niedziela, 3 września 2017

Do 700 zł premii za konto w Credit Agricole z krótką amnestią


Z promocji bankowych największą premię na chwilę obecną daje mBank w trwającej Money Manii 11, gdzie zgarnąć można 750 zł. Niewiele mniej bo do 700 zł można zdobyć w Credit Agricole, chociaż o premię tutaj na pewno nieco trudniej.

Jak to zwykle bywa w promocjach, gdzie premia jest dość pokaźna, dzieli się ona na dwie części. W jednej z nich za przeniesienie konta można zgarnąć 200 zł. W drugiej czeka nas nawet 500 zł dodatkowej premii.


Druga najobfitsza oferta na rynku za konto


O pierwszej części czyli jak zdobyć do 200 zł premii pisałem bardzo szczegółowo jeszcze w maju. Po szczegóły warto więc zajrzeć do artykułu 100 lub 200 zł za 3 przelewy. Niżej zatem skupimy się bardziej nad drugą częścią premii.

Tutaj możesz założyć konto w Credit Agricole i zgarnąć do 700 zł premii

Dla przypomnienia z powyższego linku mogą skorzystać osoby, które nie miały konta w CA od roku. Link będzie aktywny tylko do 30 września 2017, wtedy bowiem kończy się druga edycja promocji Przenieś Konto.

Jest też opcja z 100 zł za niższą pensję

1. 100 zł lub 200 zł za przeniesienie konta
W pierwszej części można wybrać jedno z 4 kont i zdobyć 100 zł lub 200 zł w zależności od naszego wynagrodzenia. Jeśli dostajemy 3000 zł lub więcej, to po 3 wpływach można liczyć na 200 zł i tę opcję reklamuje bank.

Kto ma dochody niższe niż 3000 zł nie stoi jeszcze na pozycji straconej. Można za to dostać 100 zł, a biorąc pod uwagę, że właściwe nic nie trzeba robić dla tej premii to warto zgarnąć premię i zamknąć konto. Odsiadka w końcu i tak nie jest długa:)


2. Do 500 za program poleceń
Nowością w stosunku do majowego artykułu jest możliwość dodatkowego zarobku za polecanie konta. Należy się zarejestrować w programie poleceń podając swój nr konta, dzięki temu otrzymamy sms z kodem polecającym.

O tym, że zakładanie kont wspólnych nie ma sensu chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Dowód można znaleźć chociażby w tej promocji. Zamiast wspólnego konta, można przecież założyć konto i polecić je swojej żonie czy znajomemu i zgarnąć

Jak w większości banków za jedną poleconą osobę możemy zgarnąć 50 zł. Teoretycznie można polecać nieograniczoną liczbę osób, mimo to nie warto więcej aniżeli 10, gdyż limit nagród to 500 zł. 

Dobre w tym jest to, że nagradzane są obie strony. 50 zł dostanie tak polecony jak i polecający, jeśli:
 • wyrażą odpowiednie zgody, które zaznaczyłem wyżej na żółto
 • polecony będzie przelewał na swoje konto minimum 500 zł/1500 zł (zależy to od konta)
Aby dostać nagrodę warunki przelewu trzeba wykonywać jedynie przez 3 miesiące. Zamiast przelewu można dokonywać transakcji kartą na 300 zł, ale zdecydowanie łatwiej zrobić przelew, niż płacić kartą za co inne banki dają dodatkową premię:)

Tutaj możesz założyć konto w Credit Agricole i zgarnąć do 700 zł premii

Oferta jest godna uwagi z kilku względów. Po pierwsze odsiadka jest stosunkowo krótka w porównaniu do innych banków, więc wisienkowcy nia mają co narzekać. Dodatkowo łatwo tutaj zgarnąć premię i co więcej nie koliduje ona z innymi promocjami z cashback. Szkoda tylko że bank nie premiuje już zakupów przez zaokrąglanie do pełnych 5 zł...

Regulamin promocji Polacy wybierają Credit Agricole dla 200 zł premii
Regulamin programu poleceń dla 500 zł premii


5 komentarzy:

 1. Gdzie w regulaminie tej promocji jest napisane o półrocznej karencji? Ja widzę rok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz niestety rację, naniosłem odpowiednie poprawki. Dzięki.

   Usuń
 2. te opłaty za założenie konta to jedno wielkie oszustwo, mojemu mężowi obiecali a kasy jak nie było tak nie ma!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogolnie slaba premia, bo 200zl; te polecenia to magia, bo nie kazdy ma komu polecac, wiec nigdy nie uzyska tych 500zl. Po raz trzeci zapisalem sie do mBanku a tam realnie jest do zdarniecia 750zl uzaleznione tylko ode mnie samego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcę założyć konto w Credit Agricole ale nie ma mnie kto polecić w celu uzyskania 50 zł. Jak jest ktoś chętny to proszę o kontakt na mail golkaz324@o2.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...