poniedziałek, 26 marca 2018

200 zł do Rossmanna w limitowanej akcji z kontem Optymalnym w Paribas


Wracamy do omówienia ofert w Paribas bank. Ostatnie dwie oferty opisał za mnie cotelcom na PP4, ale w Paribasie wybór kont z premią jest tak duży, że niemal co tydzień pojawiają się tutaj nowości. 

Najnowsza oferta o nazwie Atrakcyjne konto 2, która premierę ma dziś, daje możliwość zgarnięcia 200 zł w miarę łatwy sposób. Czy faktycznie jest atrakcyjne konto jak sugeruje nazwa promocji?
Chodzi rzecz jasna o paribasowe konto Optymalne, zaś przymiotnik 'Atrakcyjne' odnosi się raczej do bonusu, którym są dwie karty podarunkowe po 100 zł do Rossmanna. Jest więc to promocja dla fanów popularnego sklepu drogeryjnego.

Nie każdy fan może skorzystać z 'atrakcyjnego konta'. W dalszym ciągu obowiązuje tutaj 3 lata karencji, która dotyczy klientów zarówno Paribasa jak i byłych posiadaczy kont w BGŻ, a jak pamiętamy nie mieć konta w BGŻ to był grzech;)

Tutaj założysz konto atrakcyjne z premią 200 zł do Rossmana

Powyższy link będzie aktywny do 15 kwietnia 2018. Możliwe jednak, że będzie to krótszy termin, gdyż bank przewidział zaledwie 1000 wniosków, a właściwie tysiąca rejestracji. W każdym razie umowę o konto wraz z kartą należy podpisać najpóźniej do 30 kwietnia 2018.
Harmonogram akcji z premią do Rossmanna
Co trzeba zrobić by zgarnąć dwie stówki do Rossmanna? 
Bank wymaga trzech rzeczy i nie to są to zbyt wygórowane warunki:
 • zrobienia przelewu na 1000 zł
 • dokonania zakupów na 200 zł kartą
 • wykonania 1 przelewu aplikacją mobilną GOmobile
Dwie stówki wydać nie jest trudno, zaś przelew to banalna czynność tyle że poza tradycyjnym przelewem trzeba zrobić dodatkowy przelew z komórki. Te 3 czynności trzeba wykonać przez kolejne 6 miesięcy między majem a październikiem 2018.

Gwoli ścisłości akcja podzielona jest na 2 części. 
1. Za spełnienie powyższych warunków w pierwszym kwartale czyli w okresie maj-lipiec dostajemy pierwszą kartę podarunkową do Rossmanna na 100 zł.
 • Info na maila o nagrodzie dostaniecie 17 sierpnia 2018
 • Wysłanie nagrody pocztą pierwszej nagrody nastąpi 31 sierpnia 2018

2. Za spełnienie powyższych warunków w pierwszym kwartale czyli w okresie sierpień-październik dostajemy drugą kartę podarunkową do Rossmanna na 100 zł.
 • Info na maila o drugiej nagrodzie dostaniecie 14 listopada 2018
 • Wysłanie nagrody pocztą pierwszej nagrody nastąpi 30 listopada 2018
Obie nagrody będą ważne do 1 lipca 2019 i można je zrealizować w dowolnej z 1000 drogerii Rossmann.

Tutaj założysz konto atrakcyjne z premią 200 zł do Rossmana

W tej promocji nie ma już mowy o dodatkowych 300 zł za przelewy jakie były w poprzednich promocjach. Swoją drogą czy ktoś pamięta kiedy skończy się okres karencji dla BGŻtowców? O ile dobrze pamiętam fuzja BGŻ oraz BNP była wiosną 2015 więc nasza odsiadka powoli dobiega nareszcie końca:)

Regulamin promocji Atrakcyjne konto 2 w BGŻ BNP Paribas

10 komentarzy:

 1. Polecam, może Ty wiesz coś więcej. Od 3 tygodni nie działają przelewy w aplikacji GOmobile (telefon xiaomi). Biorę udział w jednej z promocji BGŻ i nie jestem w stanie spełnić warunków. Na moje zgłoszenie kazali mi czekać na kontakt ze strony banku. Niestety nic się nie dzieje. Masz może jakieś informacje, kiedy rozwiążą problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie posiadam konta w Paribas, gdyż jestem wykluczony z definicji nowego klienta, więc nie mam bezpośredniego kontaktu z bankiem ani nie mogę tego przetestować.

   Usuń
 2. Ostatnio przelewałem większą kwotę z rachunku głównego BGŻ Optima na rachunek smart, czyli przelew wewnętrzny. Przelew był blokowany kilka godzin i dopiero po weryfikacji telefonicznej został zaksięgowany. Czy wie ktoś, od jakiej kwoty weryfikują telefonicznie przelewy w BGŻ Optima? Można to rozbić na drobniejsze przelewy, żeby ominąć weryfikację?

  OdpowiedzUsuń
 3. Weryfikacja przelewu wewnętrznego?? Chyba ich już całkiem powaliło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tego nie rozumiem, ale niektóre banki faktycznie każą potwierdzać przelew wewnętrzny smsem.

   Usuń
  2. Tu zadzwonili, żebym potwierdził przelew. Tak, jakbym wypłacał na rachunek zewnętrzny. Obawiam się, że będą dwie weryfikacje telefoniczne, aby ze Smart wypłacić do innego banku. W jeden dzień nie da rady i chyba o to chodzi.

   Usuń
 4. W Idea Bank obniżka oprocentowania Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS 3 m-ce z 3% na 2,65%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie życzę im powodzenia :)

   Usuń
  2. Jeszcze jest aktywna na www

   Usuń
  3. Na szczęście zostawili 3% na 6M

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...