środa, 28 marca 2018

Łatwe 300 zł do Grupy morele.net za darmową kartę w Citi


W Citibank pojawiły się znów nowe i co ważniejsze łatwe do zgarnięcia 300 zł do popularnego Grupy sklepów morele.net o której niżej. W dalszym ciągu warunki są niezwykle banalne wystarczy bowiem kilka płatności kartą na dowolną kwotę.

Przyznać muszę że długi czas wzbraniałem się przed kartami kredytowymi uważając je za równoważnik kredytu. Dziś używam ich non stop i zarabiam na nich, zaś tym którzy dalej się ich boją, ale nie wiedzą jak na nich zarabiać odsyłam do dedykowanego wpisu Poradnik dla zagubionych czyli ujarzmić Grace Period.


Niestety nie zmienia się ciągle warunek nowego klienta, dla którego adresowana jest ta promocja. Dalej nowy to taki, co nie miał tutaj karty kredytowej od 1 stycznia o  2015, a to już dłużej niż 3 lata.

Tutaj założysz darmową kartę w Citi by zgarnąć 300 zł do Grupy morele.net

Powyższy link będzie aktywny do 4 lipca 2018. Tę datę łatwo zapamiętać, wszak to dzień niepodległości w Stanach. Wnioskujący muszą jednak mieć minimum 21 lat oraz pracować od minimum 3 miesięcy z dochodem w wysokości 1200 zł na rękę co nie jest wygórowanym wymaganiem.

Kto posiada własną działalność ma te same wymagania wiekowe, ale pracować na własną rękę musi dłużej bo od minimum 2 lat. Każdy wnioskujący musi oczywiście zaznaczyć odpowiednie zgody.

Warunki dla zgarnięcia 300 zł
Co trzeba zrobić jak już dostanie się darmową kartę do ręki?
Wymagania są banalne. Jak zwykle wystarcza dwie rzeczy:
 • zalogować się do bankowości
 • wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę
Pierwszy warunek należy spełnić najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę. Ten warunek spełni się sam, bowiem i tak każdy użytkownik kredytówki loguje się by sprawdzić jaką kwotę ma do zapłaty i w jakim terminie, by nie zapłacić za używanie karty ani grosza:)

Drugi warunek należy spełnić dwukrotnie w pierwszym i drugim miesiącu od zawarcia umowy o kartę. W sumie mamy więc wymóg wykonania 10 płatności kartą, przy czym nie ma znaczenia ile wydamy, liczy się tylko i wyłącznie ilość transakcji.

Info o nagrodzie nie przyjdzie na maila, do czego większość z nas przywykła, lecz pojawi się w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Voucher będzie ważny do 31 marca 2019.
 
Karta jest całkowicie darmowa:)
Grupa morele.net - nie tylko komputery
A cóż to jest owa grupa morele.net? Do tej pory kojarzyłem ten sklep z komputerami, okazuje się jednak, że dziś to aż 10 różnych sklepów, gdzie sprzęt komputerowy, AGD oraz RTV to jeden z nich.
morele to nie tylko komputery, ale i wiele innych możliwości
Całą listę widzimy powyżej. Mamy więc odzież i obuwie, dekorację i aranżację wnętrz, artykuły budowlane artykuły dla dzieci, dla zwierząt, sportowe i turystyczne, perfumy i inne, jest więc w czym wybierać.

Tutaj założysz darmową kartę w Citi by zgarnąć 300 zł do Grupy morele.net

I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że bank uparł się by karencja dla osób, które skorzystały już z fajnych bo całkowicie darmowych kart Citi dalej się wydłużała...

Regulamin promocji 300 zł do morele za darmową kartę w Citibank

5 komentarzy:

 1. U niebieskich właśnie pojawiła się lokata od zająca. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle że w koszyczku ma zgniłe jajka.

   Usuń
  2. Zajączek z plusem ma za to trochę lepszy koszyczek.

   Usuń
 2. Polcan :) czy Ty kiedyś śpisz? ;p

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...