poniedziałek, 2 lipca 2018

Głośnik JBL Flip 3 warty 359 zł za darmową kartę w Citi


Z nową promocją ruszył Citibank. Do jakże licznych już promocji zebranych w drugiej części nieprzegapki dochodzi kolejna, tym razem chodzi o czarne, bezprzewodowe głośniki JBL Flip 3.

Fani muzyki oczywiście mogą je zdobyć za darmo, a według szacunków banku nie są one wcale takie tanie. Regulamin podaje, że warte są 359 zł czyli nieco więcej niż typowe promocje, na których do zgarnięcia są trzy stówki.Niestety nie mam dobrych wieści co do adresatów promocji. Czas leci nieubłaganie do przodu, a w Citi stoi w miejscu. Tutaj definicja nowego klienta od dawna jest taka sama: nie może to być osoba, która posiadała kartę kredytową od 1 stycznia 2015 czyli już od ponad 3,5 roku.

Tutaj zgarniesz głośniki JBL Flip za darmową kartę w Citi

Oferta ma potrwać dość długo, bo do 4 września 2018. Jak zwykle trzeba być zatrudnionym od minimum 3 miesięcy i zarabiać na rękę 1200 zł by złożenie wniosku poszło bez problemu. Kto ma firmę zarabiać musi już 2500 zł i to od 2 lat.

 
Dla nagrody trzeba wydać 1000 zł


A co trzeba zrobić by głośniki umilały nam życie?
Nie jest tak prosto jak w pozostałych promocjach. Bank wymaga by wydać 1000 zł tą kartą do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym założymy kartę. Jeśli więc zdobędziemy kartę w lipcu, to na wydanie tysiaka mamy czas do końca września.

Parametry nagrody

W wakacje kasę wydaje się jakoś łatwiej niż w pozostałych miesiącach roku. Głośniki są więc w zasięgu praktycznie każdego. Parametry bezprzewodowych głośników o mocy 16W możecie zobaczyć wyżej. Mają one gwarancję na 2 lata i dostaniemy je 30 dni od daty otrzymania informacji o przyznaniu nagrody.

Bardzo przyjemna darmowa karta Citi

Karty polecać chyba już nie trzeba bo to jeden z najczęściej omawianych produktów na rynku. Nic dziwnego skoro jako jedyna karta na rynku jest całkowicie darmowa i nie obchodzi nas ile wydamy w ciągu roku, bank i tak nie nam naliczy opłaty. Chociaż należy pamiętać o dziwnym warunku nie oddawania więcej niż należy, by saldo nie było dodatnie.

Tutaj zgarniesz głośniki JBL Flip za darmową kartę w Citi

Oczywiście musimy się tez zalogować chociaż raz w tym samym terminie w jakim mamy zrobić płatności na 1000 zł by otrzymać te głośniki. Powinienem to napisać przed warunkiem płatności, ale to oczywista oczywistość. Za kredytówkę nie będziemy płacić ani grosza, a to oznacza, że i tak musimy się zalogować by sprawdzić ile kasy należy zwrócić pod koniec darmowego okresu grace period karty.

Mając na uwadze fakt, że niektórzy z was mogą się jeszcze obawiać kart kredytowych, sam bowiem na początku podchodziłem do nich z obawą, polecam wpis poradnik dla zagubionych czyli jak ujarzmić grace period.

Regulamin promocji Zostań posiadaczem kredytówki Citi i zdobądź głośnik JBL Flip 3

12 komentarzy:

 1. Polcan. Wiem że nie lubisz ING :). Ale jest znowu promocja na karty kredytowe 2 x 200 złotych. A dla tych, którzy wzięli kartę w promocji za 300 {tak jak ja} tez jest dodatkowe 2 stówki za kartę dodatkową. To się Śląski rozbujał. 500 zeta za nic zarobię :) Co im się porobiło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczciwie przyznam, że to że nie lubię ING to moja wina. Gdy byłem ich klientem miałem nieco inne priorytety niż zarabianie na bankach, ale to już zupełnie inna historia.
   Ja szukam obecnie innych, raczej nietypowych ofert, takiej jak zeszłoroczna, którą wyłowiłem dość przypadkowo. Wakacje to moment wydawania kupy kasy czy to na remonty czy na wyjazdy, więc raczej potrzebuję karty co da zwrot proporcjonalny do ilości wydanej kasy.
   Rok temu taką opcję dawał Millennium, gdzie nie było limitu na zwrot więc dało się na tym zgarnąć więcej niż 500 zł. Citi każe wydać tylko 1000 zł, a w wakacje czekają mnie dużo większe wydatki. Daj znać jakbyś miał na oku coś takiego.

