poniedziałek, 23 lipca 2018

Potrójna premia w nowej promocji Envelo konto z premią


Dziś rusza nowa promocja w najnowszym banku Envelo. Tym razem jest dużo lepiej niż w poprzedniej, czerwcowej promocji, gdy można było zdobyć tylko 50 zł. W nowej, trzeciej już promocji do zgarnięcia jest w sumie do 500 zł chociaż jest to na pewno kwota na wyrost.

Realnie łatwo można łatwo zgarnąć 100 zł. Następne 200 zł jest za system poleceń, natomiast ostatnie 200 zł to już coś dla maniaków Poczty. Wszak Envelo bank to klon banku Pocztowego więc stąd promowanie zwrotu za przesyłki kurierskie.
Trzecia edycja jest na pewno lepsza od poprzedniej

Kto może brać w tym udział. Bank nie istnieje jeszcze roku, ale wiadomo już, że różowo tutaj nie będzie. Mamy tu bowiem restrykcje na maksa - z promocji są wyłączone osoby posiadały tutaj konto.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej Envelo konto z premią 100 zł

Promocja ma potrwać do 31 lipca 2018. Bank jednak zastrzega sobie, że wprowadził limit wniosków i to niewielki. W sumie mamy 1800 wniosków, przy czym na stronie promocji można zobaczyć ile ich jeszcze zostało. W chwili publikacji było 1784 wniosków.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
1. 100 zł za 3 płatności kartą na 100 zł
Pierwsza premia jest banalna do zgarnięcia. Wystarczy bowiem do 12 września wykonać 3 płatności kartą na 100 zł i to wszytko. Należy jednak pamiętać o terminach wstępnych: 
  • zarejestrować do końca lipca lub wcześniej 
  • otworzyć konto do 21 sierpnia 2018
A więc o stówkę tutaj bardzo łatwo, zaś bank oferuje nam 100% cashback. Wydamy stówę i tyle samo dostaniemy z powrotem na konto:) Nagrodę można odebrać już 5 października 2018.

2. 200 zł za polecanie konta
To już standard w poleceniach. Polecić można 4 osoby, przy czym za jedną osobę można zgarnąć po 50 zł. W tym celu trzeba wygenerować sobie kod polecający i przekazać go osobie, która też będzie mogła zarobić łatwo stówkę przez 3 płatności kartą.3. 200 zł za zwroty z przesyłek kurierskich
Trzecia część wydaje się być najtrudniejsza do zdobycia, nie każdy bowiem korzysta z poczty. To w zasadzie osobna promocja o nazwie Envelobonus, która zawarta jest w osobnym regulaminie podlinkowanym niżej jako nr 2 i trwa przez 12 miesięcy.

Program dotyczy zwrotów za przesyłki zlecone kurierem Poczty Polskiej i to przy zastrzeżeniu, że płatność musi być na kwotę minimum 30 zł, więc to raczej promocja dla nielicznych. Sam praktycznie już nie korzystam z poczty, a tutaj mamy do czynienia z listami poleconymi czy różnego rodzaju paczkami.

Łącznie do zdobycia jest 200 zł w ciągu roku, ale miesięcznie do zdobycia jest maksymalnie 20 zł. Za jedną przesyłkę można zdobyć 2 zł, więc miesięcznie musielibyśmy wysłać aż 10 paczek by zdobyć całą premię.


A samo konto? Jest na szczęście darmowe. Nie trzeba też kombinować które bankomaty są darmowe a które nie, bo wszystkie są za friko. Gorzej z wpłatomatami, ale na dobrą sprawę nie jest to konto do wpłacania tylko do zgarnięcia premii.


Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej Envelo konto z premią 100 zł

Podsumowując 100 zł zgarnąć bardzo łatwo więc to typowe konto do zgarnięcia premii i jego zamknięcia. Po drodze można je polecać i zgarnąć dodatkową premię. Trzecia część promocji to raczej oferta dla tych co używają allegro i korzystają często z poczty.


1. Regulamin promocji Envelo konto z premią
2. Regulamin promocji Envelo bonus za e-zakupy

1 komentarz:

  1. Co do wpłat to bezpłatne są zarówno wpłatomaty Euronetu (przy koncie osobistym - przy firmowym są płatne), jak i wpłaty na Poczcie Polskiej, więc według mnie to raczej plus niż minus.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...