środa, 6 września 2017

6 biletów do Multikina za założenie filmowego konta w Paribas


Dziwne by było, gdyby w nowym miesiącu nie pojawiła nowa oferta darmowego konta z bonusem w Paribas. Obok trwającej akcji z H&M w której można zgarnąć 150 zł można obecnie wybrać inną opcję z biletami do kina.

Nowa promocja nosi wymowną nazwę Gratka dla kinomanów. Gratka, bowiem tym razem można zdobyć nie dwa bilety jak to ma miejsce w większości promocji, ale sześć biletów. I to nie do trudno dostępnego Heliosa, lecz wszędobylskiego Mutikina.Kolejna oferta w banku z krótką karencją:)

Niewątpliwym plusem ofert w Paribasie jest bardzo krótki okres karencji. Wystarczy zaledwie pół roku przerwy po zgarnięciu poprzedniej premii, by wrócić po kolejny. Szkoda że inne banki są odmiennego zdania w tej kwestii i wydłużają karencję.

Tutaj założysz filmowe konto w Paribasie po 6 biletów do kina

O dziwo promocja jest dość krótka i skończy się o dzień wcześniej aniżeli promocja z H&M. Ma ona potrwać do 29 września 2017, lecz może się skończyć jeszcze szybciej. Bank bowiem przewidział tylko 1000 sztuk rejestracji w Promocji.

Co trzeba zrobić by zdobyć 6 biletów, a więc 3 seanse dla dwóch osób?

Warunki zdobycia 6 biletów do Multikina
W zasadzie wszystko wyjaśnia powyższy obrazek. Po złożeniu wniosku mamy czas na założenie konta do 20 października 2017. W dalszej kolejności mamy spełnić dwa warunki:
  • przelew na 1000 zł
  • płatność kartą na 300 zł
powyższe warunki należy spełniać w kolejnych miesiącach: październiku, listopadzie oraz grudniu. Wychodzi więc na to, że za każdy miesiąc dostajemy po jednej wejściówce dla dwóch osób:)

No ba, każdy bank powinien to napisać
Można więc powiedzieć, że warunki są typowe. Ani trudne, ani łatwe ot bankowa średnia promocyjna. Tyle że w przypadku innych banków jesteśmy wykluczeni i karencja wydłuża się już na kilka lat. W mBanku zbliża się do dwóch lat, zaś w Millennium przekroczyła już 2,5 roku i rośnie.

Tutaj założysz filmowe konto w Paribasie po 6 biletów do kina

Paribas przez długi czas też niemiłosiernie wydłużał okres karencji i co więcej wykluczał dożywotnio posiadaczy konto w przejętym przez siebie BGŻ. Na szczęście od niedawno to się zmieniło i stale mamy już 6 miesięczną karencję. Bez wątpienia lekcja do odrobienia dla innych banków.

Regulamin promocji Filmowe konto w BGŻ BNP Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...