środa, 21 marca 2018

Darmowy starter 10 GB oraz 5 zł na start za darmo w ofercie Virgin na wiosnę


W ubiegłym roku hitem wiosny był darmowy starter w T-mobile. W moim przypadku było tak, że zamiast korzystać z darmowych gigabajtów dałem darmowy sim dla dzieci by na wakacjach mogły się bawić w ulubione gry:)

W tym roku nareszcie zaczęła się wiosna, przynajmniej w kalendarzu, i hitem będzie zapewne darmowy starter w Virgin. Dziś przybył kurier z nową kartą sim, która daje 10 GB za 0 zł na start. Dodatkowo mamy 5 zł na saldzie. Niezły prezent za friko:)

 
Ofertę można znaleźć przewijając w dół lub klikając w 10GB na start

Z oferty może skorzystać każdy, kto dokonuje zamówienia dowolnego zestawu Virgin Mobile na kartę lub osoby, które przenoszą numer MSISDN od innego operatora za pośrednictwem odpowiedniego linku widocznego niżej.

Tutaj zamówisz darmowy starter w Virgin z 10 GB oraz 5 zł na start

Wykorzystałem powyższy link, w którym Virgin poleca najpierw mniej atrakcyjne oferty na abonament. Nie mam jednak zamiaru płacić żadnego abonamentu, więc przewinąłem otwartą stronę nieco w dół i pod ofertą zamów zimowy pakiet gigabajtów 10GB za 9 zł wybrałem Darmowy Starter z 10 GB za 0 zł.

W ramach promocji po aktywacji karty SIM/USIM czyli od wykonania pierwszego połączenia uruchamiamy 30 dniowy okres darmowego 10 GB pakietu danych. Oczywiście to od nas zależy kiedy taki okres sobie uruchomimy, obowiązuje on jednak tylko na terytorium naszego kraju.

Dość nietypowe jest zamówienie tego startera. Po wysłaniu wniosku dostajemy na maila potwierdzenie zamówienia. To jednak nie wszystko - Virgin oraz kurier nie zadzwonią do nas po wypełnieniu wniosku jak to zwykle jest w bankach.

Po otrzymaniu pierwszego maila musimy kliknąć w Link Potwierdzający

Po dwóch dniach od złożenia wniosku dostałem na maila... przypomnienie o potwierdzeniu zamówienia nr xxx. Jak się okazuje w pierwszym mailu musimy kliknąć w Link potwierdzający, bez niego procedura wysyłki darmowego startera nie zostaje uruchomiona. 


Dopiero po kliknięciu w link potwierdzający dostałem informację o zmianie statusu zamówienia oraz zweryfikowaniu i przekazaniu przesyłki dla firmy DPD. Opóźniło to nieco wysyłkę, dzięki czemu dotarła ona w pierwszy dzień wiosny:)

Tutaj zamówisz darmowy starter w Virgin z 10 GB oraz 5 zł na start

Tym razem nowa karta SIM nie pójdzie do zabawy dla dzieci. Po to niedawno przekazałem bloga PP4 dla cotelcoma, by móc mocno zoptymalizować korzystanie z telekomunikacji. Inna sprawa, że od niedawna posiadam telefon typu Dual Sim, więc nie będzie potrzeby noszenia dwóch telefonów, jak to było przy okazji darmowego startera w T-mobile.

Do całkowitej optymalizacji jeszcze daleka droga, będzie jednak o tym możliwość napisać przy dalszych krokach. W każdym razie po kilku latach abonamentu w nju stary operator idzie do odrzutu. 

A na marginesie dla nowych w nju jest obecnie fajna promocja z możliwością zgarnięcia gadżetu, której cotelcom właśnie skorzystał i opisał wczoraj na PP4. NIby tam jest abonament, ale w każdej chwili można go bezkarnie zerwać, zgarniając najpierw premię za wejście.

Regulamin promocji #10 GB gratis w ofercie Virgin Mobile na kartę
Regulamin promocji #Darmowy Starter Virgin Mobile na kartę

11 komentarzy:

 1. Nie słyszałem jeszcze o tej ofercie. Jaki starter trzeba kupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie musisz kupić, gdyby trzeba było coś zapłacić, nie omawiałbym tego na blogu. Tu masz starter za darmo z dodatkową kasą na start.

   Usuń
  2. W dniu wczorajszym zamówiłem i potwierdziłem w e-mailu zamówienie. Teraz czekam na kuriera z DPD.

   Usuń
  3. DPD jest dziwne, po raz pierwszy spotkałem się z odmową dostarczenia paczki do pracy. Do tej pory żaden kurier nie odmawiał zmiany adresu dostawy, chociaż jest to niemal za rogiem.

   Usuń
  4. A ja ciągle mam odmowę? Próbowałem z 5 razy...Co może być przyczyną?

   Usuń
  5. Odmowę dostarczenia paczki pod inny adres? U mnie była dość komiczna sytuacja, że odbierałem paczkę pod śmietnikiem, bo tak pasowało kurierowi. Twierdzi, że ma tyle zleceń, że nie wyrabia z czasem i jak otworzył tylne drzwi samochodu dostawczego to faktycznie miał tam trochę tych paczek.

   Na marginesie dziś był kurier z paczką od WBK, który opisywałem w ubiegły czwartek. To był InPost i bez problemu przyjechał do pracy, zamiast na adres domowy, który podałem najpierw.

   Usuń
  6. Niestety odmowę realizacji zamówienia. Odrzucenie mailem.od razu jako niespełniające warunków promocji. Zupełnie tego nie rozumiem.

   Usuń
  7. Jeżeli już zamawiałeś starter to niestety nie dostaniesz drugiego, taka jest najczęstsza przyczyna ale odrzuca na etapie składania wniosku. jeśli dostaniesz potwierdzenie mailowo to spełniasz warunki i dostaniesz. Wniosek musisz na mailu potwierdzić bo ktoś mógł Ci głupi kawał zrobić.

   Usuń
  8. Właśnie nie zamawiałem wcześniej

   Usuń
 2. Czy trzeba zaznaczyć wszystkie zgody, nawet te niezaznaczone gwiazdką? Z 10gb nie jest tak różowo. Zgodnie z regulaminem promocji zostanie on przyznany po zasileniu konta kwotą 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mieszacie Panowie. 10 gb dostaje się za nic, za zamówienie startera bez żadnych dopłaceń. Natomiast można sobie stale Gb dokupywać w rożnych opcjach, mniej i bardziej opłacalnych np 10 Gb za 9 zł. 10m Gb na start uruchamia się wraz z aktywacją startera. Obowiązkowo załóżcie konto do obsługi nr i tam wszystko widać jak na dłoni. https://virginmobile.pl/logowanie

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...