czwartek, 6 lipca 2017

200 zł premii do fly.pl za lokatę Happy Wakacje na 4% lub 3% lub 2,50% w Idea bank


Idea bank coś przysypia ostatnio. Inne banki zaczęły oferować atrakcyjne lokaty i konta z trójką z przodu, zaś niebiescy jakoś nie kwapią się przekraczać 2,50%. Przy obecnej ofercie Toyoty z premią 100 zł czy 50 zł kiepsko to wygląda.

Idea bank chyba zdaje sobie sprawę, że powoli przestają być niekwestionowanym liderem na rynku lokat. Z tego też powodu zapewne pojawiła się dziś oferta sztandarowej lokaty ale za to z bonusem na 200 zł.

Najlepsza wersja lokaty do wyboru


Taka oferta wygląda już lepiej od propozycji Toyoty. Nowy klient zamiast 2,25% dostaje do wyboru jedną z trzech wariantów lokaty Happy, zaś dodatkowa premia jest większa o 100 zł. Jest to zatem na chwilę obecną bez wątpienia najobfitsza lokata na rynku, niestety przeznaczona tylko dla nowych klientów.

Tutaj założysz jedną z 3 lokat z bonusem 200 zł do fly.pl

Tak naprawdę to jest to znana nam dobrze lokata Happy. Dla przypomnienia trzy wersje lokaty różnią się kwotą jaką można tutaj zdeponować:
  • 4% - do kwoty 10.000 zł (Happy)
  • 3% - do kwoty 25.000 zł (Happy Pro)
  • 2,5% - do kwoty 100.000 zł (Happy Plus)
Oczywiście w tym przypadku warto skorzystać z pierwszego wariantu. Domyślnie powyższy link prowadzi do najgorszego przypadku z 2,50% ale niżej macie możliwość wyboru oferty z 4%.

Warto wybrać lepszy wariant dla bonu na 200 zł

Zwykle w lokatach interesuje nas górna kwota, szczególnie jeśli dotyczy to jednorazówek. W tym przypadku jednak od stawki atrakcyjniejszy jest bonus do fly.pl, wszak nadwyżkę można wpakować do banków które dają 3% co dziś przypomniałem w rankingu kont oszczędnościowych na lipiec na PP3.W przypadku lokat z premią w Toyocie warto wpakowywać tam najmniejszą możliwą kwotę by zgarnąć premię. Tutaj sprawa wygląda analogicznie. Swoją drogą w czerwcu ta oferta już się pojawiła, ale po kilku godzinach bank zażądał by zlikwidować taką informację z bloga. 


Szkoda, że bank zapomina o swoich stałych klientach. Ta oferta jest bowiem tylko dla bardzo ograniczonego grona osób, które dopiero wchodzą w dorosłość i do tej pory nie mogły skorzystać z oferty niebieskich...

Tutaj założysz jedną z 3 lokat z bonusem 200 zł do fly.pl

Bon wakacyjny do fly.pl będzie ważny nawet do 30 czerwca 2018. Niestety z pewnością tak długo promocja trwać nie będzie. Według regulaminu akcja promocyjna potrwa do... 8 lipca 2017 lub do odwołania.

Na pewno jest to dużo ciekawsza oferta dla nowych od wciąż trwającej akcji lokaty Happy z biletami do Cinema City. Kogo jednak interesuje i ten wariant bonusu do lokaty może zajrzeć tutaj.

Regulamin promocji lokaty z bonusem na 200 zł - Happy wakacje 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...