środa, 6 września 2017

110 zł do zgarnięcia w promocji 'Zyskaj z eKontem m'


Wracamy do ofert banków. Omówiona w poprzednim wpisie propozycja kursu językowego za złotówkę każe wykupić 4 semestry dając w zamian dopiero promocję w ostatnim semestrze, zaś darmowy ebook jest mało oryginalny, trudno więc mówić o prawdziwej okazji.

Z początkiem miesiąca banki zwykle aktualizują oferty, które zakończyły się w poprzednim miesiącu. Zwykle kolejna edycja promocji zmienia się nieco, tak jest w przypadku mBanku. Ale tym razem zmiana jest na lepsze:)
  
Niniejsza oferta jest dedykowana osobom w wieku 18-24 lat, a młodym przyda się każda kasa. Tym bardziej jeśli bank nie ma dużych wymogów, a w tym przypadku warunki do spełnienia są banalne.

Tylko dla osób w wieku 18-24
Z promocji jak widać wyklucza się nawet osoby niepełnoletnie, bowiem w zestawieniu opłat za konto mamy przedział wiekowy 13-24. Mimo tak młodego wieku, bank i tak robi tutaj kolejne wykluczenia.


W definicji nowego klienta widnieje dość oryginalny i niespotykany dotąd zapis. Oferta jest dla osób, które nie miały tutaj konta od 1 stycznia 2016. Do tego  typowego zapisu mamy dodatkową adnotację: brak ror lub KO o numerach 1140 2004 lub 1140 2017. Na szczęście nie jest to istotne, jak się zamknęło konto w 2015, to można brać udział

Tutaj założysz eKonto m i łatwo zgarniesz 100 zł od banku

Link powyższy będzie aktywny o miesiąc dłużej aniżeli w pozostałych dwóch ofertach dla Kowalskiego i przedsiębiorców. Zapisy na tę promocję skończą się dopiero za blisko trzy miesiące, a ściślej 30 listopada 2017.


Poza premią można też korzystać ze zniżek:)

Jak zgarnąć premię? Nowa promocja różni się jedynie nieznacznie do wakacyjnej, ale zmiana jest na plus. Na plus bo zgarnąć można o 10 zł więcej, a warunki zmieniły się bardzo nieznacznie.

Młodzi jak zwykle mają ułatwione warunki i nie trzeba tutaj robić żadnych przelewów. Bank wychodzi z założenia, że takie osoby nie otrzymują jeszcze wynagrodzenia, więc wymagane są jedynie dwie banalne rzeczy.


4. W grudniu zgarniesz kolejne 55 zł :)


Są nimi: jedno logowanie do bankowości ale mobilnej, młodzi używają bowiem komórek zawsze i wszędzie. Do tego wystarczy osiem płatności kartą na dowolną kwotę i to wszystko. Za obie czynności bank nagrodzi klienta 55 zł, a że promocja potrwa przez dwa miesiące, to w efekcie można zdobyć tytułowe 110 zł.


Ilustruje to lepiej poniższa tabela:

Graficzne przedstawienia zgarnięcia premii w mBanku

Jak widać premia pieniężna jest praktycznie za darmo. Warto jednak pamiętać, że przedział wiekowy 18-24 do którego adresowana jest ta promocja sam w sobie dzieli się na dwa przedziały:
  • 18-20 lat: tutaj wszystko jest za darmo
  • 21-24 lat: mogą być dwie opłaty których łatwo uniknąć
Jakie to opłaty widzimy niżej. Pierwszą z nich z definicji unikamy bowiem skoro promocja wymaga 5 płatności tym samym unikamy płacenia 4 zł za kartę. Druga opłata to wypłacanie drobnych kwot z bankomatów za co bank chętnie pobierze aż 1,30 zł. Warto więc wypłacać większe kwoty niż 50 zł lub wcale tego nie robić, a wypłacać kartą z innego banku.

Tutaj założysz eKonto m i łatwo zgarniesz 100 zł od banku


Większą premię mogą zdobyć osoby mające ponad 24 lata, dla nich bowiem bank przewidział bonus w wysokości nawet 750 zł w trwającej wciąż Money Manii 11. Kto przegapił może jeszcze zajrzeć do artykułu na ten temat. Akcja dla dorosłych potrwa jeszcze tylko do 17 września 2017.

Przedział wiekowy 21-24 może mieć dwie opłaty

Podsumowując zmiana jest zdecydowanie na plus. Poprzednio mieliśmy warunek 5 płatności kartą za 50 zł, ale z pewnością w jednym miesiącu każdy z nas płaci zdecydowanie więcej razy. Teraz mamy warunek 8 płatności za 55 zł, więc dodatkowe 10 zł wpadnie praktycznie za nic. Oby i inne oferty zmieniały się na plus:)

Regulamin nowej edycji Zyskaj 110 zł z eKontem m

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...