   Usuń
  2. Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o tej promocji 300 zł...

   Usuń
 2. Trzeba mieć tam konto osobiste żeby zgarnąć te głośniki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. Każda karta kredytowa ma przypisany swój numer karty podobny do numeru konta, na którym księgują się nasze płatności.
   Dzięki temu widzimy na bieżąco ile wydaliśmy na karcie. Pod koniec miesiąca dostajemy raport ile mamy oddać za nasze wydatki. Wystarczy wówczas zrobić sobie przelew z innego konta na rachunek karty i po sprawie. Ważne by zrobić to w podanym terminie, dzięki czemu bank nie naliczy nam żadnych opłat.

   Usuń
 3. Polcan - nigdy nie miałem karty kredytowej bez konta - możesz łopatologicznie opisać co zrobić krok po kroku żeby zgarnąć te głośniki i żeby nie władować się w jakieś koszty? od tego wydatku 1000zł trzeba będzie zapłacić oprocentowanie? login do logowania jakiś dostaniemy? kartę należy zlikwidować zaraz po otrzymaniu nagrody? co to jest darmowy okres grace period?

  pzdr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu składasz wniosek o kartę. Dostajesz w zamian od banku:
   1. kartę kredytową do domu
   2. dostęp do bankowości (z loginem o którym wspominasz) by mieć wgląd w rachunek karty (podobnie jak to jest z ror)

   Każda karta kredytowa ma darmowy czas użytkowania zwany grace period, który wynosi 52-58 dni w zależności od banku. Szczegółowo omawiałem to tutaj:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2017/12/poradnik-dla-zagubionych-czyli-jak.html

   Generalnie chodzi o to, by oddać całą kasę w terminie (grace period) by nie płacić bankowi ani grosza za używanie karty. Bank oczywiście podaje nam minimalną kwotę do zwrotu, by móc dowalić nam owe 10,47% ale jak oddasz całość nie zapłacimy nic ponad to co wydaliśmy.
   Jakby coś było jeszcze niejasnego możesz napisać na maila, lub zadzwonić to wyjaśnię wszelkie niejasności.
   Pzdr

   Usuń
 4. Ok, dzięki, czyli np. karta zostanie aktywowana 15 lipca, to min 1000zł na tranzakcie bezgotówkowe muszę wydać do końca sierpnia? dla każdej płatności będzie inny okres grace period? spłacam zadłużenie przelewem z innego banku? nie ma wymogu wpływania wynagrodzenia itp.? a we wrześniu spełnię warunki do otrzymania głośników? po otrzymaniu ich można kartę zlikwidować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Tak do końca sierpnia.
   2. Nie dla każdej. U mnie jest tak, że wszystkie płatności w lipcu spłacam jednym przelewem pod końca sierpnia, płatności w sierpniu spłacam przelewem pod koniec września itd.
   Możesz sobie ustalić jaki chcesz termin spłaty, ja wybrałem koniec miesiąca.
   3. Tak spłacasz przelewem z dowolnego banku.
   4. Nie ma wymogu przelewu wynagrodzenia bo to nie ror tylko karta kredytowa
   5. Tak spełnisz warunek
   6. Jak dostaniesz głośniki to kartę możesz zlikwidować. Pamiętaj by całość spłacić w terminie grace period, to jedyny problem karty o ile można to nazwać problemem;)

   Usuń
  2. Ad.1)polcan, a czy czasem zapis "do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy" nie oznacza, że na wydanie tysiaka jest czas do końca września(przy umowie zawartej 15lipca) ?
   Jeśli było by do końca sierpnia to by napisali "do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy" ?

   Usuń
  3. Bardzo cenna uwaga. W moim wpisie zabrakło słów "po miesiącu w którym założyliśmy kartę". Dodałem korektę z podkreśleniem do artykułu.
   To oczywiście zmiana na plus, bo mamy o miesiąc dłużej czas by spełnić warunek.
   Dzięki za zwrócenie tej jakże istotnej uwagi.

   Usuń
 5. Polcan - dzięki za szczegółowe wyjaśnienia

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...