generalnie trudno mieć tutaj zastrzeżenia. Bon obniża o dwie stówki wybrany przez nas docelowe miejsce podróży.


Bon można wykorzystać jeszcze przez blisko rok, a ściślej do 30 czerwca 2018. Można więc planować nawet przyszłe wakacje. Nagrody dostajemy w postaci kodu przesłanego w formie sms.

Warunki zdobycia takiego bonu są bardzo łatwe. W zasadzie są do zdobycia dwa bony:
  • 50 zł za otwarcie rachunku
  • 150 zł za korzystanie z konta we wrześniu
Pierwszy warunek jest więc praktycznie za nic i jest najłatwiejszym warunkiem, prostszym nawet od wykonania przelewu:)

Drugi warunek dający trzykrotnie większy bonus nie jest jakoś szczególnie trudny. Aktywne korzystanie z konta według Paribasa to:
  • przelew na 1000 zł
  • płatność kartą na 300 zł
Każdy powinien bez problemu spełnić oba warunki. Warto tutaj podkreślić, że płatności kartą we wrześniu będą premiowane podwójnie, bo warunek ten zahacza o drugą premię.


2. 300 zł od banku Paribas
Druga premia to standardowa akcja Paribasa, ułatwiona w stosunku do poprzedniej promocji z iKontem. Nowe konto Optymalne jest o wiele ciekawsze z kilku powodów. Po pierwsze jest darmowe, a po drugie premię zdobyć o wiele łatwiej niż w innych bankach. 

Samo konto Optymalne omawiałem już szczegółowo w osobnym artykule tutaj. Dla leniwych, przypomnę w skrócie, że należy:
  • płacić kartą do konta przez rok
za płatności dostaniemy 2% zwrotu przez 12 miesięcy. W ciągu jednego miesiąca możemy liczyć maksymalnie na 25 zł, więc w skali roku daje to nam owe 300 zł.


3. Darmowe konto Optymalne
Oferta nie byłaby atrakcyjna, gdyby nie fakt, że konto jest darmowe, więc faktycznie nazwa konta jest uzasadniona. A jest nie płacimy bowiem ani za kartę do konta, ani za samo konto. Co ważniejsze płacąc kartą zdobywamy podwójny bonus za te same płatności.

Tutaj założysz konto Optymalne z Podwójną zdobyczą gdzie zgarniesz do 500 zł

Ciekaw jestem czy da się jeszcze więcej wycisnąć z tego konta, bo jak na razie to największy z dotychczasowych bonusów.

1 Regulamin promocji 200 zl za Wakacje z kontem
2 Regulamin promocji 300 zł za Konto z Money Back

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...