wtorek, 5 września 2017

Darmowy ebook oraz semestr angielskigo za 1 zł ale nie pierwszy


Rozpoczął się właśnie nowy rok szkolny, a wraz z nim szaleństwo pędu do wiedzy. To także dobry moment do wyłapania dobrej promocji, teraz bowiem jest czas na największe łowy na ambitne osoby, które chcą zacząć zdobywać lub nieco podszlifować swoje umiejętności.

Spośród nich od lat największą popularnością cieszą się kursy języka angielskiego, którego nauka trwa wiele lat. Nic dziwnego znajomość angielskiego to dziś już norma, chociaż z poziomem bywa już różnie. Rzekomo za jedyną złotówkę można jednak zafundować sobie mały improvement.
Złotówka wystarczy dziś na cały semestr angielskiego w szkole językowej. Gdy ja uczyłem się angielskiego jeden semestr na takim kursie kosztował kupę kasy, dziś jednak można uczyć się na zasadzie wisienek bankowych

Niestety nie jest tak różowo jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Złotówkę zapłacimy bowiem tylko za... 4 semestr. Z tego wniosek, że za pierwsze 3 semestry trzeba będzie zapłacić pełną kwotę:(

Tutaj możesz wziąć udział w kursie za złotówkę lub zgarnąć darmowy ebook

Z drugiej strony nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany kursem ze zwykłego lenistwa, może skorzystać chociażby z darmowego ebooka. Samoucy mogą zatem całkowicie za friko zdobyć dodatkowe materiały do podszkolenia swoich umiejętności językowych i robić to w dowolnym dla siebie miejscu i czasie.

Darmowy ebook może się przydać:)
Sam jestem raczej samoukiem w przypadku języków obcych, więc zamówiłem sobie ów darmowy ebook. Nabytą wiedzę wykorzystuję potem w praktyce podczas wojaży zagranicznych o których piszę na PP3. W końcu po angielsku dogadać się można praktycznie wszędzie.
Co ciekawe ebook dostaniemy od razu po wstępnym wypełnieniu formularza. Możliwość pobrania pojawia się od razu bez konieczności kontaktowania się z kimkolwiek. Podałem nieużywany mail, by informacje handlowe nie zaśmiecały właściwej poczty, a ebook się przyda:)

Kto woli kontakt z żywym nauczycielem może rozpocząć, względnie wznowić naukę w dowolnym momencie, bowiem kurs zaczyna się codziennie. Zapisy na tę promocję mają potrwać do 31 października 2017, ale wiadomo, że im prędzej ktoś weźmie udział, tym więcej skorzysta.
Z promocji nie mogą jednak skorzystać aktualni słuchacze szkoły Speak Up ani też uczniowie przedłużający kurs. Jest to więc oferta skierowana do całkowicie nowych studentów niczym w restrykcyjnym banku.

Zasięg szkół na terenie Polski


Jeżeli chodzi o same zajęcia, to w semestrze mamy 2 zajęcia w tygodniu, a więc typowy standard. Regulamin mówi jednak o minimum 2 lekcjach, a więc może być ich więcej. Tyle że wtedy z pewnością stawki będą mniej atrakcyjne. Dwie godziny to jednak dość optymalny rozkład zajęć.

Dedykowany link do oferty semestr za 1 zł + darmowy ebook

Sprytniejsi mogą zdobytą niemal za darmo wiedzę zamienić na swoją korzyść. Korepetycje z języka są dalej w modzie, a za godzinę można zgarnąć całkiem przyjemną stawkę. Jeśli zaś potrafimy dobrze przekazać wiedzę.

Oferta jest zatem raczej dla osób zdeterminowanych na pełne 4 semestry. Należy jednak pamiętać, że nauczycielowi nierówny i często po pewnym czasie można dojść do wniosku, że nie podoba nam się styl nauczania naszego przewodnika. Wtedy zmieniamy szkołę na inną. W Speak up tego raczej nie zrobimy...

Regulamin promocji semestr za złotówkę

2 komentarze:

 1. Hej, nie wiem jak wczytałeś się w regulamin, ale jest w nim napisane, że po zapłaceniu za 4 poziomy nauki(chyba semestry?), ostatni jest za 1zł. Więc nie jest to warte, jeśli nie jesteś przekonany, że chcesz robić teraz kurs i masz na niego środki i że to właśnie ta szkoła, w której chcesz się uczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz, piszą regulamin inaczej niż banki, a to najistotniejsza uwaga. Zwykle przeglądam szczegółowo warunki promocji, a tutaj to istotne info jest w ogólnych warunkach.
   To powoduje, że nie jest to godne uwagi. Jedynie darmowy ebook.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...