czwartek, 1 marca 2018

Łatwe premie bez karencji w Millennium: 100 zł na konto, 250 zł do fly.pl + 2,70% na KO


Miesiąc nam się jeszcze dobrze nie rozpoczął a już zaczęła się nowa akcja specjalna i to w jednym z najpopularniejszych banków na blogu. Tym razem do zgarnięcia jest 100 zł od organizatora oraz 250 zł do fly.pl

Nowością jest tutaj rzecz bardzo rzadko spotykana w Millennium - w akcji można brać udział każdy kto nie ma konta! Nawet osoby, które zamknęły tutaj konto w 2018 roku:)To istotne novum. Do tej pory bank sztywno trzymał się daty 1 kwietnia 2015 i wykluczał każdego bez wyjątku, kto miał tutaj konto w okresie niemal 3 lat. Teraz wyklucza tylko osoby mają obecnie konto lub brały udział w promocjach konta 360 stopni

Link rejestracyjny do akcji specjalnej w Millennium z premią do 350 zł

Akcja potrwa w sumie przez 4 tygodnie, więc link będzie aktywny do 28 marca 2018. Jak zwykle rejestrujemy się w akcji u organizatora promocji zostawiając swojego maila na który przyjdzie link aktywacyjny dla konta.

Konto musimy założyć do 4 kwietnia 2018. Oczywiście zaznaczamy odpowiednie zgody i muszą być one aktywne do 14 lipca tego roku. Po tym terminie możemy nakazać bankowi zlikwidować owe zgody marketingowe.

Co trzeba zrobić by zdobyć premie 100 zł + 250 zł?
Millennium nigdy nie miało zbyt wygórowanych wymagań i podobnie jest tym razem. Nie ma znaczenia czy spełniamy definicję dorosłego czy młodego.

Dorośli (powyżej 26 lat) czyli posiadacze konta 360 stopni muszą robić to co bank nazywa aktywnością na koncie, aktywnością zaś nazywa wykonanie dwu banalnych czynności:
 • przelewu na 1000 zł
 • jednej płatności kartą/BLIKiem na dowolną kwotę
wymagane jest by zrobić te dwie czynności w kwietniu i maju. W zamian można liczyć na 100 zł od organizatora oraz 150 do fly.pl

Harmonogram nowej akcji specjalnej z Millennium
Młodzi (18-26 lat) czyli posiadacze konta 360 stopni Student mają jeszcze łatwiej:
 • przelew na 500 zł
 • jedna płatność kartą/BLIKiem na dowolną kwotę
również należy to zrobić w kwietniu i maju 2018.

Konto oszczędnościowe - 2,70%
Jak widać obie premie zgarnąć niezwykle łatwo. A przecież na deser otrzymujemy jedno z najlepszych konto oszczędnościowych na rynku ze względu na fakt stałej promocyjnej stawki na poziomie 2,70% do kwoty 200.000 zł.

Bez wątpienia najlepsze konto na rynku

Dla przypomnienia promocyjna stawka w Millennium w wysokości 2,70% jest gwarantowana przez 92 dni bez względu na to kiedy do niej przystąpimy. Warto jednak pamiętać, że obecna edycja potrwa tylko do 10 marca 2018 i nie wiadomo jaka stawką będzie w późniejszym terminie.

Link rejestracyjny do akcji specjalnej w Millennium z premią do 350 zł

Millennium to jeden z nielicznych banków, gdzie warto założyć konto dla cyklicznych i atrakcyjnych promocji wewnętrznych. Ale skoro można dodatkowo zarobić na wejściu i to premię podwójną to czemu nie skorzystać?

Regulamin promocji Zgarnij premię z bankiem Millennium - V edycja
Regulamin realizacji kuponów do fly.pl dla uczestników opisanej promocji

19 komentarzy:

 1. Jak miło. Konto zamknąłem w październiku zeszłego roku, ale chyba w takim razie powrócę.
  Polcan, nigdy nie korzystałem z limitu,jak to jest w mille? Jest 7 dni bez odsetek. Jeżeli będę się trzymal terminów, to będzie za free, czy są jakieś opłaty jeszcze ? I na jaki limit można liczyć i czy mogą go nie przyznać z jakiegoś powodu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie otwierałeś konta 360 stopni z premią na start, to faktycznie skorzystasz.
   Limit w mille to największy atut tego banku. Dużo łatwiej go otrzymać niż w Eurobanku i od razu bank dźwiga go znacznie w zależności od tego jaką masz historię kredytową i historię w tym banku.
   Mi każdorazowo na start przyznają na trzydzieści kilka tysięcy, po czym po czasie dostaję darmową podwyżkę do 40.000 zł co jest górną granicą. Nie ma reguły kiedy jest podwyżka. Ostatnio dostałem ją dość szybko.
   Niestety wadą limitu jest fakt, że trzeba pamiętać by go zlikwidować na 14 dni przed upływem roku. Jak o tym zapomnisz to nieźle zabulisz za jego odnowienie, więc warto ustawić sobie alarm w komórce dużo wcześniej.

