piątek, 8 września 2017

400 zł do sklepu internetowego Ole Ole! za darmową kartę w Citi


Pojedynek na promocje w Paribasie i Citi trwa w najlepsze. Skoro w środę ukazała się nowa promocja konta z biletami do kina, to spodziewać się można było nowej promocji karty kredytowej w Citku. No i jest kolejna oferta z 400 zł.

Tym razem Amerykanie rozdają kody rabatowe do sklepu internetowego ole ole. A jest to sklep, gdzie można wybierać popularne artykuły z zakresu AGD, telefonów, komputerów, narzędzi, łazienek, sportu i nie tylko - słowem jest w czym wybierać:)
W przeciwieństwie do Paribasa, który elastycznie zmienia definicję nowego klienta, Citi twardo i uparcie trzyma się daty 1 stycznia 2015 od początku tego roku. Kto posiadał jakąkolwiek kartę w Citi po tym terminie jest niestety wykluczony z tej promocji.

Tutaj założysz darmową kartę dla 400 zł do Ole Ole!

Link powyższy będzie ważny do 31 października 2017. W przypadku kart Citi raczej nie ma zmian w datach, rzadko kiedy bank skraca podane przez siebie terminy, więc nie ma tutaj zasady kto pierwszy ten lepszy. Co najwyżej nagrodę dostaniemy nieco później:)


A co trzeba zrobić? To co zwykle a więc:
 • zalogować się do bankowości
 • zrobić zakupy na 1000 zł kartą
oba warunki należy spełnić do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym dostaliśmy kartę. Mamy więc nawet do 3 miesięcy czasu na zakupy w zależności od momentu w którym dostaniemy kartę.

Tysiąc to niby dużo, ale też premia jest bardzo pokaźna. Jakby nie patrzeć mamy tutaj 40% cashback który jest wielokrotnie wyższy od tego do czego przywykliśmy w innych bankach.

Na plus trzeba zapisać fakt, że Citi nie kombinuje i nie utrudnia warunków na swojej darmowej karcie Citi Simplicity. Oto aktywne promocje z 400 zł do innych sklepów, gdzie warunki są identyczne z powyższymi.

Tutaj założysz kartę w Citi by zgarnąć 400 zł na sprzęt w morele.net

Tutaj założysz kartę by zgarnąć 400 zł do Allegro

Tutaj założysz kartę w Citi aby zgarnąć 400 zł do frisco


Jak zwykle wszystkie oferty kart godne uwagi znajdziecie w zakładce Nie przegap na blogu PP3.

Regulamin promocji kody rabatowe do ole ole na 400 zł za darmową kartę

4 komentarze:

 1. No nie zupełnie trzy miesiące czasu bo ten tysiąc liczy się w dwóch kalendarzowych miesiącach, po miesiącu w którym umowę się zawarło. A przynajmniej tak tłumaczył mi to konsultant City. Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli jak podpiszesz umowę 1 października i dostaniesz niebawem kartę, to za zakupy zrobione w październiku bank nie zaliczy do wymaganej puli?

   Usuń
  2. Przeczytałem sobie jeszcze raz kluczowy punkt 4e:
   "nie później niż do końca drugiego miesiąca"
   jak dla mnie nie wyklucza to zakupów w pierwszym niepełnym miesiącu.

   Usuń
 2. Czytam o Getinie który jest w kłopotach i będzie potrzebował dokapitalizowania. Ktos coś może wie o planowanych ofertach mających na celu sciągniecie kapitału w postaci depozytów? będą musieli coś zrobić . Pytanie tylko czy warto klientom jeszcze w to wchodzić i co to będzie. Fajnie byłoby zobaczyć konto oszczędnosciowe na 3% z dużym limitem depozytu - z konta zawsze można szybko uciec :-) Pomarzyć zawsze można.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...