czwartek, 12 lipca 2018

200 zł do RTV Euro AGD za jeden przelew w limitowanej promocji Wyposaż firmę w KFGP


Firmy do tej pory nie miały zbyt dużego wyboru w promocjach kont, chociaż jak już coś się pojawiło to zgarnąć można było naprawdę dużo. Do tego nielicznego grona dołącza teraz WBK, chociaż tutaj premia jest skromna jak na firmową promocję.

Dla przypomnienia Alior rozdaje 1620 zł za konto firmowe. PKO nawet 2000 zł chociaż realnie do zgarnięcia będzie mniej. WBK oferuje 200 zł do popularnego sklepu RTV Euro AGD.

Przewidziano tylko 200 wniosków
Kto może z tego skorzystać? Jak wynika z nazwy promocji mogą to być firmy, które nie miały konta firmowego przez ostatni rok w Banku Zachodnim. Nie ma tutaj sztywnej daty, liczy się 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

Tutaj założysz konto firmowe w WBK i zgarniesz 200 zł do RTV Euro AGD

Link teoretycznie będzie aktywny do 31 lipca 2018. Teoretycznie bowiem regulamin wyraźnie mówi do wyczerpania limitu nagród, a tych jest bardzo mało bo zaledwie... 200 sztuk. Może się więc skończyć znacznie wcześniej.

Co trzeba zrobić by zgarnąć dwie stówki? Wymagania są praktycznie zerowe, bowiem na dobrą sprawę sprowadzają się do wykonania jednego przelewu:)


1. 50 zł za założenie konta
Pierwsza część jest banalna. Wystarczy do końca lipca założyć konto wraz z kartą korzystając z dedykowanego linku jaki można znaleźć w tym artykule i wyrazić zgody marketingowe.


2. 150 zł za jeden przelew
Druga część wcale nie jest dużo trudniejsza. Do 15 sierpnia należy bowiem zrobić przelew do ZUS na minimum 200 zł. Trzeba jeszcze się zalogować do bankowości BZWBK24 Mini Firma, ale i tak trzeba to zrobić by wykonać przelew.


Trzeba przyznać, że cała akcja promocyjna jest tutaj super ekspresowa. Informację o przyznaniu nagrody mamy bowiem otrzymać najpóźniej do końca wakacji czyli już do 31 sierpnia 2018. To bodaj najszybsza premia jaką przyszło mi opisywać. Można ją będzie wykorzystać do 31 lipca 2019.

Tutaj założysz konto firmowe w WBK i zgarniesz 200 zł do RTV Euro AGD

Jak widać to jedna z najłatwiejszych promocji, ale do takich warunków WBK nas przyzwyczaił. Kto nie zdąży założyć tutaj konta będzie miał jeszcze dwie opcje do wyboru z bardziej sowitą premią, ale i trudniejszymi warunkami.


Regulamin promocji Wyposaż firmę z KFPG

12 komentarzy:

 1. No to jaki procent da idea jutro na lokacie i na jaki okres? Obstawiamy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czemu jutro akurat? Mnie trzynastki pokończyły się w poniedziałek, a jutro piatek..

   Usuń
  2. Mi się codziennie kończą, dziś była kolejna, jutro następne, ale nie sądze by cokolwiek nowego się pojawiło.

   Usuń
 2. Ja obstawiam na początek 2,8 na trzy lub cztery miechy

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja obstawiam, że nic nie dadzą. Nałapali na 3,1% ludzi, którzy poprzenosili tu kasę z różnych KO, a lokata ta jest i tak dalej w ofercie. My wypłacamy, inni wpłacają i kasę cały czas mają. Nic w "przyrodzie" nie ginie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. jeśli inny bank (lub banki) nie dadzą ciekawej lokaty lub ko, to idea może się też nie wyrywać.
  3-3,1% na nowe środki jest więc wyżej może zmusić jedynie konkurencja.
  pirx

  OdpowiedzUsuń
 5. Niepoprawni optymiści. Polecam artykuł z linku - trochę może niezbyt aktualny ale ostatnie zdanie wytłuszczonym drukiem do zapamiętania i stosowania...
  https://goldenmark.com/pl/mysaver/getback/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualny jak najbardziej ;) Bardzo fajny artykuł w prosty i krótki sposób opisujący o co chodziło z tym GetBack-iem.

   Usuń
 6. Dzień rozpoczyna się typowo: od zerwania odnowionych lokat w IB. Przy czym został mi tylko jeden wniosek o beztroską.

  Na szczęście w ostatnim momencie przypomniałem sobie, że niebiescy nie robią ograniczeń i suma wpłat nie musi się równać zadeklarowanej kwocie. Można więc było wpakować większą kwotę na beztroską:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam, ja trochę z innej beczki. Pojawiły się sądowe nakazy zapłaty na rzecz syndyka SKOK Wołomin. Więcej na http://polakcandwa.blogspot.com/2018/04/syndyk-skok-woomin-uderza-teraz-w.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drzewiecki miał rację - "Polska to dziki kraj" i nic tu się nie zmieniło. Przykład afery SKOK Wołomin jest tego najlepszym dowodem. PS Czy te sądowe wezwania dostajecie tylko dla większej ilości udziałów niż jeden?

   Usuń
 8. No i co miałem racje :) Idea w piątek dała zawrotną ��

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...