wtorek, 24 lipca 2018

150 zł do zgarnięcia w promocji Premia za aktywność


Nie tylko w Envelo mamy obecnie promocję. Niemal równocześnie z nową ofertą wyszedł Paribas, gdzie do zgarnięcia jest 150 zł za aktywność na koncie Maksymalnym z aplikacją GOmobile.

Kto może z tego skorzystać? Paribas na stałe definicję nowego klienta skracając jego odsiadkę o rok. Mogą tu wrócić klienci, którzy nie mieli tutaj konta od 2 lat, więc każdy posiadacz konta w dawnym BGŻ może wreszcie skorzystać.

Tutaj założysz konto w Paribas i zgarniesz do 150 zł

Promocja ma potrwać o miesiąc dłużej niż w Envelo czyli do 31 sierpnia 2018. Co ciekawe we wniosku bank podaje dokładnie które zgody muszą być zaznaczone. Zwykle dla świętego spokoju zaznaczam wszystkie, tutaj jednak bank z góry informuje,że liczą się tylko dwie o numerach 1 oraz 5:)

Tylko zgody nr 1 i 5 są ważne dla premii

Co trzeba zrobić by zgarnąć 150 zł
Paribas dość skrupulatnie trzyma się dawnego standardu premiowania za aktywność. Premię dzieli na pakiety po 25 zł na miesiąc, więc jak łatwo policzyć promocja potrwa dla nas przez pół roku. Potem konto nadaje się już do zamknięcia.

Wymagane jest wykonanie w każdym miesiącu przynajmniej 5 płatności kartą przy czym wydać trzeba minimum 300 zł. Warto tutaj podkreślić, że wydanie owych 300 zł z automatu zwalnia nas z opłaty o kartę, która wynosi aż 12 zł (do 26 roku życia karta jest darmowa).

Chociaż bank wymaga minimum 5 płatności, to jednak kartą warto płacić częściej na niższe kwoty, przynajmniej 5 zł. Dlaczego? Bowiem za każdą transakcję na minimum 5 zł bank przyznaje premię w wysokości 1 zł

Innymi słowy jeśli spełnimy warunki podane przez bank czyli zapłacimy 300 zł wykonując 5 płatności kartą, to w efekcie dostaniemy tylko 5 zł premii. Nas jednak interesuje zgarnięcie całej możliwej premii czyli 25 zł. A to oznacza, że musimy wykonać 25 płatności.

Ile zatem musimy wydać? Łatwo policzyć, że przy wydawaniu 12 zł za zakupy mamy najbardziej optymalny zysk. Po 25 płatnościach po 12 zł wydamy akurat 300 zł. Sęk w tym, że nikt z nas nie robi zakupów dokładnie na 12 zł, więc trudno tutaj zoptymalizować wydatki.

Tutaj założysz konto w Paribas i zgarniesz 150 zł

Premię za wydatki bank przyznaje 8 dnia kolejnego miesiąca. Jeśli więc robicie często zakupy na kilkanaście złotych, to oferta może być ciekawa. Kto jednak woli robić duże zakupy raczej nie skorzysta zbyt dużo na tej promocji

Regulamin promocji 150 zł Premii za aktywność


2 komentarze:

  1. Czy lokata na 3% jak się ewakułuje środki z idea banku jest nadal dostępna.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W srode przed 17-a byla jeszcze dostepna.

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...