czwartek, 8 marca 2018

Do 800 zł w promocji Money Mania oraz dodatkowe 50 zł za APkę


Dziś rusza kolejna 13 już edycja popularnej Money Manii. Tym razem uczestniczy w niej mBank, który od pewnego czasu promuje swoje konto oferując do 650 za jego założenie. Organizator Money Manii dokłada ze swojej strony kolejne 150 zł.

Oferty specjalne zawsze są korzystniejsze właśnie przez fakt zwiększania premii za tę samą rzecz - założenie nowego konta. Co więcej jak zwykle organizator daje o wiele łatwiejsze warunki zgarnięcia premii aniżeli bank.Doskonale to widać na przykładzie mBank. Sam bank wymagania ma dość trudne, organizator zaś banalne. W obu przypadkach definicja nowego klienta jest taka sama: musi to być osoba, która nie miała tu konta od 1 stycznia 2016 co nie zmienia się już od dłuższego czasu.

Tutaj zarejestrujesz się  w Money Manii 13 by zgarnąć do 800 zł premii

Powyższy link będzie aktywny do 31 marca 2018. Jak zwykle w MoneyManii rejestrujemy się w akcji specjalnej i zakładamy swój 'profil w aplikacji'. Mówiąc po ludzku logujemy się na podanej stronie podając swojej imię i nazwisko oraz mail.

Kto jeszcze nie ma konta w Money Manii musi najpierw potwierdzić rejestrację. Wystarczy w tym celu po prostu znaleźć na swoim mailu link podany przy rejestracji. Czasami ląduje on w spam lub w innej zakładce, więc jeśli go nie znajdziemy to warto go poszukać.

Kto ma już konto w Money Manii klika w link Wyślij wniosek w MoneyManii, który jest udostępniony po zalogowaniu się do serwisu. Logowania do serwisu odbywa się ze strony rejestracyjnej czyli z powyższego linku.

Co należy zrobić by zgarnąć obie premie? 
1. 150 zł do e-obuwie.pl od organizatora
Pierwsza nagroda czyli bon o wartości 150 zł do sklepu z markowymi butami e-obuwie.pl zgarnąć bardzo łatwo. Wystarczy bowiem zaledwie 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Czasu na to jest sporo bo aż do 30 czerwca 2018 czyli nawet ponad 3 miesiące.

 
Przykładowa strona z eobuwie


2. 50 zł za ściągnięcie aplikacji
Warto tutaj wspomnieć, że w sklepie z markowymi butami trwa dodatkowa promocja, pozwalająca zgarnąć dodatkowe 50 zł. Wystarczy po prostu ściągnąć aplikację i odebrać kod zniżkowy.

Jak zgarniać premię to na maxa


3. 650 zł zł od banku
Druga premia to standardowa akcja promocyjna banku, którą omówiłem szczegółowo jeszcze na początku stycznia. Tutaj premię zgarnąć o wiele trudniej, bank zwraca bowiem 4% wartości zakupów, ale aż 130 zł miesięcznie, co oznacza konieczność wydania dość dużej kwoty by zgarnąć całą premię.

Przez fakt tak dużej premii w jednym miesiącu cała akcja trwa bardzo krótko. Wystarczy podzielić całkowitą premię czyli 650 zł przez 130 zł by dostać odpowiedź, że promocja obowiązuje tylko przez 5 miesięcy.

Oczywiście nie trzeba wydawać maksymalnej kwoty. Aby uzyskać zwrot bank wymaga wydania zaledwie 250 zł, ale oczywiście im więcej wydamy, tym większą premię dostaniemy z limitem 130 zł na miesiąc.

  Dodatkowo należy wykonać dwie banalne rzeczy:
 • zalogować się do aplikacji mobilnej
 • przelać na konto 1000 zł
W sumie więc nie jest to trudna promocja. Warto jednak pamiętać, by kartą nie wypłacać z banku kwot niższych niż 100 zł grozi to bowiem naliczeniem opłaty o czym pisałem w osobnym wpisie.

Tutaj zarejestrujesz się  w Money Manii 13 by zgarnąć do 800 zł premii

Mamy zatem nieco inną akcję specjalną aniżeli poprzednio. W styczniu jak pamiętamy organizator dodawał 100 zł do Decathlon, teraz mamy nieco więcej bo 150 do eobuwie. Być może to zachęta do zakupów obuwia na wiosnę;)

1. Regulamin akcji promocyjnej 150 zł w Money Mania 13
2. Regulamin promocji 650 zł za Lepiej z eKontem edycja III
3. Regulamin promocji APP50 czyli jak zgarnąć kod zniżkowy na 50 zł 

6 komentarzy:

 1. Nest Bank od dziś obniża oprocentowanie swoich lokat:
  https://www.nestbank.pl/download/to-klienci-indywidualni.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj w neobanku dostałem ofertę 2,8% na 3 miesiące jako ofertę specjalną, przy zrywaniu zakończonej lokaty. Dobrze bo bym się wkurzył, bo plan był taki, żeby do nestbanku to przerzucić:). A mbank mógłby wreszcie ten termin przesunąć dla nowych klientów, ja zamykałem konto w marcu 2016 r. i muszę się obejść, ze wszystkimi promocjami, a chętnie bym do nich wrócił na takich warunkach.

   Usuń
  2. Mam tak samo, ja zamknąłem konto w mBanku jakoś w połowie 2016 i też nie mogę wrócić.

   Usuń
  3. A ja 20.01.2016 roku.

   Usuń
  4. a jak ma nie obniżać po tym co wczoraj nawygadywał glapiński. Dla oszczędzających idą jeszcze gorsze czasy i piszę tu już od kilku mc czym się skończy ta polityka RPP. I ci ludzie w listopadzie mówili że chcą ludzi zachęcać do oszczędzania długoterminowego... Kłamcy albo kretyni.
   MM

   Usuń
  5. Ale nie ma lokat na długie okresy od kat kasy spółdzielcze i dwa banki spoldzielcze skończyli to w banku ostatnio tylko do dwóch lat

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...