piątek, 15 września 2017

Nietypowa oferta darmowej karty w Citi z najłatwiejszymi warunkami


Spośród licznych  promocji kart w Citi ominęła nas jedna, która różni się zdecydowanie od pozostałych. Omówiliśmy wszystkie dostępne promocje z voucherem na 400 zł do allegro, morele, frisco czy ole ole oraz smartfonem LG. Wszystkie można znaleźć na Nieprzegapce II.

Jest jednak inna oferta, która zamiast vouchera daje coś zupełnie innego. Nie wymaga wydania 1000 zł jak w przypadku voucherów, czy 3000 zł co jest wymagane dla smartfonu. To promocja w której wydać trzeba tylko 400 zł.

Promocja przypomina mi okres, gdy w wakacje codziennie czekało się na okolice godziny 13:00, gdy na 3 programie polskiego radia można było usłyszeć kolejne odcinki powieści czytanej przez lektora. Dziś trudno to sobie wyobrazić, ale żal było jak po 10 minutach zapowiadano dalszy ciąg kolejnego dnia.

Zupełnie inna oferta od dotychczasowych

Dziś mamy audiobooki i nie trzeba czekać na kolejny odcinek, lecz słuchać ich w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Omawiana dziś oferta karty kredytowej w Citi umożliwia otrzymanie rocznego dostępu do audiobooków w storytel, jeśli tylko ktoś nie posiadał tutaj karty od 1 stycznia 2015.

Tutaj założysz darmową kartę w Citi z darmowym rocznym dostępem do storytel

Nietypowy jest też czas trwania tej oferty. Wszystkie inne kończą się z końcem miesiąca i zawsze na nieprzegapce podaję nazwę miesiąca. Tutaj składać wnioski można do 27 listopada 2017, a więc kilka dni przed końcem miesiąca.Co trzeba zrobić by zdobyć kartę podarunkową gwarantującą roczny dostęp do Storytel? To co zwykle czyli spełnienia dwu banalnych warunków:
 • jednego zalogowania się do bankowości internetowej lub mobilnej Citi
 • płatności kartą na 400 zł
przy czym oba warunki trzeba spełnić nie później niż do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu w którym dostaliśmy kartę. Czasu jest więc mniej, ale też i kwota do wydania dużo mniejsza.


Voucher można dostać dość szybko bo już do końca następnego miesiąca w którym spełniliśmy warunki promocji. Voucher ten będzie ważny do 31 maja 2018 innymi słowy do końca maja będzie można zarejestrować się na stronie serwisu storytel.

Tutaj założysz darmową kartę w Citi z darmowym rocznym dostępem do storytel

Oferta nie jest dla każdego, nie każdy bowiem lubi książki, zaś zwolennicy aktywnego czytania lubią zazwyczaj klasyczne książki. Nie da się jednak zaprzeczyć, że podczas dalekiej podróży, w której często przyjdzie nam czekać dłuugie godziny na połączenie praktyczniejszy jest audiobook.

Regulamin oferty karta podarunkowa na 12 miesięcy do Storytel

5 komentarzy:

 1. No citi naprawdę szaleję, najpierw 20zł za logowanie teraz to - najs

  OdpowiedzUsuń
 2. Polcan, a gdzie jest: aktualizacja rankingu lokat? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z innej beczki. To najprawdopodobniej hiszpański Santander, właściciel BZ WBK kupi polski oddział Deutsche Banku: https://www.pb.pl/santander-na-czele-wyscigu-po-db-polska-871269
  W związku z tym mam do Ciebie Polcan/do Was na forum pytanie. Czy po przejęciu mogą nam się zmienić warunki prowadzenia konta dbNET PREMIUM i warunki zwolnienia z opłaty - gdy zakładaliśmy je w zasadzie tylko dla lokaty Powitalnej? Niby nie zmienia się warunków "w trakcie gry", ale przecież po przejęciu - raczej żaden bank nie zostawi ROR-u z nazwą starego banku, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykle na jakiś czas pozostawiają stare konto bez zmian. Tak było jak miałem konto w Kredyt banku, które założyłem dla stawki 7%. WBK dość długo jeszcze pozwalał posiadać to konto, choć stawka została obniżona do 5% to i tak nie było takiej wtedy na rynku.
   W końcu konto wycofano i zamknięto, ale nie mogłem uczestniczyć w promocji atrakcyjnego KGP. Też do czasu.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...