   Usuń
  2. Miałem tam konto ponad rok temu, ale nie pamietam jakie. W placówce banku nie są w stanie tego ustalić. "niech pan założy i się przekona czy naliczy bonus". Ech.

   Usuń
  3. Tylko pamiętajcie, że jeśli chcecie aby środki z limitu pracowały dla Was, nie wpłacajcie ich na swoje konto oszczędnościowe profit. Powodem jest fakt, iż środki te nie będą objęte promocyjnym oprocentowaniem.

   Usuń
  4. kurcze, w sumie to nie jestem pewien, czy przy otwierania konta, korzystałem z jakiejś promocji. Konto otwierałem 01.2016. Czy w umowie przesłanej mailem przez mille będzie informacja, czy brałem udział w promocji konta 360 stopni ? Przeglądam ją właśnie, ale nie widze, żadnej wzmianki o jakiejkolwiek promocji.

   Usuń
  5. Zwykle jest. Ja otwierałem konto bez żadnej promocji tylko dla stawki 3% jaka wtedy byłabyła więc mam zwykłą umowę bez żadnej wzmianki o jakiejkolwiek promocji.

   Usuń
 2. Kiedy teraz trzeba wyzerować konta w Millenium ? Czy ktoś wie kiedy bank sprawdza stan kont? Czy przed 10 marca, żeby załapać się na kolejną promocję z poziomu 0 zł. A potem wpłacić pieniądze jako nowe środki na nową promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej w piątek 9 wyzerować konto lub zaplanować spłaty odpowiednio wcześniej przy większych kwotach metodą Mastergrega i wpłacić je z powrotem w poniedziałek .

   Usuń
 3. Jak przy sprawdzaniu stanów kont na wyznaczony dzień traktowany jest przyznany limit na karcie kredytowej ? Czy też jest brany pod uwagę, czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę by był sprawdzany. Do salda liczy się wspólnie to co masz na kontach, lokatach, funduszach i innych produktach na którą masz kasę własną.
   Limit na karcie nie jest twoją kasą lecz środkami należącymi do banku.

   Usuń
 4. Czy ten warunek wpływów 1000zł miesięcznie oznacza, że te pieniądze muszą pozostać na koncie czy można je od razu wypłacić albo przelać na inne konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można od razu wypłacić w dowolny sposób. Możesz zrobić przelew i jak dojdzie od razu go sobie zwrócić, można wpłacić tysiaka w kasie i wychodząc z banku wypłacić ją z bankomatu. Ważne by było zaksięgowane.
   Ja nawet nie muszę tego robić. Ot wypłacam co miesiąc cały darmowy limit i oddaję go po tygodniu. Dla banku jest to wpłata na konto:)

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Ten limit kredytowy jest dostępny na koncie dla każdego czy trzeba o niego wnioskować. Fajna sprawa mieć tak na tydzień taką większą kwotę praktycznie za darmo.

   Usuń
  3. Może go mieć każdy kto zawnioskuje. Opłaci się to jednak tylko wtedy, gdy przyznanie limitu jest za darmo. Na szczęście bank w miarę często ostatnio robi takie promocje szczególnie dla nowych.

   Usuń
 5. Dziś przyszło pismo z ailor banku ze od 1 mają obniża konta oszczednosciowe i lokaty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytaj dokladnie. Nie obniza tylko mieniaja sposob ustalania oprocentowania

   Usuń
  2. O jakich zmianach mowa? Nic nie dostałem.

   Usuń
  3. Gdyby to było coś poważnego, powstałby tutaj osobny artykuł na ten temat, a tu po prostu Krzysztof swoim zwyczajem robi z igły widły.
   Zmiana dotyczy oprocentowania standardowego czyli dla nas wisienkowiczów tego co dotyczy nadwyżki ponad 20k, gdzie 3% jest gwarantowane. Nowa stawka obliczana mówi o odjęciu o 0,05pp mniej od WIBOR. Jest 0,50% a będzie 0,55% ot i to wszystko.
   Alior informował już o tym jakiś czas temu na maila. Przeczytałem, a skoro zmiana nikogo tutaj nie dotyczy bo chyba nikt nie trzyma w meloniku kasy powyżej 20k, to nie było o tym artykułu. W rankingu kont zawsze podaję do jakiej kwoty warto trzymać kasę w danym banku.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...